Kolekcja PORTA ROYAL PREMIUM

od 779,00 | 958,17

cena skrzydła netto | brutto PLN

Konfiguruj kolekcję

Wygodny wybór

Kupuj WYGODNIE w komplecie. W PORTA podpowiadamy najlepsze rozwiązania do kolekcji, którą wybierzesz.

DO TEJ KOLEKCJI IDEALNIE PASUJE OŚCIEŻNICA PORTA SYSTEM

klamka

ACCENT
Srebrny matowy

NEXT

NEXT
Srebrny

OFFICE

OFFICE
Srebrny

ORGANIC

ORGANIC
Antracyt strukturalny

UNICO

UNICO
Czarny strukturalny

EUFORIA

EUFORIA
Czarny

RUMBA

RUMBA
Czarny

TOPAZ

TOPAZ
Stal nierdzewna

LUNA SLIM

LUNA SLIM
Chrom

CUBE

CUBE
Czarny

ELEGANT

ELEGANT
Czarny

SIMPLE

SIMPLE
Srebrny

BELLA SLIM

BELLA SLIM
Chrom szczotkowany matowy

DIVO FIT

DIVO FIT
Chrom

DIVO FIT Q

DIVO FIT Q
Chrom satynowy

AZALIA

AZALIA
Złoty

Dostępne kolory oklein

Klasa idealnie łącząca estetykę z gwarancją wysokiej jakości użytkowej, z sugerowanym przeznaczeniem do budynków mieszkalnych i biur..

Lakier UV Premium
Biały

Kolorystyka na stronie internetowej może różnić się od kolorów w rzeczywistości, w zależności od ustawień monitora.

Kolekcja PORTA ROYAL PREMIUM

Drzwi pokojowe z kolekcji PORTA ROYAL PREMIUM to propozycja dwóch modeli białych drzwi pokrytych Lakierem Premium, odpornym na zabrudzenia, zarysowania oraz przebarwienia i żółknięcie, które często z czasem mogą pojawiać się na skrzydłach drzwiowych w kolorze bieli. Ta kolekcja to klasyka i elegancja doceniana przez wielbicieli wnętrz stylizowanych na retro, urządzonych w tradycyjnym stylu, ale również tych, w nieco bardziej nowoczesnej odsłonie. Skrzydła drzwiowe są dostępne w wersji przylgowej i bezprzylgowej, jednak warto podkreślić, że z ościeżnicą przylgową prezentują się wyjątkowo stylowo i okazale. Jako drzwi dwuskrzydłowe, szczególnie polecane do przestronnych wnętrz, klimatycznych kamienic i apartamentów, są prawdziwą ozdobą pomieszczenia. W mieszkaniach, w których dominuje biel i jasne barwy, drzwi dodają charakteru i stanowią wyróżniający się element aranżacji. W towarzystwie antyków lub bogato zdobionych mebli stylizowanych na zabytkowe dodają prawdziwie królewskiego akcentu.

Rekomendowany dla alergików i dzieci

Rekomendowany dla alergików i dzieci

Model A to wariant zdobiony żłobieniami dzielącymi powierzchnię skrzydła na dwie części, większy prostokąt w górnej części oraz kwadrat na dole drzwi.

 

PortaROYAL_A_bialy_PS_klamkaOffice_arn_Porta_RN

 

Model P jest bardziej bogatą wersją, którą wyróżniają wyraźnie zarysowane żłobienia, dzielące skrzydło na cztery prostokąty. Dwa większe ułożone wzdłuż krawędzi skrzydła, oraz dwa mniejsze na jego szerokości, umiejscowione na górze oraz na dole drzwi. Wybierając drzwi wewnętrzne z kolekcji PORTA ROYAL PREMIUM warto rozważyć delikatną klamkę z szyldem o owalnym kształcie, która podkreśli bogaty styl drzwi, ale jednocześnie nie będzie zaburzać proporcji.

 

PORTA ROYAL PREMIUM model P _FarbaAkrylowa_Bialy

 

 

Jeśli chcesz, aby drzwi służyły Ci przez wiele lat w doskonałym stanie wizualnym i technicznym, a przy tym mieć pewność, że będą zawsze na topie i w zgodzie z ponadczasowymi trendami, ta kolekcja to strzał w dziesiątkę! Bez względu na wybrany model i kolor (drzwi można zamówić w dowolnym odcieniu z palety RAL) skrzydła z tej kolekcji prezentują się niezwykle stylowo w każdym pomieszczeniu.

