Kolekcja drzwi PORTA VERTE PREMIUM

Klasyczne drzwi wewnętrzne z kolekcji PORTA VERTE PREMIUM to niezawodny wybór na lata. Bogata oferta dostępnych modeli oraz kolorów pokryć sprawia, że z łatwością wybierzesz drzwi pasujące zarówno do tradycyjnie urządzonych mieszkań i domów, jak i nowoczesnych aranżacji przestrzeni. Skrzydła, w zależności od wybranego wzoru (pełne lub przeszklone) składają się z ramiaków poziomych, które zapewniają trwałość i stabilność konstrukcji, oraz płycin i szyb matowych wykonanych ze szkła hartowanego. Pięć dostępnych w ramach kolekcji grup produktowych, a w każdej z nich od kilku do kilkunastu modeli drzwi w wersji jedno- lub dwuskrzydłowej. Drzwi PORTA VERTE PREMIUM to doskonały wybór do każdego rodzaju pomieszczeń. 

KLASYCZNE DRZWI Z PRZESZKLENIAMI LUB PŁYCINAMI

Modele drzwi wewnętrznych PORTA VERTE PREMIUM to kilkanaście wariantów skrzydeł przeszklonych oraz drzwi pełnych, z efektownie prezentującymi się płycinami. Przeszklenia w formie dużych symetrycznych prostokątów rozmieszczonych na całej długości skrzydła lub jego wybranej części, a także w postaci wąskich poziomych szybek to klasyczne oblicze tej kolekcji. Jeśli preferujesz pełne drzwi, ale chcesz jednocześnie uniknąć wrażenia ciężkości, zwłaszcza w niewielkich pomieszczeniach, postaw na wypełnienie z płyty w miejscu przeszklenia. Panele cofnięte względem ramy drzwi stanowią również element ozdobny. Dobierz do nich prostą, surową klamkę, aby uzyskać idealne połączenie. Do wyboru masz aż cztery typy oklein, które różnią się paletą kolorystyczną i efektem wykończenia (gładkie, o wyczuwalnej fakturze drewna czy też idealnie odwzorowujące naturalne usłojenie). Drzwi w kolorze ponadczasowej i klasycznej bieli, przydymiona biel w odcieniu Wenge White lub kolor jasnoszary pięknie rozjaśnią wnętrze. Z kolei skrzydła okleinowane, które imitują naturalne drewno z łatwością dopasujesz do koloru podłogi, mebli czy ram okiennych i parapetów.

 

Łącz ze sobą różne modele w ramach kolekcji, postaw na skrzydła bez przeszkleń, aby zapewnić poczucie intymności w sypialni czy łazience. Wpuść dodatkowe światło do ciemnych i wąskich pokojów za sprawą dużego przeszklenia lub wybierz wariant pośredni z dyskretnymi wstawkami ze szkła mlecznego. Zachowując spójność kolorystyczną i rodzaj okleiny możesz urządzić swoje wnętrza według własnych potrzeb i upodobań.

 

Zobacz również modele drzwi z kolekcji PORTA VERTE HOME.

Dostępne
kolory oklein