Kolekcja PORTA Verte HOME

Ramiakowa konstrukcja skrzydła, które pokryte zostało wytrzymałą okleiną syntetyczną, doskonale imitującą naturalne drewno jest połączeniem trwałości i solidnego wykonania, z nowoczesnym designem. Kolekcja PORTA VERTE HOME to kilkadziesiąt modeli drzwi wewnętrznych w ponad dwudziestu odcieniach naturalnego drewna, szarości oraz bieli. W ofercie znajdziesz gładkie pełne skrzydła z widocznie zaznaczoną ramą. Warianty z dyskretnym przeszkleniem, przez które do wnętrza delikatnie wpada dodatkowe światło. Drzwi z ozdobnymi listwami w opcji bez przeszkleń lub z hartowaną szybą w wersji przeszklonej. W wybranych grupach modeli z kolekcji istnieje również opcja wyboru ozdobnych intarsji, na przykład w kolorze szczotkowanego aluminium.

Drzwi pokojowe z kolekcji PORTA VERTE HOME to doskonały wybór m.in. do wnętrz urządzonych w stylu rustykalnym, gdzie dominują naturalne materiały, dodatki w formie rękodzieła, drewniane meble i miękkie tkaniny. Modele PORTA VERTE HOME z grupy L i N, z dużymi przeszkleniami w okleinie imitującej naturalne drewno w chłodnym odcieniu szarości lub przeciwnie, ciepłych odcieniach dębu, wspaniale podkreślą sielski charakter mieszkania lub domu i pozwolą doświetlić mniejsze lub zacienione pomieszczenie. Model E.0 z tablicą magnetyczną umieszczoną po jeden stronie skrzydła to świetna propozycja drzwi do pokoju dziecka oraz nastolatka, który będzie mógł w kreatywny sposób wykorzystać dodatkową powierzchnię. Do także ciekawy alternatywa dla tradycyjnych drzwi do kuchni. Sprawdzi się szczególnie w nowoczesnych wnętrzach oraz dużych i jasnych pomieszczeniach. Drzwi z wąskimi przeszkleniami na całej długości skrzydła, (np. modele PORTA VERTE HOME z grupy H) lub jego części zapewnią większą intymność na przykład w sypialni lub pokoju dziecka, a jednocześnie pozwolą wpuścić do środka odrobinę dodatkowego światła słonecznego.

 

Do wyboru są również aż trzy rodzaje okleiny syntetycznej w różnych kolorach i fakturach. Okleina PORTAperfect 3D, która strukturą, zarówno w wyglądzie, jak i w dotyku, przypomina naturalne drewno jest bardzo odporna na uszkodzenia mechaniczne. Z kolei PORTAsynchro 3D to okleina o gładkiej fakturze z trójwymiarowym rysunkiem drewna i wrażeniem głębi. Skrzydła drzwiowe z kolekcji PORTA VERTE HOME, w zależności o wybranego modelu, mogą być pokryte również okleiną PORTAdecor w jednolitym kolorze białym, szarym lub z rysunkiem drewna. Wszystkie rodzaje pokryć syntetycznych cechują się wysoką odpornością na uszkodzenia, czynniki zewnętrzne oraz chemiczne.

 

Dzięki dużej ofercie modeli i bogatej kolorystyce, w kolekcji PORTA VERTE HOME każdy znajdzie idealne skrzydła drzwiowe do swojego domu oraz mieszkania, które podkreślą charakter danego wnętrza.