Kolekcja System przesuwny PORTA

od 533,00 | 655,59

cena skrzydła netto | brutto PLN

Konfiguruj kolekcję

Wygodny wybór

Kupuj WYGODNIE w komplecie. W PORTA podpowiadamy najlepsze rozwiązania do kolekcji, którą wybierzesz.

Dostępne kolory oklein

Kolorystyka na stronie internetowej może różnić się od kolorów w rzeczywistości, w zależności od ustawień monitora.

Kolekcja System przesuwny PORTA

System przesuwny PORTA to propozycja dla osób, które cenią sobie uniwersalne i proste rozwiązania. System naścienny można zastosować z każdym skrzydłem z kolekcji PORTA w wersji przesuwnej. Składa się on z szyny wraz z wózkami jezdnymi, osłony oraz belki podbojowej. Elementy te, wykonane z płyty wiórowej i MDF, zapewniają użytkownikom wytrzymałość przed uszkodzeniami mechanicznymi i nieprzerwaną pracę przez lata. Umożliwia to dostosowanie kompozycji drzwi oraz ich konstrukcji do indywidualnych preferencji domowników. System przesuwny naścienny PORTA do zastosowania z prawie każdym skrzydłem z tradycyjnych kolekcji PORTA (za wyjątkiem tych, które nie mogą zostać wykonane w wersji przesuwnej). System przesuwny PORTA to dobra propozycja dla właścicieli niewielkich mieszkań oraz kawalerek. Z jego pomocą nie tylko mogą zaoszczędzić odrobinę przestrzeni użytkowej, ale też dodatkowo powiększyć optycznie pomieszczenie. Znajdujący się w ofercie PORTA system przesuwny sprawdzi się także w przestronnych apartamentach oraz domach, w których liczy się przestrzeń i równowaga.

Ze względu na swoją budowę i wygląd, system naścienny PORTA nadaje się do wnętrz, w których liczy się dobór odpowiednich dodatków. Widoczna osłona szyny będzie stanowiła wyjątkową ozdobę pokoju i jednocześnie nie przyćmi wyglądu wybranego modelu drzwi, stanowiąc ze skrzydłem zgrane połączenie.

 

A9 PortaKoncept_A9_popielaty_systemNasciennyPorta_arn_Porta_RN

 

System przesuwny PORTA to dobra propozycja do mieszkań oraz domów, w których dominuje styl skandynawski. Lekka kolorystyka ścian, subtelne wykończenia mebli i nienachalne akcesoria świetnie będą komponować się z systemem naściennym PORTA oraz drzwiami pełnymi z kolekcji NATURA GRANDE. Osoby, które potrzebują dodatkowego rozświetlenia we wnętrzach, powinny zdecydować się na skrzydła drzwiowe z dodatkowym przeszkleniem (pionowym lub poziomym). Do systemu przesuwnego PORTA będą pasować proste modele PORTA FOCUS z szybą założoną „na kant”, ale też bardziej ozdobne PORTA BALANCE, z eleganckimi i subtelnymi frezami.

W cenie systemu naściennego PORTA oprócz szyny z wózkami jezdnymi wchodzą zaczep zamka, uszczelka szczotkowa samoprzylepna, a także element prowadzący i stabilizujący skrzydło w pionie, który należy zamontować do podłogi. Zestaw umożliwia swobodny wybór wysunięcia oraz kierunku poruszania skrzydła – można go zmienić poprzez przekręcenie belki obojowej po lewej lub prawej stronie tunelu ościeżnicy PORTA SYSTEM.

 

B5 Verte_B5_Portasynchro3dAkacjaSrebrna_systemNasciennyVerte_arn_Porta_RN

 

System przesuwny PORTA uzupełni wygląd wielu wnętrz, ale także pozwoli na ich otwarcie i rozświetlenie. To dobra propozycja dla osób, które poszukują estetycznych rozwiązań dla klasycznych modeli drzwi. Wszystkie parametry skrzydła dostosujesz do swoich potrzeb i co więcej – z wybranym systemem naściennym nabiorą niepowtarzalnego wyglądu. Jeżeli poszukujesz ciekawych pomysłów na odizolowanie pomieszczenia od hałasu i jednocześnie chcesz zaoszczędzić trochę miejsca w mieszkaniu lub domu, postaw na system przesuwny PORTA wraz z klasycznymi skrzydłami drzwiowymi lub bardziej ozdobnymi modelami, dzięki którym podkreślisz charakter zamieszkiwanej nieruchomości.

System składa się z szyny wraz z wózkami jezdnymi, osłony szyny oraz z belki odbojowej. Osłona i belka odbojowa są wykonane z płyty wiórowej i MDF-u. Okleiny naturalne wykończone lakierem półmatowym.

 

B5 Verte_B5_Portasynchro3dAkacjaSrebrna_systemNasciennyVerte_arn_Porta_RN

Szyna z wózkami jezdnymi
Zaczep zamka
Uszczelka szczotkowa samoprzylepna
Element prowadzący i stabilizujący skrzydło w pionie montowany do podłogi

Ościeżnica PORTA SYSTEM w wersji wykonania „tunel”

Krajowa Ocena Techniczna ITB-KOT-2017/0184 wydanie 1.
Zestaw jest uniwersalny co do kierunku i wysunięcia skrzydła. Kierunek można zmieniać poprzez przekręcenie belki odbojowej po lewej lub prawej stronie tunelu PORTA SYSTEM.