DORADZIMY JAK
WYBRAĆ DRZWI
DO WNĘTRZA

sprawdź propozycje drzwi wewnętrznych PORTA

PORTA posiada bardzo szeroką ofertę drzwi wewnętrznych, które dopasujesz do każdego wnętrza i każdej kolekcji drzwi zewnętrznych PORTA THERMO.

DOPASUJ DRZWI WEWNĘTRZNE
DO WEJŚCIOWYCH

Wybierając drzwi wewnętrzne bierzesz pod uwagę planowany styl wykończenia wnętrz. Czy da się pogodzić design drzwi wejściowych z Twoją wizją aranżacyjną wnętrza?

Drzwi PORTA THERMO zostały stworzone w 4 liniach stylistycznych, które z łatwością dopasujesz do kolekcji drzwi wewnętrznych PORTA. Dzięki nim Twoje wnętrze będzie kompleksowo zaaranżowane i spójne. Nasi projektanci przygotowali dla Ciebie kilka propozycji, które dopasujesz do designu Twoich drzwi zewnętrznych PORTA THERMO.

DREWNO
W NOWOCZESNEJ
ODSŁONIE

WOODEC DĄB TURNER, to wyjątkowa okleina w kolekcji drzwi zewnętrznych PORTA THERMO o naturalnym wyglądzie, która idealnie odwzorowuje rysunek drewna.

Rozwiązanie to idealnie sprawdzi się w połączeniu ze współczesną architekturą budynków, w których dominują proste geometryczne formy oraz surowe materiały jak beton, stal i naturalne drewno.

Zastosowanie kontrastowego połączenia okleiny WOODEC DĄB TURNER z czarnymi akcesoriami nada Twojemu wnętrzu ciepła i przytulności w nowoczesnym charakterze. Ta opcja może być idealnym punktem wyjścia do zaprojektowania wnętrza w podobnym klimacie. Uzupełnienie mogą stanowić drzwi płaskie z kolekcji PORTA DECOR w kolorze dąb matowy lub NATURA CLASSIC w jasnych odcieniach forniru z czarnymi akcesoriami. Szukając rozwiązań drzwi przeszklonych doskonale sprawdzą się kolekcje PORTA FOCUS lub PORTA LUMIA.

KLIMATYCZNE WNĘTRZA
VINTAGE

Tradycyjna konstrukcja skrzydeł i delikatne kolory to nawiązanie do nieprzemijającego trendu vintage. To wzornictwo znane od lat, które nada mieszkaniu wizualną lekkość i wprowadzi przytulną atmosferę. Takie drzwi wewnętrzne będą idealnie harmonizować z klasycznymi drzwiami zewnętrznymi PORTA THERMO CLASSIC.

Do wnętrz w stylu klasycznym pasują drzwi wewnętrzne zarówno w kolorze bieli, takie jak PORTA ROYAL PREMIUM, jak i w subtelnych szarościach takich jak w kolekcji PORTA GRANDE UV model A.0, C.0, czy A.1 z lustrem, a także drzwi w kolorach pastelowych, takich jak zgaszona mięta w kolekcji P/ POWIETRZE 4 Żywioły. Ciekawym wyborem do wnętrz vintage i glamour będą drzwi z ozdobnym, geometrycznym frezowaniem PORTA ART DECO.

Przy wykończeniu wnętrz w stylu klasycznym, warto zwrócić uwagę na detale i dodatki, takie jak stylowe klamki, czy uchwyty meblowe. Kolekcja AZURA to kompleksowe rozwiązanie idealne do takich aranżacji.

CZYSTA FORMA
STYLU LOFTOWEGO

Linia O/ OGIEŃ z kolekcji 4 Żywioły to drzwi, które będą idealnym uzupełnieniem stylu loftowego. To projekt, który łączy nowoczesność z pofabrycznym klimatem. Wyborem naszych projektantów, to właśnie ta kolekcja świetnie sprawdzi się z drzwiami zewnętrznymi PORTA THERMO MODERN, których czysta forma podkreśli surowy charakter wnętrz.

W ofercie drzwi wewnętrznych PORTA znajdziesz wiele propozycji, które sprawdzą się w stylu industrialnym, zarówno drzwi pełnych i z przeszkleniami, jak PORTA RESIST, czy PORTA LOFT, a także drzwi przeszklonych ze stalowymi szprosami PORTA LOFT STALOWE, czy z pełną przeszkloną taflą jak PORTA GLASS. Dobrym pomysłem będzie wybór wysokiej jakości stalowych ościeżnic PORTA, które podkreślą loftowy styl Twoich wnętrz.

ELEGANCKI MINIMALIZM
Z CHARAKTEREM

Linearny minimalizm drzwi zewnętrznych PORTA THERMO LINE sprawia, że drzwi te posiadają uniwersalną estetykę i będą pasować prawie do każdego stylu wykończenia wnętrz. Styl minimalistyczny, czy nowoczesny to dwa z możliwych rozwiązań.

Do tego typu wnętrz będą pasować białe drzwi wewnętrzne. Kolekcja W/ WODA 4 Żywioły z pionowym, szerszym frezowaniem, czy PORTA VECTOR PREMIUM i PORTA OSLO z różnymi wzorami frezowań wertykalnych, będą idealnym uzupełnieniem drzwi wejściowych PORTA THERMO LINE.

Białe kolekcje lakierowane z dekoracyjną matową lub czarną szybą PORTA FOCUS PREMIUM, a także z ozdobnymi intarsjami PORTA DESIRE UV nadadzą nowoczesnym wnętrzom charakteru.

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ
NASZYCH INSPIRACJI?

Znajdziesz je na naszej stronie www.porta.com.pl, na której możesz wybrać swoje drzwi wewnętrzne i dopasować styl w konfiguratorze, pobrać katalog.

Sprawdź również nasz kreator drzwi! Wystarczy, że zrobisz zdjęcie wnętrza z miejscem w którym chcesz zamontować swoje nowe drzwi wewnętrzne. Następnie wgraj zdjęcie do kreatora i przymierz kolekcje drzwi PORTA wirtualnie!

INSPIRACJE ZNAJDZIESZ, TAKŻE NA NASZYCH
PROFILACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH.

OTWÓRZ MOŻLIWOŚCI Z PORTA!

KIEDY ZAMAWIAĆ DRZWI
WEWNĘTRZNE?

Drzwi wewnętrzne warto zamówić na około 2 miesiące przed planowanym zakończeniem układania podłóg i malowania ścian. Z montażem drzwi wewnętrznych należy poczekać do momentu, gdy na budowie wszystko dokładnie wyschnie.

Na naszej stronie www.porta.com.pl znajdziesz lokalizator Punktów Sprzedaży PORTA, a także monterów Autoryzowanej Grupy Montażowej PORTA.