Kolekcja

4 Żywioły P/ POWIETRZE

Drzwi wewnętrzne

Z miłości do designu. Z pasji do rzeczy nieprzeciętnych.
Created by CX DESIGN TEAM.


4 ŻYWIOŁY to kolekcja stworzona z miłości do designu i pasji do projektowania rzeczy nieprzeciętnych. Zaprojektowana została przez zespół wewnętrznych specjalistów PORTA z wielu dziedzin. To młodzi, niezwykle utalentowani twórcy i specjaliści, którzy współpracują w ramach PORTA CX DESIGN TEAM. To interdyscyplinarny zespół, łączący w swoich projektach design i użytkowość na najwyższym poziomie. 4 ŻYWIOŁY powstały w ramach modelu DESIGN THINKING, co pozwoliło nam uzyskać idealny balans pomiędzy efektem, który zachwyca, a funkcjonalnością spełniającą najwyższe wymagania. 

 

Eteryczność i ulotność powietrza to inspiracja, która stała się podstawą do zaprojektowania kolekcji drzwi wewnętrznych PORTA 4 Żywioły P/ POWIETRZE. Jest ona wprost stworzona dla miłośników pięknych i stylowych wnętrz wpisujących się w aranżacje utrzymane w duchu glamour, vintage czy rustykalnym. Jeśli zatem w Twoich czterech kątach królują proste formy i stonowana paleta kolorów, drzwi z tej kolekcji bez wątpienia idealnie się w nie wpiszą. Trzy modele skrzydeł z tej linii wyróżniają się ponadczasową konstrukcją, ozdobną sztukaterią (modele P.2 i P.3) oraz niebywałą, wizualną lekkością, którą możesz dopełnić za pomocą złotej, srebrnej lub czarnej gałki ORTICA.

 

W ramach tej kolekcji dostępne są również ponadczasowe gładkie skrzydła, które w swojej prostocie podkreślają lekkość i uniwersalny charakter drzwi. Kolekcja zachwyca delikatnym, wyważonym odcieniem Fiord znakomicie korespondującym z każdą barwą, którą zdecydujesz się wprowadzić do danego pomieszczenia. Drzwi PORTA 4 Żywioły P/ POWIETRZE to sprawdzone wzornictwo doskonale znane od lat, które wykorzystane we współczesnych aranżacjach, wprowadza do nich lekkość, elegancję oraz przytulną atmosferę.

Cena od

713.4 zł

(ZAWIERA 23% VAT)

Stwórz swoją
konfigurację

Przejdź do procesu tworzenia drzwi na podstawie wybranej kolekcji. Wybierz kolor okleiny, klamkę i ościeżnicę.

PORTA 4 Żywioły Powietrze model P.3

PORTA 4 Żywioły Powietrze model P.2

PORTA 4 Żywioły Powietrze model P.1

DRZWI PORTA 4 Żywioły P/ POWIETRZE – KOLORYSTYKA I MODELE

Klasyczny projekt i naturalny efekt to cechy charakterystyczne kolekcji PORTA 4 Żywioły P/ POWIETRZE. Drzwi można znaleźć z okleiną Fiord (dostępną wyłącznie w ościeżnicy PORTA SYSTEM ELEGANCE) w mglistej, pastelowej zieleni o matowym wykończeniu oraz z białą okleiną podkładową do samodzielnego malowania, dzięki czemu nadasz wybranemu modelowi niepowtarzalny charakter. Jeśli więc należysz do grona fanów personalizacji, ta kolekcja z pewnością podbije Twoje serce, pozwalając Ci wyczarować takie drzwi, o jakich tylko marzysz. Co istotne, oba warianty równie dobrze sprawdzą się w każdej aranżacji. Z łatwością wkomponujesz je zarówno do eleganckiego klimatu retro, do wnętrz utrzymanych w klasycznej konwencji, a także bogato zdobionych pomieszczeń glamour.

 

Drzwi PORTA 4 Żywioły P/ POWIETRZE znajdziesz w trzech, niebanalnych modelach: P.1 (gładkie skrzydło), P.2 oraz P.3 (z ozdobnymi listwami). Wypełnieniem skrzydła jest płyta wiórowa wzmocniona wewnętrznym ramiakiem, zaś całość pokryta jest twardą i wytrzymałą płytą HDF, która sprawi, że drzwi będą Ci służyć przez długie lata. W cenie skrzydła są już zawiasy bezprzylgowe 3D w kolorach: srebrnym, czarnym lub złotym (za dopłatą), a także zamek magnetyczny w kolorze stali nierdzewnej lub czerni (ta opcja również jest za dopłatą).

