Szukaj

Produkty

Wybierz i dopasuj drzwi, tak jak chcesz. Pamiętaj, że swoje wymarzone drzwi zawsze możesz wysłać mailem, aby zakup w punkcie sprzedaży był jeszcze prostszy.

Proces zakupu

01

WYBIERZ DRZWI

Znajdź drzwi, klamkę lub akcesoria pasujące do Twojego domu, a potem dostosuj ich wygląd i funkcje do swoich potrzeb. W tym procesie cena aktualizowana jest na bieżąco. Kiedy skończysz, wydrukuj swoje zamówienie albo zapisz jako PDF i pokaż sprzedawcy.

02

ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE

Wejdź na www.porta.com.pl/punkty-sprzedazy Znajdziesz tam listę naszych Punktów Sprzedaży, w których możesz złożyć zamówienie.

03

DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA

Punkt sprzedaży wysyła Twoje zamówienie do naszej fabryki. Zawsze możesz zadzwonić do nas 58 58 58 056, aby uzyskać odpowiedzi na swoje pytania

04

PRODUKCJA

Fabryka PORTA zamienia Twoje zamówienie w piękne, nowe drzwi, wyprodukowane specjalnie dla Ciebie.

05

DOSTAWA

Gotowe zamówienie wysyłamy od razu do Punktu sprzedaży, który bezpośrednio z nami współpracuje. Możesz odebrać drzwi osobiście albo zaczekać na dostawę z Punktu Sprzedaży.

06

PROFESJONALNY MONTAŻ

Chcesz mieć pewność, że drzwi będą Ci służyć dobrze przez wiele lat? Skorzystaj z usług profesjonalnego montera! Umów się z nim na dogodny dla Ciebie termin na stronie www.porta.com.pl/punkty-sprzedazy#monterzy

07

CIESZ SIĘ DRZWIAMI

Produkując nasze drzwi, stawiamy na jakość i trwałość. Niech służą Ci jak najlepiej!