PAKIET
BEZPIECZEŃSTWA
PORTA

do 5 lat ochrony produktu

Zadbaj o swój spokój i wygodę przedłużając opiekę producenta nad Twoimi drzwiami zewnętrznymi, nawet do 5 lat.

5
LAT
OCHRONY
DO 5 LAT SPOKOJU
I TWOJEJ WYGODY

Kupując drzwi zewnętrzne zakładamy, że jest to zakup wieloletni i drzwi będą nam służyć, niezawodnie, przez wiele lat. Przy zakupie otrzymujesz 2-letnią gwarancję, dzięki której, w trakcie jej trwania, ewentualne usterki, czy regulacja drzwi są wykonywane bez dodatkowych opłat. Po upływie tego czasu, gdy coś się wydarzy, jesteś zmuszony ponieść dodatkowe koszty naprawy, a także sam musisz wyszukać i opłacić wykwalifikowanych specjalistów, którzy zajmą się Twoimi drzwiami.

Warto już na samym początku planowania zakupu drzwi zewnętrznych, przemyśleć pakiet energooszczędny z możliwością aktywacji dodatkowej ochrony drzwi PORTA THERMO. Pakiet Bezpieczeństwa PORTA wydłuży ochronę producenta nad Twoimi drzwiami do 5 lat.

Takie rozwiązanie sprawi, że w ciągu trwania Pakietu Bezpieczeństwa PORTA (łącznie w czasie 5 lat) będziesz mógł oszczędzić na ewentualnych wizytach, prywatnie wynajętych specjalistów. Nie będziesz musiał marnować czasu na ich wyszukiwanie. Wystarczy, że zalogujesz się na swoim e-koncie Klienta i zgłosisz nam usterkę lub chęć wizyty serwisowej. My zajmiemy się resztą.

CO ZYSKUJESZ AKTYWUJĄC
PAKIET BEZPIECZEŃSTWA PORTA?

JAK AKTYWOWAĆ PAKIET
BEZPIECZEŃSTWA PORTA?

Warunkiem przystąpienia do Pakietu Bezpieczeństwa PORTA jest
- wykupienie zestawu szczelnego ciepłego montażu trójwarstwowego, który wzmocni termoizolacyjność Twoich drzwi
- montaż drzwi przez Autoryzowaną Grupę Monterów PORTA.


Następnie, w ciągu 30 dni od montażu drzwi, wejdź na stronę: www.porta.com.pl/pakiet-bezpieczenstwa-drzwi-zewnetrzne i kliknij w przycisk zarejestruj się, a zostaniesz przekierowany do formularza, dzięki któremu zarejestrujesz Pakiet Bezpieczeństwa PORTA i założysz swoje e-konto Klienta.

OSZCZĘDZAJ CZAS
I PIENIĄDZE

Drzwi zewnętrzne to jeden z pierwszych dużych zakupów, gdy budujemy dom. Nie myślimy wówczas, że podczas kolejnych lat remontów, coś może się w drzwiach rozregulować. W dzisiejszych czasach trudno jest znaleźć dobrego fachowca. Po zakupieniu Pakietu Bezpieczeństwa PORTA nie będziesz musiał się niczym przejmować – my zajmiemy się wszystkim.

Aktywacja Pakietu Bezpieczeństwa PORTA pozwoli Ci na 5 lat spokoju, w trakcie których będziesz mógł, pieniądze z ewentualnych wizyt serwisowych, przeznaczyć na wykończenie pokoju Twojego dziecka lub zakup wymarzonego psa. Pakiet Bezpieczeństwa PORTA to wygodne rozwiązanie dla tych, którzy cenią swój czas i pieniądze.

REGULAMIN USŁUGI