Kolekcja

PORTA LOFT

Drzwi wewnętrzne

Z myślą o nowoczesnych i modnych wnętrzach zachowanych w pofabrycznym klimacie powstała kolekcja drzwi pokojowych PORTA LOFT. Jej głównym motywem przewodnim są nowoczesna czerń i ponadczasowa biel w wykończeniu matowym, które pojawiają się na ościeżnicy oraz we wszystkich akcesoriach. Dzięki temu drzwi wewnętrzne z tej kolekcji doskonale komponują się z aranżacjami bazującymi na surowym wykończeniu przestrzeni, meblach łączących drewno ze stalą, oraz typowymi dla tego stylu cegłą i betonem na ścianach i podłogach, czy też dużymi oknami i wysokim sufitem charakterystycznymi dla loftów. Zaskakujący design i niebanalna gra kolorów, które pojawiają się w tego typu aranżacjach, zostaną dopełnione oryginalnymi drzwiami oszczędnymi w formie. Wybierając drzwi wewnętrzne z tej kolekcji do swojego domu i mieszkania stawiamy na wysoką jakość, wieloletnią trwałość i wyjątkowy styl, charakterystyczne dla produktów marki PORTA.

Cena od

895.44 zł

(ZAWIERA 23% VAT)

Stwórz swoją
konfigurację

Przejdź do procesu tworzenia drzwi na podstawie wybranej kolekcji. Wybierz kolor okleiny, klamkę i ościeżnicę.

PORTA LOFT model 4.B ościeżnica biała

PORTA LOFT model 4.B ościeżnica czarna

PORTA LOFT model 4.A ościeżnica biała

PORTA LOFT model 4A z czarną ościeżnicą

PORTA LOFT model 1.1 biały

PORTA LOFT model 7.1 biały

PORTA LOFT model 4.A z czarną szybą i ościeżnicą

PORTA LOFT model 1.1 ościeżnice czarne

PORTA LOFT model 7.1 ościeżnica czarna

DRZWI LOFTOWE DO WNĘTRZ Z CHARAKTEREM

Mieszkania urządzone w stylu loftowym wyróżniają się chłodną i surową stylistyką, w której dominuje szkło, stal, cegła czy kamień. Stal jest elementem, który występuje również w drzwiach z kolekcji PORTA LOFT i to ona dodaje wnętrzom pazura i wyjątkowego charakteru. 

 

PortaLOFT_11_perfect3dBukSkandynawski_PsEleganceBialyMat_klamkaElegant_arn_Porta_RN-(2)

 

Metalowa ościeżnica Stalowa PORTA SYSTEM ELEGANCE w kolorze matowej czerni, w towarzystwie prostej i surowej klamki oraz okuć i zawiasów w tym samym odcieniu świetnie komponują się z każdym z proponowanych odcieni okleiny. W ramach zamówienia dostępna jest również biała wersja dodatków i ościeżnicy, która najlepiej łączy się z drzwiami w kolorze bieli oraz jasnych po średnie odcienie drewnopodobne.

 

PortaLOFT_11_perfect3dBukSkandynawski_PsEleganceBialyMat_klamkaElegant_arn_Porta_RN-(1)

KOLEKCJA PORTA LOFT - POPULARNE MODELE DRZWI

W kolekcji PORTA LOFT znalazły się skrzydła pełne pokryte wyjątkowo odporną na uszkodzenia okleiną syntetyczną w odcieniach drewna, która idealnie imituje ułożenie słojów zdobiących drewniane meble i elementy stolarki okiennej. Połączenie neutralnych odcieni drewna, na przykład w kolorze Dąb Klasyczny, Dąb Naturalny, Dąb Piaskowy, Buk Skandynawski czy Halifax Naturalny z czarną matową ościeżnicą, idealnie komponuje się z meblami i dodatkami, w których dominuje naturalne drewno w towarzystwie stali.

