Kolekcja

4 Żywioły O/ OGIEŃ

Drzwi wewnętrzne

Z miłości do designu. Z pasji do rzeczy nieprzeciętnych.
Created by CX DESIGN TEAM.


4 ŻYWIOŁY to kolekcja stworzona z miłości do designu i pasji do projektowania rzeczy nieprzeciętnych. Zaprojektowana została przez zespół wewnętrznych specjalistów PORTA z wielu dziedzin. To młodzi, niezwykle utalentowani twórcy i specjaliści, którzy współpracują w ramach PORTA CX DESIGN TEAM. To interdyscyplinarny zespół, łączący w swoich projektach design i użytkowość na najwyższym poziomie. 4 ŻYWIOŁY powstały w ramach modelu DESIGN THINKING, co pozwoliło nam uzyskać idealny balans pomiędzy efektem, który zachwyca, a funkcjonalnością spełniającą najwyższe wymagania. 

 

Pobudzający zmysły, energetyczny i pełen pasji płomień zainspirował naszych projektantów do stworzenia kolekcji drzwi wewnętrznych PORTA 4 Żywioły O/ OGIEŃ. Z powodzeniem uzupełnią one wygląd niejednego nowoczesnego wnętrza, którego stylistyka opiera się na industrialnym minimalizmie łączącym surowość stali z chłodną barwą drewna. Zainspirowane naturą jednocześnie intrygują i zachwycają nienagannym designem. Odpowiednio wkomponowane w wystrój domu lub mieszkania, podkreślą industrialny wygląd mebli i wyposażenia oraz staną się swego rodzaju ozdobą wnętrz pofabrycznych. Kolekcja O/ OGIEŃ od PORTA scala ze sobą piękno natury z bezkompromisowością nowoczesnych form.

 

Modele O/ OGIEŃ O.1 oraz O.7 to doskonałe propozycje dla osób, które poszukują ponadczasowych zestawień. Barwa „palonego drewna” płyty Dąb Sherman w połączeniu z chłodnym wykończeniem ościeżnicy stalowej PORTA SYSTEM ELEGANCE zharmonizuje przestrzeń, nadając jej wyrazistego i zdecydowanego charakteru.

Cena od

1372.68 zł

(ZAWIERA 23% VAT)

Stwórz swoją
konfigurację

Przejdź do procesu tworzenia drzwi na podstawie wybranej kolekcji. Wybierz kolor okleiny, klamkę i ościeżnicę.

PORTA 4 Żywioły Ogień model O.7

PORTA 4 Żywioły Ogień model O.1

PORTA 4 Żywioły O/ OGIEŃ – KOLORYSTYKA I MODELE

Efektowne pionowe lub poziome usłojenie drzwi O/ OGIEŃ razem z pochwytem OGIEŃ sprawdzą się w gabinetach i niewielkich garderobach, ale także w sypialniach czy pokojach dziecięcych. Skrzydła można zamówić w wysokości 220 cm, ale też z podcięciem wentylacyjnym oraz rozetą WC, zapewniając tym samym spójność urządzanych wnętrz oraz intymność domownikom. Kolekcję O/ OGIEŃ możesz zestawić z różnymi skrzydłami drzwiowymi marki PORTA. Modele o usłojeniu pionowym i poziomym będą współgrać z serią PORTA RESIST z pionowym przeszkleniem – dodadzą aranżacjom odrobiny elegancji. Innym przykładem mogą być modele z kolekcji PORTA DECOR z okleiną w kolorze Wenge, które w zestawieniu z O/ OGIEŃ O.1 i O.7 nadadzą pomieszczeniom charakteru retro.

 

Obłożona materiałem HDF powierzchnia skrzydeł oraz pokryte taśmą ABS w kolorze czarnym boki dodadzą wnętrzom wyważonego i eleganckiego wyglądu. Konstrukcja modeli O.1 i O.7 serii 4 Żywioły O/ OGIEŃ dodatkowo zapewni ich użytkownikom dobrą izolację akustyczną – jest to możliwe dzięki ich wypełnieniu, które stanowi płyta wiórowa wzmocniona wewnętrznym ramiakiem. Użytkownicy ceniący spokój w zamieszkiwanym domu lub mieszkaniu mogą zadecydować o zakupie zestawu z pochwytem OGIEŃ wraz z dedykowanym systemem magnetic, dzięki któremu skrzydło będzie się cicho domykać.

