Wybierz swoje drzwi - PORTA DRZWI

Szukaj

Produkty

Masz specjalne potrzeby? Nasi specjaliści od rozwiązań nietypowych mogą przygotować dla Ciebie drzwi na zamówienie – w nietypowym wymiarze, kolorze lub ze specjalnym frezem. Oznacza to nieco dłuższy czas oczekiwania i nieco większy koszt, ale warto – drzwi, które otrzymasz, będą naprawdę wyjątkowe!

Proces zakupu

WYBIERZ DRZWI

Znajdź drzwi, klamkę lub akcesoria pasujące do Twojego domu, a potem dostosuj ich wygląd i funkcje do swoich potrzeb. W tym procesie cena aktualizowana jest na bieżąco. Kiedy skończysz, wydrukuj swoje zamówienie albo zapisz jako PDF i pokaż sprzedawcy.

ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE

Wejdź na www.porta.com.pl i umów się na bezpłatny pomiar. Znajdziesz tam listę naszych Punktów Sprzedaży, w których możesz złożyć zamówienie.

DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA

Dealer wysyła Twoje zamówienie do naszej fabryki. Jeśli drzwi kupiono w Autoryzowanym Punkcie Sprzedaży, to punkt wysyła zamówienie do Dealera.

PRODUKCJA

Fabryka PORTA zamienia Twoje zamówienie w piękne, nowe drzwi, wyprodukowane specjalnie dla Ciebie. Na drzwi wewnętrzne zaczekasz ok. 5 tygodni, na pozostałe – ok. 7 tygodni.

DOSTAWA

Gotowe zamówienie wysyłamy od razu do Dealera. Możesz odebrać drzwi osobiście albo zaczekać na dostawę z Punktu Sprzedaży.

PROFESJONALNY MONTAŻ

Chcesz mieć pewność, że drzwi będą Ci służyć dobrze przez wiele lat? Skorzystaj z usług profesjonalnego montażysty! Umów się z nim na dogodny dla Ciebie termin. Wolisz montować drzwi samodzielnie? Daj znać, a dostarczymy je pod Twój dom!

CIESZ SIĘ DRZWIAMI

Produkując nasze drzwi, stawiamy na jakość i trwałość. Niech służą Ci jak najlepiej!

DESIGN
JAKOŚĆ
BEZPIECZEŃSTWO

Frezowanie

To specjalne rowki na płaszczyźnie drzwi wykonywane frezarką o diamentowym ostrzu, która zapewnia precyzję i estetykę wykonania. Pozwala to na dopasowanie drzwi do funkcji pomieszczenia, np. łazienki (symbol prysznica) lub biura, albo na spersonalizowanie pokoju dziecięcego (drzwi z wyfrezowanym superbohaterem).

Okleina CPL

Niezwykle wytrzymała okleina. Ze względu na swoją trwałość oraz funkcjonalność bardzo często jest wykorzystywana w miejscach, gdzie drzwi są stale w użyciu, np. w hotelach i budynkach instytucji publicznych. Odporna na wilgoć, ścieranie i różne czynniki zewnętrzne.

Szyba hartowana

Szyba hartowana jest wielokrotnie mocniejsza od zwykłej, odporniejsza na uderzenia oraz zmiany temperatur. W przypadku rozbicia szkło hartowane pęka, rozpadając się na niewielkie kawałki o tępych krawędziach, co zmniejsza ryzyko zranienia się.