Kolekcja PORTA DECOR

od 412,00 | 506,76

cena skrzydła netto | brutto PLN

Konfiguruj kolekcję
PORTA DECOR, D, Okleina Portadecor, Orzech Bielony, Ośc. PS, Klamka Accent Srebrny
PORTA DECOR, P, Okleina Portadecor, Dąb Catania, Ośc. Level 100, Klamka Office Antracyt
PORTA DECOR, P, Okleina Portadecor, Szary, Ośc. PS, Klamka Simple Czarny
PORTA DECOR, P, Okleina Portalamino, Dąb Hamilton, Ośc. Stalowa PSE, Czarny, Podcięcie Wentylacyjne, Klamka Elegant Czarny
PORTA DECOR, P, Okleina Portaperfect3d, Dąb Matowy, Ośc. Stalowa PSE, Czarny, Klamka Divo FitQ, Czarny, Siatka Zabudowan Panelowa

Wygodny wybór

Kupuj WYGODNIE w komplecie. W PORTA podpowiadamy najlepsze rozwiązania do kolekcji, którą wybierzesz.

DO TEJ KOLEKCJI IDEALNIE PASUJE OŚCIEŻNICA PORTA SYSTEM

klamka

BELLA SLIM
Chrom szczotkowany matowy

NEXT

NEXT
Srebrny

OFFICE

OFFICE
Srebrny

ORGANIC

ORGANIC
Antracyt strukturalny

UNICO

UNICO
Czarny strukturalny

EUFORIA

EUFORIA
Czarny

RUMBA

RUMBA
Czarny

TOPAZ

TOPAZ
Stal nierdzewna

LUNA SLIM

LUNA SLIM
Chrom

CUBE

CUBE
Czarny

ELEGANT

ELEGANT
Czarny

SIMPLE

SIMPLE
Srebrny

DIVO FIT

DIVO FIT
Chrom

DIVO FIT Q

DIVO FIT Q
Chrom satynowy

AZALIA

AZALIA
Złoty

Dostępne kolory oklein

Klasa podstawowa. PORTA zapewnia możliwość długotrwałego użytkowania w gospodarstwach domowych.


Okleina Portadecor
Ten rodzaj wykończenia stanowi doskonałe połączenie ceny, parametrów użytkowych oraz szerokości dostępnej oferty. Powierzchnia okleiny jest wykończona lakierem. Charakteryzuje go gładka powierzchnia z nadrukiem.

Biały

Szary

Orzech Bielony

Dąb Catania

Orzech Verona 2

Okleina Portasynchro 3D
Wykończenie o charakterystyce wykończenia Portadecor z dodatkowym efektem optycznym, odzwierciedla strukturę drewna i nadaje mu efekt trójwymiarowości.

Wenge White

Sosna Norweska

Akacja Srebrna

Akacja Miodowa

Dąb Szkarłatny

Dąb Ciemny

Klasa idealnie łącząca estetykę z gwarancją wysokiej jakości użytkowej, z sugerowanym przeznaczeniem do budynków mieszkalnych i biur..


Okleina Portaperfect 3D
Wykończenie o wysokiej jakości powierzchni, odwzorowuje rysunek drewna z efektem 3D, który czuć pod palcami.

Dąb Skandynawski

Dąb Syberyjski

Buk Skandynawski

Dąb Matowy

Dąb Klasyczny

Dąb Naturalny

Dąb Craft Złoty

Dąb Mauvella

Dąb Kalifornia

Dąb Matowy Ciemny

Dąb Hawana

Rozszerzona klasa PREMIUM o podwyższonych parametrach ścieralności oraz odporności na wilgotność..


Okleina Portalamino
To rodzaj trwałego, elastycznego laminatu, który wizualnie oraz w dotyku odzwierciedla strukturę drewna. Do dodatkowego zabezpieczenia jego powierzchni jest zastosowana technologia laminacji, która wpływa na trwałość.

Dąb Srebrzysty

Dąb Angielski Hamilton

Kolorystyka na stronie internetowej może różnić się od kolorów w rzeczywistości, w zależności od ustawień monitora.

Kolekcja PORTA DECOR

Drzwi PORTA DECOR to kolekcja stworzona dla fanów niepretensjonalnych i klasycznych rozwiązań. Znakomicie wpisują się w skandynawską estetykę bazującą na minimalizmie. Ujmują swoją nienachalnością i wdziękiem, dlatego też sprawdzą się w domach i mieszkaniach miłośników nurtu eko czy skandynawskiej prostoty. Świetnie prezentują się w przestrzeniach prywatnych, jak i w komercyjnych, dodając im smaku i elegancji. Drzwi PORTA DECOR stanowią świetne rozwiązanie w przypadku osób, które cenią sobie funkcjonalność. Starannie przemyślana konstrukcja drzwi wewnętrznych z wypełnieniem „plastrem miodu” lub płytą wiórową otworową obłożoną dwustronnie płytą HDF, to gwarancja długiej żywotności produktu. Szeroki wybór kolorów oklein w odcieniach naturalnego drewna, a także klasycznej i ponadczasowej bieli czy nowoczesnej i minimalistycznej szarości to dodatkowy plus przemawiający za wyborem skrzydeł drzwiowych z kolekcji PORTA DECOR.