PORTA 4 Żywioły O/ OGIEŃ – DO JAKICH WNĘTRZ BĘDĄ IDEALNE?

Drzwi wewnętrzne PORTA 4 Żywioły O/ OGIEŃ z łatwością dostosujesz do urządzanych wnętrz. Ich wymiary dobierzesz zgodnie ze swoimi potrzebami – modele O/ OGIEŃ O.1 oraz O.7 dostępne są w różnych rozmiarach, w tym o świetle przejścia wynoszącym od 60 do 100 cm. Osoby chcące wykorzystać nieprzeciętny efekt „palonego drewna” w wysokich pomieszczeniach, mogą zdecydować się na zamówienie skrzydeł o wysokości 220cm w wersji usłojenia pionowego za dopłatą.

 

Modele O.1 oraz O.7 kolekcji O/ OGIEŃ nie tylko sprawdzą się we wnętrzach industrialnych czy loftowych, choć to właśnie z myślą o tego typu przestrzeniach zostały zaprojektowane. To ciekawa propozycja dla miłośników przytulnego stylu chalet, w którym drewno oraz miękkie tkaniny grają główną rolę. Drzwi wewnętrzne PORTA 4 Żywioły O/ OGIEŃ o pięknym, ciemnym wykończeniu dopełnią także pomieszczenia utrzymane w duchu wabi sabi, gdzie nie ma miejsca na przypadek.

 

Wolny od sztywnych schematów projekt drzwi łączy nowoczesność z wyjątkowym klimatem starych fabryk. Kompilacja „palonego drewna” z chłodem stali będzie wnętrzarskim pobudzeniem dla zmysłów.

KOLEKCJA DRZWI WEWNĘTRZNYCH 4 Żywioły INSPIROWANA NATURĄ

Powietrze, woda, ogień, ziemia – kolekcja 4 Żywioły, cztery style łączące inspirację naturą i technologią dla dopełnienia indywidualnego stylu Twoich wnętrz. Zaprojektowane w zgodzie z najnowszymi trendami różne odsłony kolekcji nawiązującej do bliskości z tym, co nas otacza: lekkości i delikatności POWIETRZA, ożywiającej i pobudzającej do działania WODY, wyciszającej i kojącej ZIEMI oraz odważnego i nieustępliwego OGNIA.

Zobacz pozostałe propozycje drzwi wewnętrznych z tej kolekcji:

Który z żywiołów zaprosisz do swojego domu?

KONSTRUKCJA SKRZYDŁA

Wypełnienie płyta wiórowa wzmocniona wewnętrznym ramiakiem. Całość jest obłożona płytą HDF. Boki skrzydła pokryte są taśmą ABS w kolorze czarnym.

 

OGIEN_1_220_DabSherman_pochwyt45_arn_Porta_RN

 

OGIEN_1_220_DabSherman_otwarte_pochwyt45_det_Porta_RN_

 

OGIEN_1_220_DabSherman_pochwyt45_det_Porta_RN

AKCESORIA W CENIE SKRZYDŁA

zawiasy bezprzylgowe 3D w kolorze czarnym
zamek do ościeżnicy stalowej w kolorze czarnym
system magnetic w kolorze czarnym przy wariancie z pochwytem (opcja za dopłatą)
zamek dodatkowy w systemie magnetic przy opcji WC w kolorze czarnym (opcja za dopłatą)

OŚCIEŻNICE

Rekomendowane ościeżnice bezprzylgowe:

Stalowa PORTA SYSTEM ELEGANCE

UWAGI

Norma PN EN 14351-2:2018-12
Przygotowanie do skrótu, maksymalnie 60 mm
Przy wysokości „220” trzy zawiasy w standardzie
Wysokość „220” dostępna wyłącznie w modelu O.1
Poziomy kierunek usłojenia w modelu O.7
Panele stalowe w kolorze czarnym wyłącznie w modelu O.7

DOPŁATY

podcięcie wentylacyjne
rozmiar „100”
wysokość skrzydła 220 cm
system magnetic z pochwytem:
dopłata do skrzydła
dopłata do ościeżnicy
pochwyt OGIEŃ
rozeta WC z dodatkowym zamkiem
klamka z szyldem

Dostępne
kolory oklein