Strona główna

A.0

MODEL

Biały

KOLOR

Farba Akrylowa UV

OKLEINA

KOLEKCJA

Porta GRANDE

cena od 1019,67

(zawiera 23% VAT)

WYGODNE ROZWIĄZANIA

+Farba UV pozawal zachować przez lata oryginalny biały kolor

+Możliwość zamontowania lustra

+Ozdnobne listwy dekoracyjne jako dodatkowa opcja

KOLORY

KOLORY

Kolekcja dostępna w 6 kolorach

Zapytaj o wzornik

MODELE

DODATKOWE PRODUKTY

Porta SYSTEM ELEGANCE

bezprzylgowa

Porta SYSTEM

przylgowa

Elegant

TOP ZESTAW

PortaGRANDE_A0_bialy
+
+
PortaGRANDE_A0_bialy
+
+

Skrzydło Porta Grande, model A.0, Farba Akrylowa UV Biała - 895,32 zł

+ Ościeżnica Porta System Elegance zakres B, okleina Farba Akrylowa UV - 873,72 zł

+ Klamka NEXT, kolor srebrny mat - 96,12 zł

= 1 865,16 zł
iCena skrzydła, ościeżnicy oraz klamki zawiera 8% VAT i obowiązuje przy zakupie Top Zestawu z usługą montażu. Cena nie uwzględnia ceny usługi montażu. Cena Top Zestawu może się zmienić w zależności od wybranych opcji dodatkowych. O szczegóły pytaj w punkcie sprzedaży.

KUP 3 TOP ZESTAWY Z MONTAŻEM

OSZCZĘDZISZ 777,15 zł (8% VAT)
iCena zawiera 8% VAT przy zakupie skrzydła drzwiowego z usługą montażu. Cena skrzydła drzwiowego nie uwzględnia ceny usługi montażu. Cena drzwi wewnętrznych może się zmienić w zależności od wybranych opcji dodatkowych. O szczegóły pytaj w punkcie sprzedaży.

STYL KLASYCZNY

Elegancja i ponadczasowość

Wnętrza urządzone w stylu klasycznym wypełnione będą antykami i szlachetnymi materiałami. Pokochają je osoby, które nie podążają za trendami, za to cenią tradycję i lubią przytulne pomieszczenia w jasnych barwach. Do klasycznych wnętrz polecamy drzwi z kolekcji Porta GRANDE.

CECHY KOLEKCJI

Konstrukcja ramiakowa

Ramiaki poziome wzmocnione wielowarstwową konstrukcją drewnianą zapewniają większą solidność i trwałość. Drzwi te są cięższe, a dzięki temu odporniejsze na wypaczenia.

Szyba hartowana

Szyba hartowana jest wielokrotnie mocniejsza od zwykłej, odporniejsza na uderzenia oraz zmiany temperatur. W przypadku rozbicia szkło hartowane pęka, rozpadając się na niewielkie kawałki o tępych krawędziach, co zmniejsza ryzyko zranienia się.

farba akrylowa UV

Doświadczenie i wiedza zebrane przez ponad ćwierć wieku pozwalają nam tworzyć drzwi o niezwykle odpornej konstrukcji. Jako jedyny producent w branży oferujemy 5 lat gwarancji na swoje produkty. To potwierdzenie naszej jakości. *Obowiązuje tylko przy skorzystaniu z usług Autoryzowanych Grup Montażowych. W pozostałych przypadkach okres gwarancji wynosi 3 lata.

ODKRYJ INNE KOLEKCJE