Drzwi wewnętrzne z kolekcji Porta DESIRE | PORTA DRZWI

Kolekcja

Porta DESIRE UV

Drzwi wewnętrzne

Kolekcja Porta DESIRE to cztery modele pełnych skrzydeł drzwiowych w białym kolorze, pokrytych Farbą Akrylową UV, o satynowym gładkim wykończeniu. Trwałość koloru i nieskazitelną biel na lata gwarantuje farba wyjątkowa odporna na uderzenia, zarysowania, zabrudzenia (również te trudne do usunięcia, jak plamy z kawy, alkoholu czy tłuszczu) oraz ścieranie. Pokryte nią skrzydła drzwiowe uzyskują idealnie gładką powierzchnię, dzięki czemu podkreślą minimalistyczny wystrój wnętrza. Farba nie żółknie pod wpływem promieniowania słonecznego oraz upływu czasu i zachowuje swój oryginalny odcień. Wypełnienie stanowi płyta wiórowa otworowa w ramie z klejonki drewna iglastego, która sprawia, że drzwi są stabilne oraz odporne na wypaczenia. Całość obłożona jest płytą HDF i pomalowana farbą. W kolekcji Porta DESIRE znajdziesz proste i surowe drzwi w wersji gładkiej (model 1), z ozdobnym frezowaniem (model 2) oraz dwie propozycje z intarsjami w kolorze srebrnym, złotym lub czarnym, uzupełnione o klamki w tym samym odcieniu. Do skrzydła rekomendujemy dobrać ościeżnicę w Farbie Akrylowej UV, która idealnie koresponduje z odcieniem drzwi.

Cena od

1405.48 zł

(ZAWIERA 23% VAT)

Stwórz swoją
konfigurację

Przejdź do procesu tworzenia drzwi na podstawie wybranej kolekcji. Wybierz kolor okleiny, klamkę i ościeżnicę.

Minimalistyczne drzwi Porta DESIRE do nowoczesnych wnętrz

Prosty i surowy design drzwi doskonale wkomponuje się we wnętrza urządzone w stylu minimalistycznym, nowoczesnym, jasne i przestronne mieszkania oraz otwarte przestrzenie. Białe drzwi świetnie sprawdzą się również w niewielkich pomieszczeniach dodając im wrażenia lekkości i optycznie powiększając pokój, sypialnię czy łazienkę. Z kolei modele zdobione złotymi i srebrnymi intarsjami umieszczone na szerokości skrzydła będą szczególnie interesująco uzupełniały aranżacje w stylu glamour, w których króluje blask i bogato zdobione meble oraz dodatki. Drzwi Porta DESIRE są bardzo chętnie wybierane do łazienki, z uwagi na ich stabilną konstrukcję i pokrycie skrzydła warstwą farby akrylowej, łatwej w pielęgnacji i czyszczeniu. Model 1, czyli pełne skrzydło w surowym wydaniu, bez zdobień i  przeszkleń, doskonale sprawdzi się w połączeniu ze stalową ościeżnicą w tym samym kolorze, tworząc idealny zestaw do kuchni i łazienki. Pomieszczenia te, w związku z narażeniem na działanie wilgoci i zmiennych temperatur, wymagają wyjątkowo trwałych rozwiązań. W skrzydłach z tej kolekcji przeznaczonych do łazienki należy dodatkowo zamontować system wentylacyjny, w postaci podcięcia, kratki lub tulei odprowadzających temperaturę i wilgoć na zewnątrz pomieszczenia.

Drzwi z kolekcji Porta DESIRE świetnie komponują się z innymi modelami z kolekcji Porta VECTOR Premium, Porta GRANDE oraz Porta FOCUS Premium. Dzięki temu możesz stworzyć w mieszkaniu świetnie urządzoną i zgraną aranżacyjnie przestrzeń.

Dostępne
kolory oklein