Skontaktuj się
z nami!

Chcesz kupić drzwi PORTA? Szukasz fachowej pomocy przy ich montażu? Chcesz sprzedawać nasze drzwi? Prowadzisz biznes i szukasz spersonalizowanej oferty?

Klienci
indywidualni

Zadzwoń do nas – odpowiemy na wszystkie Twoje pytania oraz pomożemy Ci wybrać i zamówić drzwi w Twojej okolicy!

585 858 056

Klienci indywidualni

Chcesz kupić drzwi PORTA? Odwiedź jeden z naszych punktów sprzedaży – doświadczeni doradcy pomogą Ci wybrać produkt, który najlepiej spełni Twoje oczekiwania! Chcesz zgłosić reklamację? Skontaktuj się z punktem, w którym kupiłeś drzwi.

Chcesz umówić się na bezpłatny pomiar?
Znajdź montera w swojej okolicy.

Inwestorzy
i partnerzy

Inwestorzy

Szukasz profesjonalnej firmy, z którą zrealizujesz swoje inwestycje? PORTA to stabilny, odpowiedzialny i doświadczony partner biznesowy, który może Cię w tym wesprzeć! Jeśli masz plan i wiesz, co chcesz osiągnąć, skontaktuj się z Szefem Rozwoju Sprzedaży Inwestycyjnej.

Inwestorzy i partnerzy

Partnerzy

Chcesz dołączyć do grona naszych sprzedawców/punktów sprzedaży? Prowadzisz biznes i szukasz spersonalizowanej oferty?

Zadaj pytanie Kierownikowi Rozwoju Sprzedaży Detalicznej.

Architekci

Jesteś architektem i szukasz wsparcia technicznego? Planujesz projekt i potrzebujesz biblioteki naszych drzwi? A może chcesz zweryfikować swoje dotychczasowe założenia? Zadzwoń lub napisz! Z przyjemnością doradzimy i przygotujemy materiały, których potrzebujesz.

Infolinia czynna w dni
robocze od 8:00 do 16:00

Architekci

Biuro prasowe

Jesteś dziennikarzem lub blogerem? Skontaktuj się z naszym biurem prasowym. W przejrzysty i uporządkowany sposób prezentujemy tu informacje dla ludzi pióra i mediów. Znajdziesz u nas m.in. aktualności, artykuły i dane rynkowe dotyczące PORTA.

Biuro prasowe

Rzecznik klienta

NATALIA FABRYCKA

Zadaniem Rzecznika Klienta jest wspieranie Cię w kontaktach z PORTA. Zwłaszcza w tych sytuacjach, gdy standardowe procedury nie przynoszą oczekiwanych przez Ciebie, skutecznych rozwiązań lub otrzymane odpowiedzi na odwołania od reklamacji nie są dla Ciebie satysfakcjonujące.

Potrzebujesz wsparcia Rzecznika Klienta PORTA DRZWI?

Rzecznik klienta