PROGRAM
CZYSTE POWIETRZE

pozyskaj dofinansowanie
do drzwi zewnętrznych

Planując wymianę drzwi zewnętrznych zwróć uwagę na ich dobre parametry termoizolacyjne, dzięki temu będziesz mógł ubiegać się o dofinansowanie zakupu drzwi z Programu Czyste Powietrze.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMIPOMOŻEMY W WYPEŁNIENIU WNIOSKU

DLA KOGO JEST
PROGRAM CZYSTE POWIETRZE?

Wszystkie nasze drzwi PORTA THERMO spełniają warunki w programie. Zalecanym jest ciepły montaż drzwi zewnętrznych, dzięki któremu drzwi spełnią swoją funkcję termoizolacyjną.

Jeśli Twoje roczne dochody nie przekraczają 135 000 zł i jesteś właścicielem lub współwłaścicielem domu, w którym zamierzasz wymienić drzwi zewnętrzne, możesz skorzystać z rządowego, ekologicznego Programu Czyste Powietrze.

PROGRAM CZYSTE POWIETRZE
2024

W Programie Czyste Powietrze 2024 zwiększone zostało dofinansowanie na termoizolację domu, które wzrosło z 80 000 zł do 135 000 zł (przy kompleksowej modernizacji). Program dofinansowań do termoizolacji domów i wymiany pieców grzewczych ma być realizowany do 2029 roku.

Wszystkie aktualne informacje o Programie Czyste Powietrze znajdziesz na stronie: www.czystepowietrze.gov.pl

Orientacyjną kwotę dofinansowania sprawdzisz w kalkulatorze Programu Czyste Powietrze: https://czystepowietrze.gov.pl/kalkulator-dotacji

UZYSKAJ DOTACJĘ DO
WYMIANY DRZWI ZEWNĘTRZNYCH

Wniosek o dofinansowanie Programu Czyste Powietrze możesz złożyć przez Internet (Profil Zaufany), w Urzędzie Gminy, który podpisał porozumienie w sprawie realizacji programu Czyste powietrze lub w wojewódzkim oddziale Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Wsparcie finansowe otrzymasz na projekty zakończone, w trakcie realizacji lub planowane.

NIE WIESZ JAK ZŁOŻYĆ
WNIOSEK?

Zadzwoń na naszą infolinię pod nr tel. 58 58 58 056 (wybierając nr 1), a nasz konsultant pomoże Ci w wypełnieniu wniosku i skompletowaniu dokumentów, między innymi, tych potwierdzających właściwości izolacyjne drzwi PORTA THERMO.

POBIERZ LISTĘ
WYMAGANYCH DOKUMENTÓW

ZOBACZ NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA