Kolekcja

CORDOBA

Drzwi wewnętrzne

Drzwi z kolekcji CORDOBA to idealne rozwiązanie do wnętrz urządzonych w klasycznym stylu. Skrzydła występują w różnych wariantach: z całkowitym wypełnieniem, z małym lub dużym szprosem, a także z okienkiem w górnej części skrzydła. Dostępność naturalnej okleiny w kilku opcjach kolorystycznych (między innymi Dąb Biały, Dąb Jasny, Dąb Brunatny, czy występujący w ciepłym odcieniu Dąb Winchester) pozwala na pełne dopasowanie ich do danego wnętrza. W zależności od wyboru konkretnej okleiny zmienia się też rodzaj usłojenia.

Cena od

1735.53 zł

(ZAWIERA 23% VAT)

Stwórz swoją
konfigurację

Przejdź do procesu tworzenia drzwi na podstawie wybranej kolekcji. Wybierz kolor okleiny, klamkę i ościeżnicę.

CORDOBA model duży szpros

CORDOBA model szpros

CORDOBA model małe okienko

CORDOBA model pełne

DRZWI WEWNĘTRZNE CORDOBA O PONADCZASOWYM CHARAKTERZE

Nieco ciemniejsze odcienie okleiny w drzwiach wewnętrznych z kolekcji CORDOBA, jak Nerro, Mokka czy Tabaco, świetnie prezentują się w przestronnych i jasnych wnętrzach, nadając całej aranżacji pazura. Odcień Dąb Biały, Dąb Jasny oraz Dąb1 to doskonały wybór do małych, wąskich i niedoświetlonych pomieszczeń. W połączeniu z przeszkleniami na całej długości skrzydła (duży szpros) świetnie sprawdzą się w niewielkich mieszkaniach jako drzwi pokojowe, do kuchni czy w formie oddzielenie części kuchennej od salonu.

 

CORDOBA_duży_szpros_dostawka_K_ NaturalnaSatintabacco


Klasyczny, stonowany wygląd sprawia, że drzwi mają ponadczasowy charakter. Znakomicie sprawdzają się we wnętrzach w stylu klasycznym lub nowoczesnym. Są trwałym i stylowym wyborem do różnych pomieszczeń – sypialni, łazienki, pokoju dziecięcego czy domowego biura. Drzwi, za sprawą swojej klasycznej stylistyki, świetnie pasują do wielu aranżacji – zarówno tych w przestrzeniach prywatnych, jak też komercyjnych.

 

KOLEKCJA CORDOBA – DRZWI PEŁNE I Z PRZESZKLENIAMI

Modele pełne drzwi wewnętrznych z tej kolekcji sprawdzają się wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba dużego poczucia prywatności i spokoju – w sypialni bądź domowym biurze. Z kolei modele ze szprosami dostarczają do pomieszczenia (lub korytarza w mieszkaniu) więcej światła dziennego, optycznie powiększając przestrzeń i czyniąc ją bardziej przyjazną. Symetryczne i harmonijnie ułożone płyciny w modelu pełnym lub częściowo przeszklonym nadają tej propozycji ponadczasowego charakteru, który nigdy nie przeminie.

 

CORDOBA_szpros

 

Szalenie ciekawie prezentują się w klasycznych wnętrzach drzwi CORDOBA z dostawką, które łączą w sobie elegancję standardowych modeli z funkcjonalnymi przeszkleniami, wpuszczającymi więcej światła do wnętrza. Dzięki starannemu wykonaniu stanowią wyjątkową ozdobę pomieszczenia. Mają też charakter praktyczny, wydzielając z przestrzeni mieszkania mniejsze strefy. Do poszczególnych modeli z kolekcji CORDOBA mogą pasować zarówno klamki o srebrnym, białym, jak i złotym wybarwieniu. Świetnie sprawdzą się też gałki.

 

Zobacz również modele drzwi z kolekcji SEVILLA, pokryte naturalną okleiną w kolorze białym. Jeśli szukasz skrzydeł w podobnym stylu być może zainteresują Cię także kolekcje WIEDEŃ, lub LONDYN z efektownym frezowaniem, szprosami oraz ozdobnym wykończeniem górnej części skrzydła w postaci łuków. 

DRZWI JEDNO- I DWUSKRZYDŁOWE Z KOLEKCJI CORDOBA

W kolekcji CORDOBA dostępne są różne warianty produktów. Do wyboru są drzwi jednoskrzydłowe w wersji pełnej lub z przeszkleniem, jednoskrzydłowe z dostawką oraz dwuskrzydłowe w wersji pełnej lub z przeszkleniem. Drzwi CORDOBA można zamówić w wariancie suwanym (bez zawiasów i przylgi), decydując się na podwójne drzwi przesuwne należy jednak pamiętać o zamówieniu dwóch egzemplarzy skrzydeł.

Do drzwi CORDOBA polecamy również modele z kolekcji MADRYT, które charakteryzują się "miękkim" wykończeniem górnej części skrzydła w postaci eleganckiego i stylowego łuku. Takie rozwiązanie nadaje drzwiom wytworności i stanowi dodatkową ozdobę wnętrza.

 

KONSTRUKCJA SKRZYDŁA

Wypełnienie skrzydła drzwiowego stanowi klejonka drewna iglastego oraz płyta MDF. Zarówno ramiak zewnętrzny, jak też płycina skrzydła ozdobione są wysokiej klasy naturalną okleiną, dostępną w jednym z wielu odcieni do wyboru. W zależności od potrzeb i preferencji użytkownik może zamówić skrzydło drzwiowe CORDOBA w wersji nielakierowanej (w cenie produktu standardowego).

AKCESORIA W CENIE SKRZYDŁA

Zamek: na klucz zwykły, z blokadą łazienkową lub dostosowany pod wkładkę patentową
Pochwyt okrągły (do drzwi przesuwnych)
Szyba: matowa hartowana bądź o wzorze „Chinchila”
Uszczelka mocująca szybę

OŚCIEŻNICE

Rekomendowane ościeżnice przylgowe:

PORTA SYSTEM
MINIMAX
 

Rekomendowane ościeżnice bezprzylgowe:

PORTA SYSTEM ELEGANCE

UWAGI

Norma PN EN 14351-2:2018-12.
Skrzydła dostępne również w wersji nielakierowanej w cenie produktu standardowego.
Tuleje wentylacyjne dostępne w kolorze srebrnym lub złotym 1 rząd.
Możliwość dowolnego zestawienia wymiarów skrzydeł w drzwiach podwójnych. Przy drzwiach podwójnych bezprzylgowych należy zamawiać skrzydło czynne i bierne.
Skrzydło podwójne niedostępne z zamkiem magnetycznym.
Dostawki w rozmiarze 40.
Zawiasy PRIME lub zawiasy 3D – pakowane z ościeżnicą.

DOPŁATY

drzwi przesuwne – pochwyt podłużny
drzwi przesuwne – zamek hakowy z pochwytami bocznymi
listwa przymykowa do drzwi dwuskrzydłowych
podcięcie, szczelina lub tuleje wentylacyjne
pokrycie okleiną Nat. Dąb Satin Biały
rozmiar „100”
trzeci zawias 3D kolor srebrny, biały, czarny (dopłata do ceny ośc.)
trzeci zawias 3D kolor złoty (dopłata do ceny ośc.)
zamek czarny i zawiasy czopowe czarne
zamek magnetyczny: biały, czarny w drzwiach bezprzylg.
zamek magnetyczny z czołem ze stali nierdzewnej
zawiasy 3D kolor złoty (dopłata do ceny ośc.)
klamka z szyldem

Dostępne
kolory oklein