Kolekcja

PORTA INSPIRE, grupa C

Drzwi wewnętrzne

Kolekcja PORTA INSPIRE grupa C to drzwi wewnętrzne ramiakowe, których skrzydła w zależności od wzoru składają się z czterech ramiaków poziomych i zaokrąglonych płycin oraz szyb matowych wykonanych ze szkła hartowanego. Szyby matowe mają grubość 6 mm. PORTA INSPIRE (grupa C) to rewelacyjny wybór praktycznie do każdego pomieszczenia. Świetnie sprawdzą się w salonie, sypialni czy pokoju dziecka. W wariancie z przeszkleniami u góry, staną się interesującym dopełnieniem łazienki lub kuchni. Model PORTA INSPIRE C.4 będzie zaś interesującą propozycją do salonu lub kuchni. Model C.0, a więc pozbawiony szklanych elementów, idealnie dopełni zaś domowy gabinet lub pokój ucznia. 

Cena od

1093.47 zł

(ZAWIERA 23% VAT)

Stwórz swoją
konfigurację

Przejdź do procesu tworzenia drzwi na podstawie wybranej kolekcji. Wybierz kolor okleiny, klamkę i ościeżnicę.

PORTA INSPIRE model C.4

PORTA INSPIRE model C.3

PORTA INSPIRE model C.2

PORTA INSPIRE model C.1

PORTA INSPIRE model C.0

PORTA INSPIRE grupa C – ELEGANCKIE I FUNKCJONALNE DRZWI WEWNĘTRZNE

Drzwi PORTA INSPIRE (grupa C) to bez wątpienia jedna z najciekawszych propozycji na rynku. Na etapie tworzenia kolekcji, projektanci marki chcieli zadbać o potrzeby i oczekiwania klientów – zwłaszcza tych najbardziej wymagających, którzy lubią śledzić wnętrzarskie nowości oraz chętnie podążają za zmieniającymi się trendami. W rezultacie powstała kolekcja, która zaskakuje niebywałą starannością wykończenia oraz niezwykle stylowym połączeniem nowoczesnego i minimalistycznego designu.

 

PortaINSPIRE_C_oscPS_klamkaNext_arn_Porta_RN

 

Drzwi PORTA INSPIRE grupa C to aż 5 modeli składających się w poziomych ramiaków i płycin, a także ewentualnie szyb matowych ze szkła hartowanego. W zależności od swoich indywidualnych preferencji, możesz wybrać modele: C.0 całkowicie pozbawione szklanych elementów, C.1 z jedną szybą w górnej części, C.2 (z dwiema szybami), C.3 (z trzema szybami) oraz C.4, który posiada aż cztery szyby. Ostatni z wymienionych modeli, czyli PORTA INSPIRE C.4 jest jednocześnie wariantem najbardziej polecanym do ciemnych pomieszczeń, które wymagają doświetlenia. To zatem idealny wybór np. do wnętrz, w których nie ma okna lub potrzeba więcej naturalnego światła.

PORTA INSPIRE grupa C – KOLORYSTYKA

Bez względu na to, jakie kolory lubisz lub jakie dominują w Twoich czterech kątach, z łatwością dopasujesz taki odcień drzwi wewnętrznych PORTA INSPIRE, który najlepiej wpisze się w Twój gust. Do dyspozycji masz ponad 20 wariantów kolorów oklein. Dla miłośników stylu skandynawskiego oraz fanów bieli, polecamy okleinę Premium w kolorze Białym. Drzwi w takim wydaniu optycznie powiększą wnętrza i ładnie je rozświetlą.

 

Jeśli lubisz jasne odcienie, zamów drzwi PORTA INSPIRE (grupa C) np. w kolorze Wenge White, Sosna Norweska, Dąb Skandynawski czy nowość – Sosna Andersen, która będzie interesującym dopełnieniem aranżacji. Dla amatorów ciepłych, a zarazem przytulnych kolorów polecane są okleiny: Akacja Miodowa, Dąb Catania, Dąb Klasyczny, Dąb Kalifornia, Dąb Naturalny oraz dwie nowości: Dąb Matowy i Dąb Craft Złoty. Dla wielbicieli ciemniejszych mebli i dodatków, strzałem w dziesiątkę będą drzwi z okleiną Dąb Szkarłatny, Dąb Ciemny, Dąb Hawana lub Dąb Południowy.

 

Zobacz również inne warianty drzwi z kolekcji PORTA INSPIRE:

  • PORTA INSPIRE, GRUPA A - drzwi pełne, model z lustrem po jednej stronie skrzydła lub w wariancie z jednym dużym przeszkleniem.
  • PORTA INSPIRE, GRUPA B - drzwi wewnętrzne przeszklone lub z kwadratowymi płycinami w miejscu szyby

KONSTRUKCJA SKRZYDŁA

Skrzydła w zależności od wzoru składają się z ramiaków poziomych i płycin oraz szyb matowych wykonanych ze szkła hartowanego. Szyby matowe o grubości 6 mm.

AKCESORIA W CENIE SKRZYDŁA

Zamek na klucz zwykły, z blokadą łazienkową lub dostosowany pod wkładkę patentową
Drzwi przylgowe: trzy zawiasy czopowe regulowane 3D, bezprzylgowe: dwa zawiasy 3D
Szyba matowa
Przygotowanie do skrótu maksymalnie 60 mm
Pochwyt okrągły do drzwi przesuwnych

OŚCIEŻNICE

Rekomendowane ościeżnice przylgowe:

PORTA SYSTEM

Rekomendowane ościeżnice bezprzylgowe:

PORTA SYSTEM ELEGANCE
PORTA SYSTEM ELEGANCE 90 stopni w okleinie Premium
LEVEL

UWAGI

Norma PN EN 14351-2:2018-12.
Przy drzwiach podwójnych bezprzylgowych należy zamawiać skrzydło czynne i bierne.
Skrzydło podwójne niedostępne z zamkiem magnetycznym.
Przy szerokości „100” wymagany jest 3 zawias.
Zawiasy pakowane z ościeżnicą.

DOPŁATY

rozmiar „100”
skrzydła przesuwne – pochwyt podłużny
skrzydła przesuwne – zamek hakowy z pochwytami bocznymi
skrzydła przylgowe – nakładki na zawiasy (str. 235)
skrzydła bezprzylgowe – trzeci zawias 3D kolor srebrny, biały, czarny (dopłata do ceny ośc.)
skrzydła bezprzylgowe – trzeci zawias 3D kolor złoty (dopłata do ceny ośc.)
skrzydła bezprzylgowe – zawiasy 3D kolor złoty (dopłata do ceny ośc.)
tuleje lub podcięcie wentylacyjne
zamek magnetyczny: biały, czarny w drzwiach bezprzylg.
zamek magnetyczny z czołem ze stali nierdzewnej
klamka z szyldem

Dostępne
kolory oklein