INTELIGENTNE
ROZWIĄZANIA

dla Twojego domu

Jak działa inteligentny dom? Wydajesz polecenia za pomocą aplikacji, a smart home pozwala na ich spełnianie. Podobnie możesz otwierać drzwi. Jednym z inteligentnych rozwiązań dla domu jest czytnik linii papilarnych eKey dLine.

SMART HOME NA
WYCIĄGNIĘCIE RĘKI

Inteligentne rozwiązania w domu to przyszłość ułatwiająca życie, która dzieje się już teraz. Ekey dLine jest jednym z łatwiejszych do zamontowania systemów smart, który jednocześnie posiada wiele funkcji i usprawnień, które wprowadzą w Twoje życie komfort i bezpieczeństwo, niezależnie od sytuacji.

Czytnik umieszczony jest bezpośrednio w skrzydle i znajduje się w srebrnej lub czarnej ramce, która automatycznie zostaje dopasowana do koloru okuć Twoich drzwi PORTA THERMO. Czytnik montowany jest na wysokości wzroku.

W zestawie z ekey dLine znajduje się inteligentny zamek do drzwi WINKHAUS SMART EAV3. To półautomatyczny zamek ryglujący drzwi po ich zamknięciu, bez potrzeby użycia klucza. Oznacza to koniec zastanawiania się, czy Twoje drzwi są na pewno zamknięte.

OTWIERANIE DRZWI NIGDY
NIE BYŁO TAK PROSTE

Inteligentne otwieranie drzwi z ekey dLine to 3 praktyczne rozwiązania, z których będziesz mógł korzystać Ty, Twoi domownicy, a nawet odwiedzający Cię krewni, czy opiekunka do dziecka.

DODATKOWE FUNKCJE
ZESTAWU ekey dLine

Posiadając czytnik linii papilarnych razem z aplikacją sterującą systemem otwierania Twoich drzwi, masz dostęp do przydatnej funkcji jaką jest dziennik wejść do Twojego domu. W aplikacji automatycznie zapisują się godziny wejść, przypisane do każdego użytkownika, który otwiera Twoje drzwi za pomocą czytnika lub smartfona.

Za każdym razem, gdy ktoś otworzy Twoje drzwi dostaniesz na swoim telefonie powiadomienie push. Nie będziesz musiał specjalnie wchodzić w historię zdarzeń w systemie w swojej aplikacji. Ta informacja po prostu wyświetli się w Twoich powiadomieniach na ekranie - na przykład, gdy Twoje dziecko wróci ze szkoły.

Wszystkie informacje zapisane w aplikacji zintegrowane są z chmurą Microsoft AZURE. Dzięki temu rozwiązaniu istnieje możliwość integracji z innymi systemami smart w Twoim domu.

WYŻSZY KOMFORT UŻYTKOWANIA
DRZWI THERMO

Nowoczesne domy coraz częściej posiadają inteligentne rozwiązania, którymi możesz sterować z dowolnego miejsca na świecie. Niezależnie od tego, gdzie akurat się znajdujesz, dzięki technologii wykorzystanej w Twoim inteligentnym domu, zapewnisz domownikom wygodę i bezpieczeństwo.