Kolekcja 4 Żywioły Z/ ZIEMIA

od 1500,00 | 1845,00

cena skrzydła netto | brutto PLN

Konfiguruj kolekcję
4 Żywioły ZIEMIA, 220, Okleina Naturalna, Dąb Matowy Pasiak, Ośc.Stalowa PS Elegance 90 stopni, Klamka Azalia Czarna
4 Żywioły ZIEMIA, 220, Okleina Naturalna, Dąb Matowy Pasiak, Ośc. 90 stopni Czarny, Klamka Azalia Czarna
4 Żywioły ZIEMIA, 220, Okleina Naturalna, Dąb Matowy Pasiak, Ośc. Stalowa PS Elegance 90 stopni Czarny, Klamka Azalia Czarna

Wygodny wybór

Kupuj WYGODNIE w komplecie. W PORTA podpowiadamy najlepsze rozwiązania do kolekcji, którą wybierzesz.

DO TEJ KOLEKCJI IDEALNIE PASUJE OŚCIEŻNICA PORTA SYSTEM ELEGANCE

klamka

AZALIA
Złoty

Dostępne kolory oklein

Klasa idealnie łącząca estetykę z gwarancją wysokiej jakości użytkowej, z sugerowanym przeznaczeniem do budynków mieszkalnych i biur..

Okleina Naturalna Dąb
Dąb Matowy

Kolorystyka na stronie internetowej może różnić się od kolorów w rzeczywistości, w zależności od ustawień monitora.

Kolekcja 4 Żywioły Z/ ZIEMIA

Z miłości do designu. Z pasji do rzeczy nieprzeciętnych.
Created by CX DESIGN TEAM.

Detal ma znaczenie

Detal ma znaczenie

Fornir, naturalne wykończenie

Fornir, naturalne wykończenie

Kolekcja zaprojektowana w komplecie

Kolekcja zaprojektowana w komplecie

W przypadku linii Z/ ZIEMIA chodzi przede wszystkim o barwę ziemi w połączeniu z nieregularnym układem forniru, który nawiązuje do nietypowej, ale pięknej faktury drewna. Takie rozwiązanie nadaje nie tylko elegancji wnętrzu, ale również lekkości. Naturalny Dąb Matowy ociepla pomieszczenia, co sprzyja wypoczynkowi oraz wprawia w dobry nastrój. W kolekcji dostępny jest jeden model drzwi, który w połączeniu z różnymi ościeżnicami i akcesoriami daje zupełnie inny efekt, dzięki czemu z łatwością dopasujesz skrzydła do stylu mieszkania lub domu.

 

Do drzwi z tej kolekcji projektanci PORTA rekomendują srebrną klamkę AZALIA i ościeżnicę bezprzylgową PORTA SYSTEM ELEGANCE 90 st. w kolorze Dąb Matowy lub czarną klamkę AZALIA i ościeżnicę w Farbie Poliestrowej Premium - czarna struktura. Pierwsza propozycja idealnie uzupełni bardziej klasyczne i stonowane aranżacje, z kolei druga doda wnętrzu nieco drapieżności za sprawą czarnej, bardziej surowej ościeżnicy i akcesoriów. Kolekcja jest dostępna także w wysokości „220”, dzięki czemu sprawdzi się w podwyższanych i przestronnych wnętrzach, kamienicach czy nowoczesnych apartamentach, podkreślając ich wyjątkowy charakter.

Linia stworzona przez projektantów PORTA, a szczególnie 4 Żywioły Z/ ZIEMIA to idealny kompromis między naturą a technologią. Ze względu na swoją prostotę drzwi świetnie prezentują się we wnętrzach skandynawskich, rustykalnych, prowansalskich czy boho. Wybór ościeżnicy w kolorze czarnym sprawia, że takie rozwiązanie może też dobrze wyglądać w pomieszczeniu o charakterze industrialnym.

 

Drzwi PORTA z serii 4 Żywioły Z/ ZIEMIA sprawdzają się w salonie, który kojarzy się z czasem wolnym oraz odpoczynkiem. Taki dodatek w postaci ciekawego wzoru i naturalnej barwy uspokaja nie tylko aranżację wnętrza, ale również samych domowników. Ciepłe odcienie pozwalają się skutecznie wyciszyć oraz odprężyć, dlatego warto pomyśleć o wykorzystaniu drzwi z linii Z/ZIEMIA w sypialni. Takie minimalistyczne projekty to także dobre rozwiązanie w przypadku pokoi dziecięcych, które są nie tylko miejscem dobrej zabawy, ale również nauki. Natura sprzyja w końcu skupieniu oraz pozwala oczyścić umysł.

Co jest genezą powstania kolekcji PORTA 4 Żywioły? Przede wszystkim niezwykle inspirująca natura w połączeniu z nowoczesnym designem, która w zależności od odsłony, potrafi zaskoczyć, pobudzić do działania, ale i wprowadzić w stan wewnętrznego wyciszenia i pełnej harmonii. Który z żywiołów zaprosisz do swojego domu? Kojącą zmysły i ożywczą WODĘ, lekkie, pełne wdzięku POWIETRZE, które dodaje wnętrzu finezji czy surowy, odważny i przepełniony pasją OGIEŃ. A może właśnie harmonijną ZIEMIĘ, dzięki której w Twoich wnętrzach zagości równowaga, spokój i ciepło naturalnego drewna?

 

Zobacz pozostałe propozycje drzwi wewnętrznych z tej kolekcji i wybierz swój żywioł:

Wypełnienie skrzydła stanowi wkład stabilizujący wzmocniony wewnętrznym ramiakiem. Całość obłożona jest płytą oklejoną wysokiej jakości okleiną naturalną. Powierzchnia skrzydła zabezpieczona jest ekologicznymi lakierami wodnymi, utwardzone w technologii UV. Wypełnienie płytą wiórową otworową.

 

ZIEMIA_220_okleinaNaturalnaDabPasiak_osc90stopniCzarny_klamkaIsaCzarna_arn_Porta_RN

 

ZIEMIA_okleinaNaturalnaDabPasiak_klamkaIsa_det_Porta_RN

 

ZIEMIA_okleinaNaturalnaDabPasiak_klamkaIsaCzarny_det_Porta_RN

zawiasy bezprzylgowe 3D w kolorach: srebrny, czarny
zamek magnetyczny w kolorach: stal nierdzewna lub czarny (opcja za dopłatą)

Rekomendowane ościeżnice bezprzylgowe:

PORTA SYSTEM ELEGANCE 90 stopni 

Norma PN EN 14351-2:2018-12
Przygotowanie do skrótu, maksymalnie 60 mm
Przy wysokości „220” trzy zawiasy w standardzie