Drzwi z kolekcji PORTA ROYAL PREMIUM posiadają wypełnienie stabilizujące lub płytę wiórową (opcja dostępna za dopłatą) dwustronnie obłożone tłoczoną płytą HDF (ang. high density fibreboard). Dzięki swojej konstrukcji oraz specyficznemu procesowi produkcji ta płyta z włókien drzewnych charakteryzuje się dużą gęstością (wyższą od litego drewna, bo wynoszącą powyżej 850 kg/m3) i niską elastycznością, a tym samym wytrzymałością oraz odpornością na uszkodzenia mechaniczne.

 

PortaROYAL_A_bialy_PS_klamkaOffice_det_Porta_RN

 

Drzwi wykonane z płyty HDF mają doskonałe właściwości akustyczne, dlatego też sprawdzą się w pomieszczeniach, w których szczególnie pożądane jest dobre tłumienie dźwięków dochodzących z otoczenia, np. w sypialni czy w pokoju dziecięcym, ale także w przestrzeniach biurowych czy hotelach oraz pensjonatach. Skrzydła drzwiowe z kolekcji PORTA ROYAL PREMIUM odznaczają się również dobrą izolacyjnością termiczną, mogą być więc zamontowane w przedpokoju czy na poddaszu.

Drzwi wewnętrzne PORTA ROYAL PREMIUM wyróżnia idealnie gładka powierzchnia skrzydeł połączona z elementami dekoracyjnymi w postaci frezów (żłobień) o klasycznych kształtach. Będą prezentowały się najlepiej we wnętrzach minimalistycznych, zachwycających prostotą i bezpretensjonalnością oraz klasycznych, charakteryzujących się równowagą, harmonijnym ustawieniem mebli oraz wysoką jakością materiałów, z jakich są wykonane wszelkie dodatki.

 

PortaROYAL_otwarte

 

Design skrzydeł drzwiowych PORTA ROYAL PREMIUM jest uniwersalny i ponadczasowy, dlatego też nawet w przypadku zmiany koloru ścian czy elementów dekoracyjnych w mieszkaniu, skrzydła będą się dobrze komponowały z resztą wystroju. Można zamówić je w dowolnym odcieniu z palety RAL, która w wersji podstawowej obejmuje 215 kolorów. Warto wspomnieć, że z drzwiami PORTA ROYAL PREMIUM będą współgrały zarówno klamki o długich szyldach, jak i nieco bardziej nowoczesne uchwyty o prostokątnym kształcie.

 

Drzwi wewnętrzne PORTA ROYAL PREMIUM są dostępne w kilku wymiarach: 60, 70, 80, 90 (drzwi jednoskrzydłowe) oraz 120-180 (drzwi dwuskrzydłowe). Sprawdzą się we wnętrzach klasycznych, wówczas polecana jest wersja przylgowa ościeżnicy (posiadająca charakterystyczne wcięcie, uskok), jak i nowoczesnych, minimalistycznych – w takim przypadku warto zastosować ościeżnicę bezprzylgową (skrzydło oraz ościeżnica są wówczas zlicowane i tworzą jedną płaszczyznę, co wygląda bardzo stylowo i elegancko).

 

Wypełnienie stabilizujące lub płyta wiórowa (opcja za dopłatą) dwustronnie obłożone tłoczoną płytą HDF.

Drzwi przylgowe: dwa lub trzy zawiasy czopowe standard lub PRIME; bezprzylgowe: dwa zawiasy 3D
Zamek: na klucz zwykły, z blokadą łazienkową lub dostosowany pod wkładkę patentową
Pochwyt okrągły (do drzwi przesuwnych)

Rekomendowane ościeżnice przylgowe:

PORTA SYSTEM w okleinie Premium 
MINIMAX w okleinie Premium 
STALOWE 
 

Rekomendowane ościeżnice bezprzylgowe:

PORTA SYSTEM ELEGANCE w okleinie Premium 
PORTA SYSTEM ELEGANCE 90 stopni w okleinie Premium 
LEVEL w okleinie Premium 

Norma PN EN 14351-2:2018-12.
Możliwość dowolnego zestawienia wymiarów skrzydeł w drzwiach podwójnych.
Proponujemy klamkę i szyld Royal, patrz str. 225.
Skrzydło podwójne niedostępne z zamkiem magnetycznym.
Przy opcji „wzmocnienie pod samozamykacz” wymagany jest 3 zawias.
Zawiasy PRIME lub zawiasy 3D – pakowane z ościeżnicą.