Drzwi wewnętrzne z kolekcji Porta VECTOR Premium | PORTA DRZWI

Kolekcja

Porta VECTOR Premium

Drzwi wewnętrzne

Drzwi Porta VECTOR Premium idealnie wpiszą się we wnętrza urządzone w nowoczesnym stylu dopełniając wrażenia przestronności. Prosty design i minimalizm to charakterystyczne cechy tej kolekcji. Skrzydła bez przeszkleń zapewnią odpowiedni poziom intymności i izolacji od pozostałej części domu lub mieszkania, szczególnie w sypialni, łazience czy domowym biurze. Wytrzymała konstrukcja, w której wypełnienie stanowi „plaster miodu” lub płyta wiórowa wzmocniona wewnętrznym ramiakiem i całość obłożona odporną na uszkodzenia płytą HDF, gwarantuje, że drzwi Porta VECTOR Premium to nowoczesne i trwałe rozwiązanie do każdego pomieszczenia.

W mieszkaniach urządzonych w stylu skandynawskim, minimalistycznym i nowoczesnym, wszędzie tam, gdzie króluje wszechobecna biel, a przestrzeń jest pozbawiona zbędnych mebli i dodatków, drzwi pokojowe z kolekcji Porta VECTOR Premium będą prawdziwych strzałem w dziesiątkę!

Cena od

1042.39 zł

(ZAWIERA 23% VAT)

Stwórz swoją
konfigurację

Przejdź do procesu tworzenia drzwi na podstawie wybranej kolekcji. Wybierz kolor okleiny, klamkę i ościeżnicę.

Nowoczesny styl i trwałe rozwiązania

W kolekcji znajdziesz kilkanaście modeli drzwi wewnętrznych, w ponadczasowym białym kolorze, pokrytych lakierem Premium lub Farbą Akrylową UV, o bardzo wysokiej odporności na zabrudzenia, ścieranie, zarysowania oraz uderzenia. To właśnie doskonałe wykończenie i pokrycie powierzchni skrzydła wysokiej jakości powłoką sprawia, że drzwi Porta VECTOR Premium zachowują swój piękny biały odcień przez wiele lat i są odporne na odbarwienia. Ozdobne frezy, czyli specjalne rowki na płaszczyźnie drzwi wykonywane frezarką o diamentowym ostrzu, występujące w większości modeli z tej kolekcji, są jej niewątpliwym wyróżnikiem. A dodatkowa możliwość personalizacji wzoru, np. drzwi do pokoju dziecięcego z motywem ulubionego bohatera, pozwalają na jeszcze lepsze dopasowanie produktu do indywidualnych oczekiwań klienta. Drzwi są również dostępne w wariancie o wysokości 220cm, dzięki czemu jeszcze lepiej wkomponują się w urządzone zgodnie z panującymi trendami przestrzenie. W podwyższonej wersji idealnie pasują do eklektycznych wnętrz w kamienicy, nowoczesnych mieszkań czy przestronnych domów.

 

Popularne modele drzwi z kolekcji Porta VECTOR Premium

  • model U, z ozdobnym frezowaniem w kształcie dużego prostokąta wzdłuż całej powierzchni skrzydła;
  • model V, którego ozdobą są frezy w postaci dwóch prostokątów – dużego pionowego w górnej części skrzydła oraz mniejszego, poziomego w części dolnej;
  • oraz model T o całkowicie gładkiej powierzchni skrzydła, bez zdobień i frezów.

Drzwi z tej kolekcji świetnie komponują się również z modelami przeszklonymi, które są dostępne w kolekcji Porta FOCUS Premium.

Dostępne
kolory oklein