Sprawdź
oferty pracy

Zacznij swoją przygodę i dołącz do zespołu

PORTA

Te rzeczy są
dla nas ważne

Odpowiedzialność

Chcemy, aby każdy pracownik czuł, że może liczyć na pomoc i wsparcie ze strony kolegów i koleżanek. Mimo różnych obowiązków realizowanych każdego dnia, wszyscy jesteśmy jednym zespołem. Budujemy przyjazne miejsce pracy. Dobrym zwyczajem są u nas spotkania świąteczne, targi branżowe i zajęcia sportowe – podczas wszystkich tych aktywności (których u nas nie brakuje!) mamy okazję poznać się lepiej.

Różnorodność

Jesteśmy otwarci na młodych ludzi, ich energię, dynamikę i świeże spojrzenie. Opracowaliśmy wiele rozwiązań ułatwiających wejście na rynek pracy. Współpracujemy z akademickimi Biurami Karier. Rozwijamy programy praktyk i staży skierowane do uczniów oraz studentów. Organizujemy konkursy dla młodych projektantów – ich laureatom umożliwiamy prezentację prac na prestiżowych targach branżowych.

Rozwój

W PORTA każdy może wzbogacać swoją wiedzę oraz rozwijać posiadane umiejętności. Oferujemy wiele szkoleń merytorycznych. Pracownicy produkcyjni mogą zwiększać swoje uprawnienia dzięki certyfikowanym kursom. Wspieramy realizację planów i aspiracje swoich pracowników, dofinansowując im studia. Umożliwiamy też zdobywanie doświadczeń w innych działach i fabrykach w Polsce i Rumunii.

Nasze
benefity

Umowę o pracę

Oferujemy Ci ją już od pierwszego dnia. To najkorzystniejsza dla Ciebie forma zatrudnienia, zapewniająca szereg praw pracowniczych.

Dofinansowanie
do wypoczynku

Praca pracą, ale urlop to jest to! Zwłaszcza, jeśli dostajesz na niego dofinansowanie! Poza wynagrodzeniem za czas urlopu w PORTA przysługuje Ci dodatkowe wsparcie finansowe na zorganizowany wypoczynek urlopowy.

Finansowe premie

Umiemy docenić dobrze wykonaną pracę. Jeśli okoliczności będą sprzyjające (np. realizacja planu sprzedażowego, święta, koniec roku) albo po prostu dobrze zrobisz to, co do Ciebie należy – możesz liczyć na premię!

Karty podarunkowe
dla dzieci

Jak sprawić dziecku przyjemność? Najlepiej pozwalając mu wybrać to, czego naprawdę pragnie! Umożliwią Ci to nasze karty podarunkowe dla dzieci.

Kartę multisport

To benefit, o którym marzy wielu pracowników – jedna karta pozwala na uprawianie dziesiątek aktywności sportowych i dostęp do ponad 4,5 tysiąca obiektów sportowych w całej Polsce!

Bezpłatny parking

Coraz trudniej o bezpłatne miejsca parkingowe – w PORTA masz to w pakiecie!

Bilety do kina

Kultura to ważna rzecz – i ta codzienna, i ta wysoka. Dlatego regularnie będziemy Cię obdarowywać biletami do kina!

Rabat na nasze
produkty

Urządzasz się? Potrzebujesz naprawdę dobrych drzwi? Świetnie się składa – jako nasz pracownik możesz kupić je w PORTA ze sporym rabatem!

Dodatek
relokacyjny

Dostałeś od nas propozycję pracy i musisz się przeprowadzić? A może awansowałeś i zmieniasz biuro czy fabrykę? Tak czy inaczej, możesz liczyć na finansowe wsparcie od PORTA!

Bezpłatna
opieka medyczna

Pracując w PORTA, dostajesz prywatną opiekę lekarską, obejmującą pakiety badań i wizyty u specjalistów. To świetna okazja, żeby wszechstronnie zadbać o zdrowie!

Ubezpieczenie
na życie

Jako część naszego bogatego pakietu socjalnego PORTA zapewnia Ci udział w grupowym ubezpieczeniu pracowników na życie. Jeśli cokolwiek się stanie, Ty albo Twoi bliscy dostaniecie finansowe wsparcie!

Proces
rekrutacyjny

Wyślij CV

Znajdź interesującą Cię ofertę pracy i wyślij swoją aplikację. Pamiętaj, że swoje CV możesz przekazać nie tylko w odpowiedzi na zamieszczone ogłoszenie, ale także rejestrując się w naszej bazie kandydatów.

Rozmowa telefoniczna

Jeśli zdecydujesz się na udział w rekrutacji, a Twoje CV wpisze się w profil poszukiwanego przez nas kandydata, to zadzwonimy do Ciebie z zaproszeniem na spotkanie w ciągu około tygodnia.

Spotkanie

Na tym etapie poznasz bezpośredniego przełożonego lub kolegę/koleżankę z działu, którzy opowiedzą o zakresie obowiązków i będą chcieli poznać dokładniej Twoje dotychczasowe doświadczenie zawodowe. W zależności od stanowiska oczekuj jednego lub dwóch etapów rekrutacji.

Propozycja współpracy

Jeśli dasz się dobrze poznać, poznasz nas i wspólnie uznamy, że chcemy razem pracować – zaproponujemy Ci współpracę!

Tu pracujemy

Bolszewo

Pierwszy zakład produkcyjny, a zarazem siedziba firmy.

zobacz oferty
w Bolszewie
Ełk

W Ełku znajdują się dwie fabryki PORTA. PORTA KMI System i PORTA KMI Metal.

zobacz oferty
w Ełku
Suwałki

W Suwałkach znajduje się zakład PORTA KMI Fornir.

zobacz oferty
w Suwałkach
Nidzica

W Nidzicy znajduje się Centralny Magazyn firmy PORTA.

zobacz oferty
w Nidzicy