Logo Porta

KUPUJ
PROSTO

wygodna oferta drzwi
zewnętrznych, którą
wybierzesz w 3 krokach

Logo Porta

OSZCZĘDZAJ
ENERGIĘ

wybierz korzystny pakiet
energooszczędny

Logo Porta

BĄDŹ
BEZPIECZNY

poczuj się bezpiecznie,
dzięki nowoczesnym
rozwiązaniom

DRZWI ZEWNĘTRZNE
DO DOMU PORTA THERMO

THERMO

Sprawdź naszą wyselekcjonowaną ofertę drzwi zewnętrznych stalowych PORTA THERMO. To 4 linie drzwi – każda dostępna do wyboru w 4 najpopularniejszych modelach, w 7 topowych kolorach i w 4 wariantach energooszczędnych.

KUPUJ PROSTO

KAŻDA KOLEKCJA DRZWI ZEWNĘTRZNYCH
JEST DOSTĘPNA W 7 NAJMODNIEJSZYCH KOLORACH

KOLOR

DOPASUJ PAKIET ENERGOOSZCZĘDNY
DO WYBRANYCH DRZWI ZEWNĘTRZNYCH

2 KROK

KAŻDA KOLEKCJA JEST DOSTĘPNA
W KAŻDYM PAKIECIE ENERGOOSZCZĘDNYM

Dowiedz się więcej o konstrukcji
i termoizolacji

SKORZYSTAJ Z NASZYCH
BENEFITÓW I USŁUG

3 KROK

Wybrałeś już swoją ulubioną kolekcję drzwi zewnętrznych PORTA THERMO i dobrałeś pakiet energooszczędny dla dobrej termoizolacji Twojego domu. Teraz czas, by zadbać o Twój spokój i poczucie bezpieczeństwa, dzięki nowoczesnym rozwiązaniom. Kliknij w interesującą Cię usługę, a dowiesz się więcej o korzyściach jakie Ci proponujemy.

POZNAŁEŚ NASZĄ OFERTĘ,
MOŻESZ WYBRAĆ 2 DROGI

CO DALEJ?

Zakup drzwi zewnętrznych nigdy nie był tak prosty!
Możesz skonfigurować drzwi sam lub z naszą pomocą,
albo wybrać się prosto do sklepu.

PRZEJDŹ DO KONFIGURACJI
WYBIERZ SWOJE DRZWI

IDŹ DO PUNKTU SPRZEDAŻY
ZOBACZ PRODUKT

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ
DRZWI ZEWNĘTRZNE PORTA THERMO

DRZWI ZEWNĘTRZNE PORTA THERMO – ENERGOOSZCZĘDNE DRZWI WEJŚCIOWE DO TWOJEGO DOMU

Drzwi zewnętrzne, oprócz walorów estetycznych, muszą spełniać też bardzo ważną rolę. Jest nią zatrzymanie ciepła wewnątrz budynku. Z tego powodu wszystkie drzwi zewnętrzne PORTA THERMO posiadają parametry izolacyjności termicznej. Więcej

Na pierwszy rzut oka wydaje się to skomplikowane, dlatego dla naszych Klientów przygotowaliśmy 4 pakiety energooszczędne, które w prosty sposób pokazują, która termoizolacyjność będzie idealna dla Twoich potrzeb. Każdy z pakietów możesz wybrać, niezależnie od tego jaką kolekcję drzwi zewnętrznych PORTA THERMO zamierzasz kupić.

Jeśli już na początku postawisz na dobrą termoizolacyjność Twojego domu, w przyszłości zaoszczędzisz na ogrzewaniu. Twój dom będzie przytulnie ciepły zimną i przyjemnie chłodny latem .

Dowiedz się więcej na temat termoizolacyjności drzwi PORTA THERMO i sprawdź, który pakiet wybrać.

ZEWNĘTRZNE DRZWI WEJŚCIOWE DO DOMU – SOLIDNE I TRWAŁE ROZWIĄZANIA

Drzwi wejściowe do domu muszą cechować się wyjątkowo wysoką jakością wykonania i wytrzymałością, jak również być stworzone z solidnych materiałów gwarantujących bezpieczeństwo. Zewnętrzne drzwi wejściowe PORTA THERMO posiadają trzy zawiasy czopowe z regulacją 3D, które przy współpracy z trzema podwójnymi bolcami antywyważeniowymi blokują możliwość demontażu skrzydła nawet w przypadku rozcięcia zawiasów. Więcej

Wytrzymały zamek listwowy wyposażony jest w dwa haki antywłamaniowe górny i dolny ryglujące skrzydło po przekręceniu klucza, może być również wyposażony w dodatkowy górny zamek patent jako dodatkowy punkt ryglowania.

Modele drzwi zewnętrznych PORTA THERMO w pakietach: OPTIMUM, OPTIMUM ENERGY i PREMIUM ENERGY posiadają również:

  • próg termiczny o podwyższonym współczynniku przenikania ciepła
  • ościeżnicę aluminiową z przekładką termiczną w pakiecie energooszczędnym

    OPTIMUM i OPTIMUM ENERGY

  • ościeżnicę kompozytową SolidTherm w pakiecie PREMIUM ENERGY, która zdecydowanie podnosi walory drzwi wejściowych pod kątem energooszczędności i utrzymania ciepła .

DRZWI ZEWNĘTRZNE STALOWE THERMO - WYBÓR NA LATA

Zakup drzwi zewnętrznych marki PORTA DRZWI to wybór na długie lata. Drzwi wejściowe prowadzące do domu wymienia się stosunkowo rzadko, więc tym większe znaczenie ma trwałość produktu, a także jego ponadczasowy i stylowy design. Więcej

Warto zatem dokładnie zapoznać się z ofertą i wybrać drzwi najwyższej jakości, które pozwolą na intensywne i bezproblemowe użytkowanie. Kolekcje drzwi zewnętrznych PORTA THERMO cechują się wyjątkową trwałością i estetyką wykonania. W ofercie znajdują się zarówno skrzydła pełne, jak i modele z przeszkleniami. Szeroki wybór stylów, typów okleiny oraz pięknej kolorystyki sprawia, że każdy znajdzie idealny model dla siebie, który zagwarantuje bezawaryjne użytkowanie i eleganckie wykończenie .