POMIAR / MONTAŻ

kompleksowy ciepły montaż

Drzwi zewnętrzne to jeden z pierwszych zakupów stolarki, przy budowie domu. Wynajmując profesjonalną ekipę monterską, która przeprowadzi kompleksowy ciepły montaż, będziesz mieć pewność, że drzwi zyskają doskonałą termoizolacyjność i będą służyć wiele lat.

ZACZNIJ OD DOBRZE
WYKONANEGO POMIARU

Przed Tobą cały remont, dlatego dla Twojej wygody stworzyliśmy prosty konfigurator drzwi zewnętrznych PORTA THERMO w którym, krok po kroku, wybierzesz jedną z 4 wyselekcjonowanych kolekcji, a następnie model i kolor. Po zakończeniu konfiguracji będziesz mógł umówić się na pomiar drzwi.

W tym celu wypełnij formularz, który pojawi się na ekranie. Wystarczy, że podasz swoje imię i nazwisko, adres pomiaru oraz dane kontaktowe, a Punkt Sprzedaży skontaktuje się z Tobą i potwierdzi termin spotkania.

Pomiaru dokona zespół monterów na stałe współpracujący z Punktem Sprzedaży PORTA, który wybierzesz do zakupu swoich drzwi zewnętrznych. W tym samym sklepie również umówisz montaż.

REGULAMIN USŁUGI

ZAMÓW KOMPLEKSOWY
MONTAŻ DRZWI ZEWNĘTRZNYCH

Kolekcje drzwi PORTA THERMO powstawały we współpracy z monterami, którzy byli pierwszymi ich testerami i naszą inspiracją. To z monterami omawialiśmy najdrobniejsze szczegóły szczelnego, trójwarstwowego ciepłego montażu. Wszystko po to, by uzyskać najlepszą termoizolacyjność Twoich przyszłych drzwi wejściowych.

Nasz ciepły montaż to kompletne, systemowe rozwiązanie. Współpracujemy ze zweryfikowanymi i profesjonalnymi producentami elementów do ciepłego montażu. Dostawcą ciepłych belek montażowych i progów jest firma MARBET, a dostawcą piany PUR i folii jest jej producent TYTAN WINS.

Bardzo ważne jest, aby Twój ciepły montaż przeprowadzili przeszkoleni i wykwalifikowani fachowcy. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że został on wykonany prawidłowo i będziesz mógł cieszyć się ciepłym domem zimą i przyjemnie chłodnymi wnętrzami latem.

JAK MONTOWANE SĄ DRZWI
STALOWE PORTA THERMO?

Szczelny, trójwarstwowy ciepły montaż przeprowadza przeszkolony monter za pomocą piany poliuretanowej, którą cechuje wysoka termoizolacyjność.

Nasz system montażu wspierany jest folią paroprzepuszczalną i paroizolacyjną. Dzięki temu para wodna nie skrapla się pomiędzy ościeżnicą, a murem i nie jest przyczyną erozji i zagrzybień. Twoje drzwi będą idealnie połączone ze ścianą tworząc przegrodę o wysokiej termoizolacyjności.

Gdy Twój ciepły montaż wykonany będzie przez Autoryzowaną Grupę Montażową PORTA, zyskasz 20 lat gwarancji szczelności producenta piany PUR, firmy TYTAN WINS.

BADANIE TERMOWIZYJNE DRZWI

Badanie termowizyjne Twoich drzwi PORTA THERMO zostanie przeprowadzone, gdy drzwi zostaną zamontowane z naszym kompleksowym systemem ciepłego montażu. Badanie to wykona Autoryzowana Grupa Montażowa PORTA.

Badanie jest wykonywane kamerą termowizyjną i sprawdza poprawny montaż oraz jakość termoizolacyjną drzwi. Jeśli planujesz zakup drzwi PORTA THERMO z najcieplejszym i najbardziej zielonym pakietem energooszczędnym PREMIUM ENERGY – możesz skorzystać z usługi badania termowizyjnego.

REGULAMIN USŁUGI

EKOLOGICZNE BUDOWNICTWO SPRZYJA OSZCZĘDNOŚCIOM

W budownictwie energooszczędnym i pasywnym ciepły montaż okien jest znany od lat. Teraz dołączył do niego kompletny ciepły montaż drzwi zewnętrznych. Zamawiając ten system montażu zminimalizujesz straty ciepła oraz przepuszczalność powietrza w obrębie ościeżnicy drzwi. To kompleksowe i bezpieczne rozwiązanie. Jest ono trwałe i zapewni Ci znaczne oszczędności w kosztach utrzymania budynku.