Kolekcja PORTA BALANCE

od 803,00 | 987,69

cena skrzydła netto | brutto PLN

Konfiguruj kolekcję
PORTA BALANCE_A0_podwojne_Portaperfect_Dąb Klasyczny_Ośc. PS_Klamka Arris Srebny_Arn_PORTA_RN_okładka

Wygodny wybór

Kupuj WYGODNIE w komplecie. W PORTA podpowiadamy najlepsze rozwiązania do kolekcji, którą wybierzesz.

DO TEJ KOLEKCJI IDEALNIE PASUJE OŚCIEŻNICA PORTA SYSTEM ELEGANCE

klamka

ELEGANT
Czarny

SIMPLE

SIMPLE
Srebrny

EUFORIA

EUFORIA
Czarny

RUMBA

RUMBA
Czarny

MAXIMA

MAXIMA
Czarny

OFFICE

OFFICE
Srebrny

ORGANIC

ORGANIC
Antracyt strukturalny

UNICO

UNICO
Czarny strukturalny

LUNA SLIM

LUNA SLIM
Chrom

BELLA SLIM

BELLA SLIM
Chrom szczotkowany matowy

AZALIA

AZALIA
Złoty

CUBE

CUBE
Czarny

DIVO FIT

DIVO FIT
Chrom

DIVO FIT Q

DIVO FIT Q
Chrom satynowy

NEXT

NEXT
Srebrny

TOPAZ

TOPAZ
Stal nierdzewna

Dostępne kolory oklein

Klasa podstawowa. PORTA zapewnia możliwość długotrwałego użytkowania w gospodarstwach domowych.


Okleina Portadecor
Ten rodzaj wykończenia stanowi doskonałe połączenie ceny, parametrów użytkowych oraz szerokości dostępnej oferty. Powierzchnia okleiny jest wykończona lakierem. Charakteryzuje go gładka powierzchnia z nadrukiem.

Biały

Szary

Fiord

Oliwka

Dąb Catania

Okleina Portasynchro 3D
Wykończenie o charakterystyce wykończenia Portadecor z dodatkowym efektem optycznym, odzwierciedla strukturę drewna i nadaje mu efekt trójwymiarowości.

Wenge White

Sosna Norweska

Akacja Srebrna

Akacja Miodowa

Dąb Szkarłatny

Dąb Ciemny

Klasa idealnie łącząca estetykę z gwarancją wysokiej jakości użytkowej, z sugerowanym przeznaczeniem do budynków mieszkalnych i biur..


Okleina Portaperfect 3D
Wykończenie o wysokiej jakości powierzchni, odwzorowuje rysunek drewna z efektem 3D, który czuć pod palcami.

Dąb Skandynawski

Dąb Syberyjski

Buk Skandynawski

Dąb Matowy

Dąb Klasyczny

Dąb Naturalny

Dąb Mauvella

Dąb Kalifornia

Dąb Matowy Ciemny

Dąb Hawana

Rozszerzona klasa PREMIUM o podwyższonych parametrach ścieralności oraz odporności na wilgotność..


Okleina Portalamino
To rodzaj trwałego, elastycznego laminatu, który wizualnie oraz w dotyku odzwierciedla strukturę drewna. Do dodatkowego zabezpieczenia jego powierzchni jest zastosowana technologia laminacji, która wpływa na trwałość.

Dąb Srebrzysty

Dąb Angielski Hamilton

Kolorystyka na stronie internetowej może różnić się od kolorów w rzeczywistości, w zależności od ustawień monitora.

Kolekcja PORTA BALANCE

Drzwi PORTA BALANCE dzięki swojej niezwykle wytrzymałej ramiakowej konstrukcji to niezawodny i bezpieczny wybór na lata. W zależności od konkretnego modelu (pełny lub przeszklony), pomiędzy poziomymi ramiakami stanowiącymi postawę budowy skrzydła znajdują się efektownie wykończone płyciny lub przeszklenia ze szkła hartowanego. Uniwersalność jest najważniejszą zaletą klasycznych skrzydeł drzwiowych, a do takich właśnie można zaliczyć kolekcję PORTA BALANCE. Eleganckie drzwi wewnętrzne z tej kolekcji to pewnego rodzaju ukłon w stronę tradycji - prosta konstrukcja, minimalistyczny wygląd skrzydeł bez dodatkowych zdobień, wykończenie w postaci trwałej okleiny doskonale oddającej charakter naturalnego drewna. Do wyboru mamy kilka modeli drzwi jedno- i dwuskrzydłowych, które można zamówić w aż czterech wariantach pokryć i ponad dwudziestu odcieniach. Bez względu na to, które drzwi z tej kolekcji zamówisz, będą one ponadczasowym wyborem do Twojego domu. 

