Kolekcja

NATURA GRANDE

Drzwi wewnętrzne

Kolekcja drzwi wewnętrznych NATURA GRANDE wyróżnia się solidną konstrukcją ramiakową i przyjemnym designem. Wykończenie w okleinie naturalnej dodaje skrzydłom ciepła i przytulności. Drzwi z tej serii szczególnie pasują do wnętrz w stylistyce minimalistycznej, nowoczesnej czy skandynawskiej. Prostota formy przekłada się na wszechstronność zastosowania drzwi – są doskonałą propozycją do praktycznie każdego pomieszczenia. Możemy wybierać spośród kilku modeli drzwi pełnych oraz z dużymi przeszkleniami umieszczonymi w różnych kompozycjach – na całej długości skrzydła lub w jego wybranych częściach. Wyjątkowo ciekawie drzwi NATURA GRANDE prezentują się w wersji dwuskrzydłowej, w szczególności model B.3, w którym każde ze skrzydeł zostało wyposażone w potrójne przeszklenie oddzielone poprzecznym ramiakiem. Matowa szyba zastosowana w drzwiach NATURA GRANDE zapewnia odpowiedni poziom intymności, a jednocześnie pozwala rozświetlić wnętrze.

Do tej kolekcji polecamy klamkę: Azalia - Złoty

Cena od

1642.05 zł

(ZAWIERA 23% VAT)

Stwórz swoją
konfigurację

Przejdź do procesu tworzenia drzwi na podstawie wybranej kolekcji. Wybierz kolor okleiny, klamkę i ościeżnicę.

NATURA GRANDE model B.2

NATURA GRANDE model D.1

NATURA GRANDE model D.0

NATURA GRANDE model C.1

NATURA GRANDE model C.0

NATURA GRANDE model B.3

NATURA GRANDE model B.1

NATURA GRANDE model B.0

NATURA GRANDE model A.1

NATURA GRANDE model A.0

DRZWI WEWNĘTRZNE PORTA Z KOLEKCJI NATURA GRANDE

Drzwi pełne z kolekcji NATURA GRANDE, w szczególności model A.0 z dużą płyciną umieszczoną pomiędzy ramiakami, model B.0 z trzema płycinowymi wstawkami zamiast przeszkleń, a także modele C.0 i D.0 są idealne do biura, domowej pracowni, gabinetu lekarskiego czy przebieralni.

 

NaturaGRANDE_A1_Biale_oscLevel_klamkaElegant_arn_Porta_RN

 

Z kolei warianty, w których zastosowano szybę matową hartowaną, doskonale odnajdują się w pomieszczeniach strefy dziennej oraz w niewielkich mieszkaniach z korytarzem pozbawionym okien.

 

NaturaGRANDE_B3_okleinaNaturalnaSelectCzarny_oscPs_podwojne_klamkaOfficeZloty_arn_Porta_RN

 

Stylistyka drzwi wewnętrznych z kolekcji NATURA GRANDE w dużej mierze zależy od indywidualnego wyboru poszczególnych elementów. Na etapie zamawiania istnieje możliwość wyboru okleiny, która definiuje styl i charakter skrzydła. Odcienie naturalnego dębu pasują do nowoczesnych apartamentów, ale też mieszkań utrzymanych w stylistyce scandi czy japandi.

 

NaturaGRANDE_A1_Dab1_oscLevel_klamkaElegant_arn_Porta_RN

 

Z kolei białe skrzydło wpasowuje się znakomicie w klimat starych kamienic bądź oszczędnych w formie minimalistycznych przestrzeni. Z kolei drzwi PORTA z kolekcji NATURA GRANDE w kolorze czarnym wkomponują się we wnętrza loftowe i pofabryczne klimaty.

 

 

NaturaGRANDE_B3_okleinaNaturalnaSelectCzarny_oscPs_podwojne_klamkaOfficeZloty_det_Porta_RN

 

NaturaGRANDE_B3_okleinaNaturalnaSelectCzarny_oscPs_podwojne_klamkaOfficeZloty_arn_Porta_RN2

KONSTRUKCJA SKRZYDŁA

Konstrukcję drzwi z kolekcji PORTA NATURA GRANDE stanowi baza ramowo-płycinowa. Za estetykę wykończenia odpowiada okleina naturalna w kolorach naturalnego drewna, klasycznej i eleganckiej czerni oraz ponadczasowej bieli (Dąb Biały). Całość wieńczy ekologiczny lakier wodny, zwiększający odporność drzwi na zarysowania. W przypadku zakupu drzwi z wybranej grupy oklein (select, naturalny dąb, satin) zastosowany lakier jest dodatkowo utwardzony z wykorzystaniem technologii UV. Wykończenie jest półmatowe.

AKCESORIA W CENIE SKRZYDŁA

zamek z czołem (w kolorach srebrny połysk lub złoty połysk): na klucz zwykły, z blokadą łazienkową lub dostosowany pod wkładkę patentową
szyba matowa hartowana
pochwyt okrągły (do drzwi przesuwnych)

OŚCIEŻNICE

Rekomendowane ościeżnice przylgowe:

PORTA SYSTEM
MINIMAX
 

Rekomendowane ościeżnice bezprzylgowe:

PORTA SYSTEM ELEGANCE
PORTA SYSTEM ELEGANCE 90 stopni
 

Rekomendowane ościeżnice z odwrotną przylgą:

PORTA SYSTEM z odwrotną przylgą

UWAGI

Norma PN EN 14351-2:2018-12.
Możliwość dowolnego zestawienia wymiarów skrzydeł w drzwiach podwójnych.
Skrzydło podwójne niedostępne z zamkiem magnetycznym.
Zawiasy PRIME lub zawiasy 3D – pakowane z ościeżnicą.
 

Specyfiką okleiny naturalnej jest możliwość wystąpienia różnic w usłojeniu i wybarwieniu. Różnice te nie mogą być podstawą uznania reklamacji.

Dostępne
kolory oklein