Strona główna

4.A

MODEL

Biały

KOLOR

Lakier Premium

OKLEINA

KOLEKCJA
Porta FOCUS Premium

cena od 811,80 zł

(zawiera 23% VAT)

WYGODNE ROZWIĄZANIA

+Wersja przesuwna do małych pomieszczeń.

+Modele z szybą doświetlą małe, ciemne pomieszczenia.

+ Podobnych modeli, ale bez szyb, szukaj w kolekcji Porta VECTOR Premium.

KOLORY

KOLORY

Kolekcja dostępna w 2 kolorach

Zapytaj o wzornik

MODELE

DODATKOWE PRODUKTY

Porta SYSTEM ELEGANCE

bezprzylgowa

Porta SYSTEM

przylgowa

Elegant

TOP ZESTAW

+
+
+
+

Skrzydło Porta FOCUS Premium, model 4.A, lakier Premium Biały - 1 138,32 zł

+ Ościeżnica Porta System Elegance zakres B, okleina Premium Biała - 803,52

+ Klamka Elegant, kolor czarny - 171,72 zł

= 2 113,56 zł
iCena skrzydła, ościeżnicy oraz klamki zawiera 8% VAT i obowiązuje przy zakupie Top Zestawu z usługą montażu. Cena nie uwzględnia ceny usługi montażu. Cena Top Zestawu może się zmienić w zależności od wybranych opcji dodatkowych. O szczegóły pytaj w punkcie sprzedaży.

KUP 3 TOP ZESTAWY Z MONTAŻEM

OSZCZĘDZISZ 880,65 zł (8% VAT)
iCena zawiera 8% VAT przy zakupie skrzydła drzwiowego z usługą montażu. Cena skrzydła drzwiowego nie uwzględnia ceny usługi montażu. Cena drzwi wewnętrznych może się zmienić w zależności od wybranych opcji dodatkowych. O szczegóły pytaj w punkcie sprzedaży.

STYL GLAMOUR

Szyk i błysk na miarę prawdziwej gwiazdy

Designerskie dodatki, intensywne kolory i stylizowane meble – to kwintesencja stylu glamour, który coraz częściej pojawia się w polskich mieszkaniach. Tutaj możesz sobie pozwolić na łączenie elementów, które pozornie do siebie nie pasują. Które drzwi wybrać do takiego wnętrza? Najlepszym wyborem będzie Porta FOCUS Premium w kolorze białym.

CECHY KOLEKCJI

intarsje

Szyba hartowana

Szyba hartowana jest wielokrotnie mocniejsza od zwykłej, odporniejsza na uderzenia oraz zmiany temperatur. W przypadku rozbicia szkło hartowane pęka, rozpadając się na niewielkie kawałki o tępych krawędziach, co zmniejsza ryzyko zranienia się.

Farba akrylowa UV

Utwardzanie drzwi farbą UV zwiększa odporność drzwi. Stanowi zabezpieczenie powierzchni lakierowanej przed ścieraniem się i efektami naturalnego użytkowania. Dodatkowo chroni kolor przed starzeniem się spowodowanym chociażby działaniem promieni słonecznych.

Wzmocnione wypełnienie

Możliwość zamiany standardowego wypełnienia drzwi typu plaster miodu na jeszcze trwalsze, np. płytę wiórową otworową. Takie rozwiązanie zwiększy stabilność konstrukcji oraz sprawi, że drzwi będą zapewniały lepsze wyciszenie pomieszczenia.

ODKRYJ INNE KOLEKCJE