Strona główna

A.0

MODEL

Biały

KOLOR

Farba Akrylowa UV

OKLEINA

KOLEKCJA
Porta GRANDE

cena od 1337,01

(zawiera 23% VAT)

WYGODNE ROZWIĄZANIA

+Farba UV pozawal zachować przez lata oryginalny biały kolor

+Możliwość zamontowania lustra

+Ozdnobne listwy dekoracyjne jako dodatkowa opcja

KOLORY

KOLORY

Kolekcja dostępna w 6 kolorach

Zapytaj o wzornik

MODELE

DODATKOWE PRODUKTY

Porta SYSTEM ELEGANCE

bezprzylgowa

Porta SYSTEM

przylgowa

Elegant

TOP ZESTAW

PortaGRANDE_A0_bialy
+
+
PortaGRANDE_A0_bialy
+
+

Skrzydło Porta Grande, model A.0, Farba Akrylowa UV Biała - 1 173,96 zł

+ Ościeżnica Porta System Elegance zakres B, okleina Farba Akrylowa UV - 1 116,72 zł

+ Klamka NEXT, kolor srebrny mat - 109,08 zł

= 2 399,76,04 zł
iCena skrzydła, ościeżnicy oraz klamki zawiera 8% VAT i obowiązuje przy zakupie Top Zestawu z usługą montażu. Cena nie uwzględnia ceny usługi montażu. Cena Top Zestawu może się zmienić w zależności od wybranych opcji dodatkowych. O szczegóły pytaj w punkcie sprzedaży.

KUP 3 TOP ZESTAWY Z MONTAŻEM

OSZCZĘDZISZ 999,90 zł (8% VAT)
iCena zawiera 8% VAT przy zakupie skrzydła drzwiowego z usługą montażu. Cena skrzydła drzwiowego nie uwzględnia ceny usługi montażu. Cena drzwi wewnętrznych może się zmienić w zależności od wybranych opcji dodatkowych. O szczegóły pytaj w punkcie sprzedaży.

STYL KLASYCZNY

Elegancja i ponadczasowość

Wnętrza urządzone w stylu klasycznym wypełnione będą antykami i szlachetnymi materiałami. Pokochają je osoby, które nie podążają za trendami, za to cenią tradycję i lubią przytulne pomieszczenia w jasnych barwach. Do klasycznych wnętrz polecamy drzwi z kolekcji Porta GRANDE.

CECHY KOLEKCJI

Farba akrylowa UV

Utwardzanie drzwi farbą UV zwiększa odporność drzwi. Stanowi zabezpieczenie powierzchni lakierowanej przed ścieraniem się i efektami naturalnego użytkowania. Dodatkowo chroni kolor przed starzeniem się spowodowanym chociażby działaniem promieni słonecznych.

Lustro

W modelu A.1 możliwe jest zastosowanie lustra po jednej stronie skrzydła. Dzięki takiemu rozwiązaniu można powiększyć optycznie wnętrze.

Szyba hartowana

Szyba hartowana jest wielokrotnie mocniejsza od zwykłej, odporniejsza na uderzenia oraz zmiany temperatur. W przypadku rozbicia szkło hartowane pęka, rozpadając się na niewielkie kawałki o tępych krawędziach, co zmniejsza ryzyko zranienia się.

ODKRYJ INNE KOLEKCJE