Aqua stop

Aqua stop

Dopasuj drzwi do podłóg i mebli

Dopasuj drzwi do podłóg i mebli

Trwała krawędź

Trwała krawędź

Drzwi PORTA DECOR przyciągają oko spokojną, stonowaną stylistyką, bez zdobień, frezów czy intarsji. Cztery dostępne modele drzwi w opcji pełnej oraz przeszklonej, a także kilkanaście wariantów kolorystycznych okleiny gwarantują, że każdy znajdzie idealne drzwi wewnętrzne do swojego domu lub mieszkania.

 

PortaDECOR_pełne_portaperfect3dDabMatowy_oscPS_OPADAJACA USZCZELKA

 

W tej kolekcji drzwi znajdziemy ciepłe i chłodne tonacje, a także neutralne odcienie w kolorach drewna – Dębu, Akacji, Sosny czy Orzecha. Nie zabrakło również modnej szarości i tradycyjnej bieli o jednolitym ubarwieniu, bez wzorów usłojenia typowych dla odcieni drewna (okleina PORTAdecor o podwyższonych parametrach użytkowych). Modele drzwi wewnętrznych z tej kolekcji są dostępne w wersji jednoskrzydłowej oraz dwuskrzydłowej, w standardowych wymiarach 60-110 cm oraz 90-200 cm dla drzwi podwójnych.

Model P bez przeszkleń oraz zdobień zapewnia najwyższy poziom prywatności i intymności. Dlatego też znajduje zastosowanie nie tylko w przestrzeniach prywatnych, ale również w gabinetach lekarskich, urzędach czy miejscach użyteczności publicznej.

 

PortaDECOR_P_PortalaminoDabHamilton_stalowaPS_podciecieWentylacyjne_arn_Porta_RN

 

Wykończenie okleiną imitującą naturalne drewno nadaje im przytulnego charakteru. Użytkownik może wybierać spośród bogatej oferty odcieni i usłojenia – w ramach czterech dostępnych rodzajów okleiny: PORTAdecor, PORTAsynchro 3D, PORTAperfect 3D i PORTAlamino. Popularne modele drzwi z kolekcji PORTA DECOR, w tym wariant P pozwalają na dowolne dopasowanie sposobu wykończenia do istniejących już elementów wnętrza – mebli, podłogi czy kolorystyki ścian.

 

PortaDECOR_PortalaminoDabHamilton_stalowaPsElegance_klamkaElegantWcCzarna_det_Porta_RN

W kolekcji drzwi PORTA DECOR znajdziemy również trzy modele drzwi z minimalistycznymi przeszkleniami w orientacji poziomej lub pionowej (model PORTA DECOR L z wąską ramką wzdłuż skrzydła lub model D z dużą szybą zajmującą około ¾ jego powierzchni). Z kolei model M, z klasycznym przeszkleniem w górnej części to świetna propozycja drzwi łazienkowych, gdzie kluczową rolą jest zachowanie maksimum intymności. Szczególnie w przypadku małych i ciemnych łazienek bez okna, ramka z szybką pozwoli na wpuszczenie odrobimy światła dziennego z przedpokoju. Szyba zastosowana w modelach przeszklonych to wzór „chinchilla“, za dodatkową opłatą można ją wymienić na szybę matową hartowaną.

 

Szeroki wachlarz możliwości z zakresu doboru okleiny (jasnej czy ciemnej, o chłodnej czy ciepłej tonacji) sprawia, że każdy w tej kolekcji znajdzie coś dla siebie.

 

Wypełnienie stanowi „plaster miodu” lub płyta wiórowa wzmocniona wewnętrznym ramiakiem (wariant za dodatkową dopłatą). Całość jest dwustronnie obłożona płytą HDF.

Pochwyt okrągły (do drzwi przesuwnych)
Zamek: na klucz zwykły, z blokadą łazienkową bądź dostosowany pod wkładkę patentową
Szyba o wzorze „Chinchila”
Dwa zawiasy czopowe
Trzy zawiasy w skrzydle o wymiarze „100” lub „110”

Rekomendowane ościeżnice przylgowe:

PORTA SYSTEM
MINIMAX
STALOWE
 

Rekomendowane ościeżnice bezprzylgowe:

PORTA SYSTEM ELEGANCE
LEVEL

Norma PN EN 14351-2:2018-12.
Wypełnienie płyta wiórowa zawiera przygotowanie do skrótu w standardzie.
Rozmiar „110” dostępny tylko z wypełnieniem płyta wiórowa. Wymiary przeszkleń jak w rozmiarze „100”.
Możliwość dowolnego zestawienia wymiarów skrzydeł w drzwiach podwójnych. Skrzydło bierne (dostawka) w rozmiarach „30”, „40”, „50” tylko w wersji pełnej. Przy drzwiach podwójnych bezprzylgowych należy zamawiać skrzydło czynne i bierne.
Skrzydło podwójne niedostępne z zamkiem magnetycznym.
Przy opcji „wzmocnienie pod samozamykacz” wymagany jest 3 zawias.
Przy szerokości „100” i „110” wymagany jest 3 zawias.
Zawiasy PRIME lub zawiasy 3D – pakowane z ościeżnicą