Kolekcja CORDOBA

od 1411,00 | 1735,53

cena skrzydła netto | brutto PLN

Konfiguruj kolekcję

Wygodny wybór

Kupuj WYGODNIE w komplecie. W PORTA podpowiadamy najlepsze rozwiązania do kolekcji, którą wybierzesz.

DO TEJ KOLEKCJI IDEALNIE PASUJE OŚCIEŻNICA PORTA SYSTEM

klamka

AZALIA
Złoty

ELEGANT

ELEGANT
Czarny

SIMPLE

SIMPLE
Srebrny

EUFORIA

EUFORIA
Czarny

RUMBA

RUMBA
Czarny

MAXIMA

MAXIMA
Czarny

OFFICE

OFFICE
Srebrny

ORGANIC

ORGANIC
Antracyt strukturalny

UNICO

UNICO
Czarny strukturalny

LUNA SLIM

LUNA SLIM
Chrom

BELLA SLIM

BELLA SLIM
Chrom szczotkowany matowy

CUBE

CUBE
Czarny

DIVO FIT

DIVO FIT
Chrom

DIVO FIT Q

DIVO FIT Q
Chrom satynowy

NEXT

NEXT
Srebrny

TOPAZ

TOPAZ
Stal nierdzewna

Dostępne kolory oklein

Klasa idealnie łącząca estetykę z gwarancją wysokiej jakości użytkowej, z sugerowanym przeznaczeniem do budynków mieszkalnych i biur..


Okleina Naturalna Dąb Satin
Te okleiny charakteryzująca się różnorodnością kolorystyki, rysunku usłojenia, występujących skrętów włókien, itp. Ich charakter wynika z naturalnego środowiska wzrastania drzewa, z warunków klimatycznych i siedliskowych występujących w obrębie tego samego gatunku biologicznego. Jej kolor uzyskiwany jest z wykorzystaniem technologii wybarwiania i późniejszego lakierowania ekologicznym, bezbarwnym lakierem. Występuje w dwóch odmianach: pasiaku, który ma jednolity rysunek słojów drewna oraz kwiecie (flader), który ma naturalny, wyraźny i wzorzysty rysunek słojów drewna.

Dąb Biały

Dąb Jasny

Dąb Winchester

Tabacco

Dąb Brunatny

Mocca

Nero

Okleina Naturalna Dąb
Okleina Naturalna Dąb, Jesion, Orzech oraz Dąb Matowy to unikatowe wykończenia w naszej ofercie, ponieważ naturalne kolory wymienionych kolorów są wyłączenie lakierowane ekologicznym lakierem UV. Pełna prezentacja naturalnego koloru drewna oraz głębi jego usłojenia, szlachetnie nawiązuje do natury.

Dąb 1

Kolorystyka na stronie internetowej może różnić się od kolorów w rzeczywistości, w zależności od ustawień monitora.

Kolekcja CORDOBA

Drzwi z kolekcji CORDOBA to idealne rozwiązanie do wnętrz urządzonych w klasycznym stylu. Skrzydła występują w różnych wariantach: z całkowitym wypełnieniem, z małym lub dużym szprosem, a także z okienkiem w górnej części skrzydła. Dostępność naturalnej okleiny w kilku opcjach kolorystycznych (między innymi Dąb Biały, Dąb Jasny, Dąb Brunatny, czy występujący w ciepłym odcieniu Dąb Winchester) pozwala na pełne dopasowanie ich do danego wnętrza. W zależności od wyboru konkretnej okleiny zmienia się też rodzaj usłojenia.

Detal ma znaczenie

Detal ma znaczenie

Fornir, naturalne wykończenie

Fornir, naturalne wykończenie

Ekologiczne lakiery wodne

Ekologiczne lakiery wodne

Nieco ciemniejsze odcienie okleiny w drzwiach wewnętrznych z kolekcji CORDOBA, jak Nerro, Mokka czy Tabaco, świetnie prezentują się w przestronnych i jasnych wnętrzach, nadając całej aranżacji pazura. Odcień Dąb Biały, Dąb Jasny oraz Dąb1 to doskonały wybór do małych, wąskich i niedoświetlonych pomieszczeń. W połączeniu z przeszkleniami na całej długości skrzydła (duży szpros) świetnie sprawdzą się w niewielkich mieszkaniach jako drzwi pokojowe, do kuchni czy w formie oddzielenie części kuchennej od salonu.