 

PortaLOFT_11_CPL_HalifaxNaturalny_stalowaPsEleganceCzarny_klamkaElegant_arn_Porta_RN_pion

 

Znajdziemy tu między innymi skrzydła w kolorze pasującym do każdego stylu wnętrzarskiego, czyli drzwi białe. Jak również nowoczesnej i doskonale wpisującej się w industrialny charakter matowej czerni, a także podkreślającej jeszcze bardziej surowy styl wnętrza, okleinie imitującej beton. Kolory takie jak Antracyt, Beton Ciemny, Beton Jasny czy Struktura Ciemny pięknie wyglądają w przestronnych i otwartych mieszkaniach, nawiązując jednocześnie do elementów ścian i podłóg.

 

PortaLOFT_11_CPL_HalifaxNaturalny_stalowaPsEleganceCzarny_det_Porta_RN

 

Kolekcja PORTA LOFT to także dwa modele drzwi z gustownymi przeszkleniami, które dodają skrzydłom elegancji i lekkości. Model 4.A posiada wąską szybę wbudowaną w skrzydło na jego całej długości, wykonaną ze szkła hartowanego, w kolorze czarnym lub białym. Z kolei model 4.B wyróżnia się dużym przeszkleniem umieszczonym na środku skrzydła, które pozwala zachować loftowy charakter drzwi a jednocześnie doświetlić pomieszczenie wpuszczając do niego dodatkowe promienie słońca.

 

Zobacz również inne kolekcje drzwi wewnętrznych loftowych dostępnych w ofercie PORTA. Być może zainteresują Cię skrzydła pełne pokryte naturalną okleiną dostępne w kolekcji NATURA LOFT lub szczególnie modne drzwi szklane ze stalowymi ościeżnicami i okuciami w komplecie z kolekcji PORTA GLASS lub przeszklone drzwi ze stalowymi szprosami PORTA LOFT STALOWE

KONSTRUKCJA SKRZYDŁA

Wypełnienie stanowi „plaster miodu” lub płyta wiórowa wzmocniona wewnętrznym ramiakiem (opcja za dopłatą). Całość obłożona jest płytą HDF. Wzory przeszklone z szybą matową hartowaną o grubości 8 mm, która stanowi element konstrukcyjny skrzydła. Charakterystyczną cechą kolekcji jest zastosowanie obrzeża ABS (boki skrzydła) w kolorze Czarnym lub Białym.

AKCESORIA W CENIE SKRZYDŁA

Dwa zawiasy 3D – w kolorze ościeżnicy Czarne lub Białe
Zamek zwykły lub magnetyczny z czołem w kolorze obrzeża skrzydła - Czarny lub Biały
Szyba hartowana matowa o grubości 8 mm

OŚCIEŻNICA

PORTA SYSTEM ELEGANCE w kolorze Czarnym lub Białym.
Stalowa PORTA SYSTEM ELEGANCE w kolorze Czarnym lub Białym.

UWAGI

Norma PN EN 14351-2:2018-12.
Podcięcie wentylacyjne w modelach przeszklonych dostępne w Polskiej Normie.
Wypełnienie płyta wiórowa zawiera przygotowanie do skrótu w standardzie.
Model 4.B dostępny jedynie z wypełnieniem płyta wiórowa bez dodatkowej dopłaty.
Model 4.A możliwy do zamówienia z szybą czarną (opcja za dopłatą).
Stały wymiar szyb w modelu 4.A.
Przy szerokości „100” wymagany jest 3 zawias.
Zawiasy 3D – pakowane z ościeżnicą.

DOPŁATY

czarna szyba – model 4.A
odwrócenie szyby bez dopłaty
okl. CPL 0,2 mm – GRUPA II
podcięcie wentylacyjne
przygotowanie do skrótu (maks. 60 mm) – model 1.1
rozmiar „100”
trzeci zawias 3D (dopłata do ceny ośc.)
uszczelka opadająca
wypełnienie płytą pełną
wypełnienie płytą wiórową otworową
klamka z szyldem

Dostępne
kolory oklein