Drzwi wewnętrzne z kolekcji Porta LOFT | PORTA DRZWI

Kolekcja

Porta LOFT

Drzwi wewnętrzne

Z myślą o nowoczesnych i modnych wnętrzach zachowanych w pofabrycznym klimacie powstała kolekcja drzwi pokojowych Porta LOFT. Jej głównym motywem przewodnim są nowoczesna czerń i ponadczasowa biel w wykończeniu matowym, które pojawiają się na ościeżnicy oraz we wszystkich akcesoriach. Dzięki temu drzwi wewnętrzne z tej kolekcji doskonale komponują się z aranżacjami bazującymi na surowym wykończeniu przestrzeni, meblach łączących drewno ze stalą, oraz typowymi dla tego stylu cegłą i betonem na ścianach i podłogach, czy też dużymi oknami i wysokim sufitem charakterystycznymi dla loftów. Zaskakujący design i niebanalna gra kolorów, które pojawiają się w tego typu aranżacjach, zostaną dopełnione oryginalnymi drzwiami oszczędnymi w formie. W kolekcji Porta LOFT znalazły się skrzydła pełne pokryte wyjątkowo odporną na uszkodzenia okleiną syntetyczną w odcieniach drewna, która idealnie imituje ułożenie słojów zdobiących drewniane meble i elementy stolarki okiennej. Połączenie neutralnych odcieni drewna, na przykład w kolorze Dąb Klasyczny, Dąb Naturalny, Dąb Piaskowy, Buk Skandynawski czy Halifax Naturalny z czarną matową ościeżnicą, idealnie łączy się z meblami i dodatkami, w których dominuje naturalne drewno w towarzystwie stali. Znajdziemy tu również między innymi skrzydła w kolorze pasującej do każdego stylu wnętrzarskiego bieli, nowoczesnej i doskonale wpisującej się w industrialny charakter matowej czerni, a także podkreślającej jeszcze bardziej surowy styl wnętrza okleinie imitującej beton. Kolory takie jak Antracyt, Beton Ciemny, Beton Jasny czy Struktura Ciemny pięknie wyglądają w przestronnych i otwartych mieszkaniach, nawiązując jednocześnie do elementów ścian i podłóg. Kolekcja Porta LOFT to także dwa modele drzwi z gustownymi przeszkleniami, które dodają skrzydłom elegancji i lekkości. Model 4.A posiada wąską szybę wbudowaną w skrzydło na jego całej długości, wykonaną ze szkła hartowanego, w kolorze czarnym lub białym. Z kolei model 4.B wyróżnia się dużym przeszkleniem umieszczonym na środku skrzydła, które pozwala zachować loftowy charakter drzwi a jednocześnie doświetlić pomieszczenie wpuszczając do niego dodatkowe promienie słońca.

Cena od

983.39 zł

(ZAWIERA 23% VAT)

Stwórz swoją
konfigurację

Przejdź do procesu tworzenia drzwi na podstawie wybranej kolekcji. Wybierz kolor okleiny, klamkę i ościeżnicę.

Drzwi loftowe do wnętrz z charakterem

Mieszkania urządzone w stylu loftowym wyróżniają się chłodną i surową stylistyką, w której dominuje szkło, stal, cegła czy kamień. Stal jest elementem, który występuje również w drzwiach z kolekcji Porta LOFT i to ona dodaje wnętrzom pazura i wyjątkowego charakteru. Metalowa ościeżnica Stalowa Porta SYSTEM ELEGANCE w kolorze matowej czerni, w towarzystwie prostej i surowej klamki oraz okuć i zawiasów w tym samym odcieniu świetnie komponują się z każdym z proponowanych odcieni okleiny. W ramach zamówienia dostępna jest również biała wersja dodatków i ościeżnicy, która najlepiej łączy się z drzwiami w kolorze bieli oraz jasnych po średnie odcienie drewnopodobne.

 

Wybierając drzwi wewnętrzne z kolekcji Porta LOFT do swojego domu i mieszkania stawiamy na wysoką jakość, wieloletnią trwałość i wyjątkowy styl, charakterystyczne dla produktów marki Porta.

Dostępne
kolory oklein