Kolekcja WIEDEŃ

od 495,00 | 608,85

cena skrzydła netto | brutto PLN

Konfiguruj kolekcję
WIEDEŃ_B_Lakier Premium_Biały_Ośc. PS_klamka Accent Srebrny

Wygodny wybór

Kupuj WYGODNIE w komplecie. W PORTA podpowiadamy najlepsze rozwiązania do kolekcji, którą wybierzesz.

DO TEJ KOLEKCJI IDEALNIE PASUJE OŚCIEŻNICA PORTA SYSTEM

klamka

ACCENT
Srebrny matowy

NEXT

NEXT
Srebrny

OFFICE

OFFICE
Srebrny

ORGANIC

ORGANIC
Antracyt strukturalny

UNICO

UNICO
Czarny strukturalny

EUFORIA

EUFORIA
Czarny

RUMBA

RUMBA
Czarny

TOPAZ

TOPAZ
Stal nierdzewna

LUNA SLIM

LUNA SLIM
Chrom

CUBE

CUBE
Czarny

ELEGANT

ELEGANT
Czarny

SIMPLE

SIMPLE
Srebrny

BELLA SLIM

BELLA SLIM
Chrom szczotkowany matowy

DIVO FIT

DIVO FIT
Chrom

DIVO FIT Q

DIVO FIT Q
Chrom satynowy

AZALIA

AZALIA
Złoty

Dostępne kolory oklein

Klasa podstawowa. PORTA zapewnia możliwość długotrwałego użytkowania w gospodarstwach domowych.


Lakier Standard
1 warstwa lakierowania bezpiecznego dla alergików, małych dzieci i środowiska.

Biały

Kolorystyka na stronie internetowej może różnić się od kolorów w rzeczywistości, w zależności od ustawień monitora.

Kolekcja WIEDEŃ

Jeżeli szukasz skrzydeł drzwiowych pasujących do wnętrz urządzonych w stylu klasycznym lub rustykalnym, kolekcja WIEDEŃ sprawdzi się idealnie. Pokryte białym lakierem skrzydła posiadają widoczne usłojenie drewna, które nadaje im stylu i uroku. Dzięki temu jeszcze lepiej wpasują się sielski klimat wnętrz rustykalnych oraz wystroju wnętrza w stylu prowansalskim. Wybieraj spośród wariantów jedno- i dwuskrzydłowych, pełnych i z przeszkleniami. Dopasuj modele do własnych potrzeb i charakteru mieszkania. Dopracowany w każdym calu projekt drzwi wewnętrznych PORTA z kolekcji WIEDEŃ zachwyca klasycznym, nieprzemijającym wzornictwem oraz najwyższej klasy wykończeniem.

Rekomendowany dla alergików i dzieci

Rekomendowany dla alergików i dzieci

Drzwi wewnętrzne PORTA z kolekcji WIEDEŃ model P w wariancie bez przeszkleń to naturalny wybór do wszystkich tych pomieszczeń, w których chce się zachować pełną prywatność. Dlatego sprawdzają się idealnie jako drzwi do sypialni, pokoju nastolatka czy drzwi łazienkowe.

 

WIEDEN B_szpros_biały_Porta SYSTEM_arn otwarte

 

W tym ostatnim przypadku na etapie składania zamówienia należy pamiętać o wyposażeniu skrzydeł w podcięcie lub tuleje wentylacyjne. Ponadto, jako drzwi do garderoby czy spiżarni, skrywając zawartość, którą niekoniecznie chce się eksponować z perspektywy korytarza, są doskonałym wyborem. Model WIEDEŃ P, urozmaicony konsekwentnie rozplanowanymi frezami, tworzącymi trzy odrębne prostokąty, będzie się świetnie prezentował w każdej wersji – skrzydeł pojedynczych, podwójnych, a także w wersji przesuwnej.

W bogatej kolekcji drzwi pokojowych WIEDEŃ znajdują się również warianty ze szprosami i przeszkleniami. Jednym z nich jest model WIEDEŃ C, który przyciąga spojrzenia swoją dekoracyjnością i szybą o wzorze „chinchilla”. Symetrycznie poprowadzone szprosy w kolorze skrzydła tworzą harmonijny i regularny, a przez to miły dla oka układ.

Model WIEDEŃ O z kolei wyróżnia niewielkie przeszklenie w górnej części skrzydła, w postaci kwadratowego okienka. Jest to model o wszechstronnym zastosowaniu – sprawdzi się zarówno jako drzwi do pokoju dziecka, drzwi łazienkowe czy skrzydła do sypialni. Dyskretnie wpadające światło dzienne rozjaśni wnętrze i wprowadzi do niego nieco przytulności, jednocześnie nie ujmując intymnego charakteru przestrzeni. 

 

WIEDEN B_szpros_biały_Porta SYSTEM_arn otwarte

 

Rozmaitość modeli czyni z nich rozwiązania kompleksowe dla domów zamieszkiwanych przez użytkowników o różnych potrzebach. W przypadku drzwi z tej kolekcji sprawdzą się minimalistyczne klamki o prostym kształcie, które dodatkowo podkreślą klasyczny styl skrzydeł drzwiowych.

 

Białe drzwi wewnętrzne PORTA z kolekcji WIEDEŃ są dostępne w różnych szerokościach, dzięki czemu można je dopasować zarówno do przestronnych pomieszczeń, jak i wąskich oraz ciasnych przestrzeni. W wersji jednoskrzydłowej możesz zamówić je w rozmiarze 60, 70, 80 lub 90cm. Natomiast w wariancie dwuskrzydłowym dostępne szerokości to od 120 do 180 cm.

 

Zobacz również modele drzwi z kolekcji LONDYN, z ozdobnym frezowaniem i stylowym wykończeniem w formie łuku w górnej części skrzydła. 

Konstrukcję drzwi stanowi tłoczona płyta HDF z wypełnieniem stabilizującym. Poszycie skrzydła jest wykończone dwukrotnie farbą wodną akrylową lub pokryte okleiną drewnopodobną PCV. Ramka i szpros z PCV utrzymane są w kolorystyce skrzydła.

dwa zawiasy czopowe
zamek: na klucz zwykły, z blokadą łazienkową lub dostosowany pod wkładkę patentową
szyba o wzorze „chinchilla”
pochwyt okrągły (do drzwi przesuwnych)

Rekomendowane ościeżnice przylgowe:

PORTA SYSTEM w okleinie PORTAdecor
MINIMAX w okleinie PORTAdecor
STALOWE

Norma PN EN 14351-2:2018-12
możliwość dowolnego zestawienia wymiarów skrzydeł w drzwiach podwójnych
proponujemy klamkę i szyld Royal
skrzydło podwójne niedostępne z zamkiem magnetycznym
przy opcji „wzmocnienie pod samozamykacz” wymagany jest trzeci zawias
w związku z użyciem różnych materiałów, może wystąpić niewielka różnica kolorystyczna między skrzydłem a ramką
zawiasy PRIME – pakowane z ościeżnicą.