PORTA 4 Żywioły P/ POWIETRZE – DO JAKICH WNĘTRZ BĘDĄ PASOWAĆ?

Jeśli podobają Ci się eleganckie, przytulne, a zarazem starannie przemyślane wnętrza, drzwi PORTA 4 Żywioły P/ POWIETRZE bez wątpienia będą strzałem w dziesiątkę. Dostępne warianty zachwycają stylowym i ponadczasowym designem, który idealnie wpisze się zarówno w klimat mieszkań utrzymanych w stylu vintage, glamour, jak i przytulnych rustykalnych aranżacji. Modele w kolorze białym – ponadczasowe i klasyczne rozwiązanie sprawdzi się w niemal każdym wnętrzu. Drzwi z okleiną Fiord będą natomiast znakomitym dopełnieniem pomieszczeń klasycznych oraz glamour – zwłaszcza, jeśli postawisz na model ze złotymi detalami, które będą pięknie komponować się ze szkłem czy eleganckimi ramami luster i obrazów.

KOLEKCJA DRZWI WEWNĘTRZNYCH 4 Żywioły INSPIROWANA NATURĄ

Natura jest nieskończonym źródłem inspiracji. ZIEMIA uspokaja. POWIETRZE odpręża. OGIEŃ fascynuje. WODA ożywia. Te cztery żywioły stały się motywem do stworzenia kolekcji drzwi prowadzących do wyjątkowych wnętrz. To mieszanka fascynacji pięknem, połączona z jakością oraz funkcjonalnością, zaprojektowana w komplecie ze wszystkimi niezbędnymi elementami, by bez reszty oddać harmonię, jaka wyróżnia bogactwo przyrody! Kolekcja 4 Żywioły zaprojektowana z pasji do tworzenia, na styku natury i technologii.

Zobacz pozostałe propozycje drzwi wewnętrznych z tej kolekcji:

Którą z nich zaprosisz do swojego domu?

KONSTRUKCJA SKRZYDŁA

Wypełnienie płyta wiórowa wzmocniona wewnętrznym ramiakiem. Całość jest obłożona płytą HDF. Skrzydło dostępne jest w dwóch wariantach wykończenia: w okleinie podkładowej do samodzielnego malowania lub w okleinie w kolorze Fiord.
Do kolekcji można dokupić ozdobne listwy ścienne w kolorze Fiord lub nielakierowane w kolorze białym - gotowe do samodzielnego malowania. Listwy mają 2000 cm długości, do samodzielnego przycięcia.

 

POWIETRZE_1_220_Fjord_PsElegance_gałkaCzarna_arn_Porta_RN_billboard

 

POWIETRZE_1_220_Fiord_PsElegance_gałkaZłota_det_Porta_RN

 

POWIETRZE_1_220_podkladowa+granat_PsElegance_gałkaZłota_det_Porta_RN

AKCESORIA W CENIE SKRZYDŁA

zawiasy bezprzylgowe 3D w kolorach: srebrny, czarny lub złoty (opcja za dopłatą)
zamek magnetyczny w kolorach: stal nierdzewna lub czarny (opcja za dopłatą)

OŚCIEŻNICE

Rekomendowane ościeżnice przylgowe:

PORTA SYSTEM w okleinie podkładowej 

Rekomendowane ościeżnice bezprzylgowe:

PORTA SYSTEM ELEGANCE w okleinie podkładowej lub Fiord 

UWAGI

Norma PN EN 14351-2:2018-12
Przygotowanie do skrótu, maksymalnie 60 mm
Przy wysokości „220” trzy zawiasy w standardzie
Kolor Fiord zbliżony do NCS: S 3010-B50G
Kolor Fiord występuje wyłącznie w ościeżnicy PORTA SYSTEM ELEGANCE

DOPŁATY

podcięcie wentylacyjne
rozmiar „100”
zawiasy 3D złote
trzeci zawias 3D srebrny / czarny
trzeci zawias 3D złoty
wysokość skrzydła 220 cm
ościeżnica: kolor Fiord
zmiana zamka magnetycznego srebrnego na czarny
klamka z szyldem

Dostępne
kolory oklein