 

CORDOBA_duży_szpros_dostawka_K_ NaturalnaSatintabacco


Klasyczny, stonowany wygląd sprawia, że drzwi mają ponadczasowy charakter. Znakomicie sprawdzają się we wnętrzach w stylu klasycznym lub nowoczesnym. Są trwałym i stylowym wyborem do różnych pomieszczeń – sypialni, łazienki, pokoju dziecięcego czy domowego biura. Drzwi, za sprawą swojej klasycznej stylistyki, świetnie pasują do wielu aranżacji – zarówno tych w przestrzeniach prywatnych, jak też komercyjnych.

 

Modele pełne drzwi wewnętrznych z tej kolekcji sprawdzają się wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba dużego poczucia prywatności i spokoju – w sypialni bądź domowym biurze. Z kolei modele ze szprosami dostarczają do pomieszczenia (lub korytarza w mieszkaniu) więcej światła dziennego, optycznie powiększając przestrzeń i czyniąc ją bardziej przyjazną. Symetryczne i harmonijnie ułożone płyciny w modelu pełnym lub częściowo przeszklonym nadają tej propozycji ponadczasowego charakteru, który nigdy nie przeminie.

 

CORDOBA_szpros

 

Szalenie ciekawie prezentują się w klasycznych wnętrzach drzwi CORDOBA z dostawką, które łączą w sobie elegancję standardowych modeli z funkcjonalnymi przeszkleniami, wpuszczającymi więcej światła do wnętrza. Dzięki starannemu wykonaniu stanowią wyjątkową ozdobę pomieszczenia. Mają też charakter praktyczny, wydzielając z przestrzeni mieszkania mniejsze strefy. Do poszczególnych modeli z kolekcji CORDOBA mogą pasować zarówno klamki o srebrnym, białym, jak i złotym wybarwieniu. Świetnie sprawdzą się też gałki.

 

Zobacz również modele drzwi z kolekcji SEVILLA, pokryte naturalną okleiną w kolorze białym. Jeśli szukasz skrzydeł w podobnym stylu być może zainteresują Cię także kolekcje WIEDEŃ, lub LONDYN z efektownym frezowaniem, szprosami oraz ozdobnym wykończeniem górnej części skrzydła w postaci łuków. 

W kolekcji CORDOBA dostępne są różne warianty produktów. Do wyboru są drzwi jednoskrzydłowe w wersji pełnej lub z przeszkleniem, jednoskrzydłowe z dostawką oraz dwuskrzydłowe w wersji pełnej lub z przeszkleniem. Drzwi CORDOBA można zamówić w wariancie suwanym (bez zawiasów i przylgi), decydując się na podwójne drzwi przesuwne należy jednak pamiętać o zamówieniu dwóch egzemplarzy skrzydeł.

Do drzwi CORDOBA polecamy również modele z kolekcji MADRYT, które charakteryzują się "miękkim" wykończeniem górnej części skrzydła w postaci eleganckiego i stylowego łuku. Takie rozwiązanie nadaje drzwiom wytworności i stanowi dodatkową ozdobę wnętrza.

 

Wypełnienie skrzydła drzwiowego stanowi klejonka drewna iglastego oraz płyta MDF. Zarówno ramiak zewnętrzny, jak też płycina skrzydła ozdobione są wysokiej klasy naturalną okleiną, dostępną w jednym z wielu odcieni do wyboru. W zależności od potrzeb i preferencji użytkownik może zamówić skrzydło drzwiowe CORDOBA w wersji nielakierowanej (w cenie produktu standardowego).

Zamek: na klucz zwykły, z blokadą łazienkową lub dostosowany pod wkładkę patentową
Pochwyt okrągły (do drzwi przesuwnych)
Szyba: matowa hartowana bądź o wzorze „Chinchila”
Uszczelka mocująca szybę

Rekomendowane ościeżnice przylgowe:

PORTA SYSTEM
MINIMAX
 

Rekomendowane ościeżnice bezprzylgowe:

PORTA SYSTEM ELEGANCE

Norma PN EN 14351-2:2018-12.
Skrzydła dostępne również w wersji nielakierowanej w cenie produktu standardowego.
Tuleje wentylacyjne dostępne w kolorze srebrnym lub złotym 1 rząd.
Możliwość dowolnego zestawienia wymiarów skrzydeł w drzwiach podwójnych. Przy drzwiach podwójnych bezprzylgowych należy zamawiać skrzydło czynne i bierne.
Skrzydło podwójne niedostępne z zamkiem magnetycznym.
Dostawki w rozmiarze 40.
Zawiasy PRIME lub zawiasy 3D – pakowane z ościeżnicą.