Drzwi ukryte PORTA HIDE | PORTA DRZWI

Kolekcja

DRZWI UKRYTE PORTA HIDE

Drzwi wewnętrzne

Drzwi, które idealnie stapiają się ze ścianą to nowoczesne rozwiązanie i ciekawy sposób na kreowanie przestrzeni na własnych zasadach. Wybierając gładkie skrzydło drzwiowe do samodzielnego pomalowania, wytapetowania lub wykończenia innego rodzaju pokryciem, zyskujesz jedyne w swoim rodzaju drzwi, które doskonale wpasują się w charakter wnętrza. W drzwiach PORTA HIDE widoczne jest tylko skrzydło – ościeżnica i zawiasy są całkowicie schowane w ścianie, dzięki czemu tworzą z nią jednolitą powierzchnię. Pokrywając oba elementy takim samym kolorem farby czy też tapetą, a nawet panelami ściennymi lub mikrocementem sprawisz, że wejście będzie niemal niewidoczne. Jedynymi elementami, które pozostaną dostrzegalne są klamka i bardzo cienka szczelina okalająca skrzydło. Drzwi ukryte to idealne uzupełnienie wnętrza urządzonego w duchu minimalizmu i oszczędnego w formie wystroju pomieszczenia. W nowoczesnych mieszkaniach i domach drzwi ukryte zlicowane ze ścianą cieszą się dużym zainteresowaniem. Z powodzeniem wykorzystasz je również w innych stylach, otwierając zupełnie nowe perspektywy w aranżacji wnętrz.

Cena od

2269.35 zł

(ZAWIERA 23% VAT)

Stwórz swoją
konfigurację

Przejdź do procesu tworzenia drzwi na podstawie wybranej kolekcji. Wybierz kolor okleiny, klamkę i ościeżnicę.

Porta HIDE Model 1.1 z odwrotną przylgą (otwierane do wewnątrz)

Porta HIDE Model 1.1 bezprzylgowe (otwierane na zewnątrz)

DRZWI UKRYTE - BEZPRZYLGOWE LUB Z ODWROTNĄ PRZYLGĄ

Wypełnienie skrzydła w drzwiach ukrytych z kolekcji PORTA HIDE stanowi tak zwany plaster miodu lub płyta wiórowa otworowa wzmocniona wewnętrznym ramiakiem. Przy drugim rodzaju wypełnienia, skrzydła zyskują lepszą izolację akustyczną oraz są nieco cięższe. Dzięki temu lepiej sprawdzą się na przykład jako drzwi prowadzące do domowego biura. Całość pokryta została płytą HDF. W ramach kolekcji możesz wybrać pomiędzy dwoma rodzajami wykończenia - skrzydło zagruntowane i przygotowane do malowania albo tapetowania lub skrzydło w wykończeniu Lakier Premium w kolorze białym.

 

PORTA HIDE to drzwi bezprzylgowe otwierane na zewnątrz (drzwi prawe) lub w wariancie z odwrotną przylgą otwierane do środka (drzwi lewe). W obu przypadkach możesz wybrać jeden z trzech standardowych rozmiarów szerokości skrzydła: 70, 80 i 90cm. Dzięki takiemu rozwiązaniu drzwi możesz wykorzystać również do bardzo małych mieszkań, w których otwieranie skrzydła na korytarz jest utrudnione lub niemożliwe, z uwagi na zastosowane w mieszkaniu ciągi komunikacyjne. Jednocześnie wtapiając się w ścianę, drzwi tworzą jednorodną powierzchnię i przez to optycznie powiększają przestrzeń, co stanowi dodatkowy atut w przypadku wnętrz o niewielkim metrażu.-

 

Postaw na drzwi ukryte, zwane również dyskretnymi, z kolekcji PORTA HIDE i zaufaj ponad 30-letniemu doświadczeniu polskiego producenta drzwi.

 


 

KONSTRUKCJA SKRZYDŁA

Skrzydło bezprzylgowe (otwierane na zewnątrz) lub z odwrotną przylgą (otwierane do wewnątrz). Wypełnienie „plaster miodu” lub płyta wiórowa otworowa wzmocniona wewnętrznym ramiakiem (opcja za dopłatą). Całość obłożona jest płytą HDF. 

Skrzydło dostępne jest w dwóch wariantach wykończenia:

 • Skrzydło zagruntowane i przygotowane do malowania lub tapetowania. Krawędzie skrzydła oklejone obrzeżem umożliwiającym jego pomalowanie.
 • Skrzydła w wykończeniu Lakier Premium Biały.


OŚCIEŻNICE

Ościeżnica ukryta aluminiowa surowa przygotowana do malowania farbą ścienną. 
Przeznaczona do skrzydeł drewnianych o grubości 40 mm.
Zastosowanie do ściany murowanej lub G-K.


DRZWI ZAWIERAJĄ W KOMPLECIE

 • Skrzydło
 • Dwa zawiasy 3D
 • Trzy zawiasy 3D dla wypełnienia płytą wiórowo otworową
 • Zamek magnetyczny na klucz zwykły, z blokadą łazienkową lub dostosowany pod wkładkę patentową
 • Ościeżnicę ukrytą aluminiową
 • Przygotowanie do skrótu dla wypełnienia z płytą wiórową otworową, maksymalnie 60 mm.


UWAGI

 • Norma PN EN 14351-2:2018-12 - skrzydło
 • Aprobata Techniczna - ITB-KOT-2019/1076 wydanie 1 - ościeżnica
 • Zawias 3D - dedykowany do kolekcji PORTA HIDE
 • Uszczelka opadająca w skrzydle z wypełnieniem płyta wiórowa otworowa.


DOPŁATY

 • podcięcie wentylacyjne lub podcięcie rekuperacyjne 
 • uszczelka opadająca 
 • wypełnienie płytą wiórową otworową 
 • klamka z szyldem

Dostępne
kolory oklein