Aqua stop

Aqua stop

Dopasuj drzwi do podłóg i mebli

Dopasuj drzwi do podłóg i mebli

W wielu ulubionych kolorach

W wielu ulubionych kolorach

Drzwi wewnętrzne PORTA BALANCE bez wątpienia znakomicie sprawdzą się w każdym pomieszczeniu. To doskonała propozycja do salonu, sypialni, gabinetu czy pokoju dziecka – ich klasyczny design świetnie wkomponuje się w każdą aranżację. 

 

PortaBALANCE_D0_D3_Portasynchro3dWengeWhite_klamkaElegantSrebrny_podciecieWentylacyjne_arn_Porta_RN

 

Do wyboru ponad 20 kolorów oklein, dzięki czemu bez trudu dopasujesz odcień, który będzie najlepiej prezentował się w danym pomieszczeniu. Dla fanów jasnych, rozświetlających wnętrze barw PORTA przygotowała kolory: Biały, Wenge White, Sosna Norweska, Sosna Andersen (nowość!), a także Dąb Skandynawski. Miłośnicy ciepłych, słomkowo-miodowych odcieni mogą wybrać m.in.: Dąb Catania, Akacja Miodowa, Dąb Kalifornia, Dąb Craft Złoty (nowość!) czy Buk Skandynawski. Nie zabrakło również wariantów dla fanów ciemniejszych odcieni. I tak w kolekcji PORTA BALANCE, do wyboru są m.in.: Dąb Szkarłatny, Dąb Południowy i Dąb Hawana.

Oprócz koloru, możesz również wybrać drzwi PORTA BALANCE spośród 7 dostępnych wzorów różniących się m.in. wielkością i liczbą szyb matowych, które świetnie doświetlą zwłaszcza ciemne pomieszczenia:

  • modele A.0, B.0. oraz D.0. to klasyczne, minimalistyczne drzwi bez przeszkleń, w których zamiast szyb znajdziemy płyciny umieszczone pomiędzy pionowymi i poziomowymi ramiakami. Wszystkie trzy warianty szczególnie dobrze sprawdzą się jako drzwi do toalety, sypialni, pokoju nastolatka czy wejście do domowego gabinetu. Stabilna konstrukcja i brak przeszkleń zapewnią większy poziom izolacji od hałasu oraz poczucie intymności w pomieszczeniach, w których jest to szczególnie istotny aspekt. 
  • model B.1. to szczególnie ciekawa propozycja do pomieszczeń, które wymagają dodatkowego doświetlenia, a zatem małych i wąskich pokoi czy salonu. Duża tafla szkła umieszczona między ramiakami zajmuje niemal cały obszar skrzydła. Dzięki temu drzwi nie tylko pozwalają wpuścić do środka więcej światła i optycznie powiększyć przestrzeń, ale dodają wnętrzu przytulności.
  • modele D.1., D.2. i D.3. są przykładem drzwi częściowo przeszklonych z kolekcji PORTA BALANCE. Skrzydła posiadają od jednej do trzech symetrycznie ułożonych szyb. 

 

Drzwi z kolekcji PORTA BALANCE są dostępne w klasycznej wersji (jednoskrzydłowej) w rozmiarach 60, 70, 80, 90 oraz 100cm (w przypadku skrzydła "100" konieczne jest zamówienie skrzydła wyposażonego w trzeci zawias. Można je również zakupić w wariancie dwuskrzydłowym. Dostępne rozmiary to od 120 do 200cm szerokości. Świetnie będą komponowały się z tradycyjnymi ościeżnicami, jak i wariantami stalowymi, na które warto się zdecydować szczególnie wtedy, gdy drzwi PORTA BALANCE będą wykorzystane jako skrzydła prowadzące do łazienki lub kuchni. 

Skrzydła w zależności od wzoru składają się z ramiaków poziomych pomiędzy którymi znajdują się płyciny lub szyby matowe. Szyby ze szkła hartowanego o grubości 4 mm.

Zamek dostępny w trzech wariantach: na klucz zwykły, z blokadą łazienkową lub dostosowany pod wkładkę patentową
Drzwi przylgowe: trzy zawiasy czopowe standard lub PRIME (opcja za dopłatą); bezprzylgowe: dwa zawiasy 3D
Szyba hartowana matowa
Pochwyt okrągły (do drzwi przesuwnych)
Przygotowanie do skrótu, maksymalnie 30 mm

Rekomendowane ościeżnice przylgowe:

PORTA SYSTEM 
MINIMAX 
STALOWE 

Rekomendowane ościeżnice bezprzylgowe:

PORTA SYSTEM ELEGANCE
LEVEL 

Norma PN EN 14351-2:2018-12.
Możliwość dowolnego zestawienia wymiarów skrzydeł w drzwiach podwójnych.
Przy drzwiach podwójnych bezprzylgowych należy zamawiać skrzydło czynne i bierne.
Skrzydło podwójne niedostępne z zamkiem magnetycznym.
Przy szerokości „100” wymagany jest 3 zawias.
Zawiasy PRIME lub zawiasy 3D – pakowane z ościeżnicą.