Kolekcja

PORTA NOVA, grupa 2

Drzwi wewnętrzne

Kolekcja PORTA NOVA to klasyczne, a jednocześnie nowoczesne i praktyczne drzwi wewnętrzne do domu bądź biura. Stanowią idealne połączenie korzystnej ceny i wysokiej jakości. Są dostępne w szerokiej gamie wykończeń nawiązujących do naturalnych odcieni wysokogatunkowego drewna, m.in. dębowego, sosnowego, bukowego czy orzechowego, ale występują także w kolorach bieli i szarości. Drzwi z kolekcji PORTA NOVA to między innymi modele z prostokątną dekoracyjną ramką z płyciną lub szybą we wzorze „chinchilla” lub matową (za dopłatą). W modelu 2.2 możliwe jest wykonanie z drzwi lustrem na jedną stronę lub na dwie strony. Przy wyborze lustra na jedną stronę, z drugiej znajduje się płycina. Wypełnienie skrzydła stanowi płyta wiórowa wzmocniona wewnętrznym ramiakiem. Całość obłożona jest płytą HDF.

Cena od

929.88 zł

(ZAWIERA 23% VAT)

Stwórz swoją
konfigurację

Przejdź do procesu tworzenia drzwi na podstawie wybranej kolekcji. Wybierz kolor okleiny, klamkę i ościeżnicę.

PORTA NOVA model 2.2

PORTA NOVA model 2.1

DRZWI PORTA NOVA – KLASYKA W NAJLEPSZYM WYDANIU

Drzwi z tej kolekcji sprawdzą się w wielu rodzajach pomieszczeń – w salonie, sypialni, pokoju dziecięcym czy łazience. Dostępne są zarówno modele pełne, gwarantujące prywatność, jak i warianty z przeszkleniami, które doskonale doświetlają pokoje i optycznie je powiększają. Drzwi można zamówić w wersji tradycyjnej, jednoskrzydłowej, w najpopularniejszych rozmiarach 60, 70, 80, 90 i 100 cm szerokości, jak również dwuskrzydłowej od 120 do 200 cm

 

NOVA 2.1 Porta_NOVA_model2.1_dab_srebrzysty_Visual_JPG-2400

 

Skrzydła drzwiowe PORTA NOVA łączą w sobie świetne parametry techniczne z dużymi możliwościami aranżacyjnymi. Ponadczasowe wzornictwo z pewnością zostanie docenione przez miłośników klasycznego stylu wnętrzarskiego, a także wielbicieli klimatów vintage i retro.

 

PORTA NOVA model 2.2 z lustrem_portasynchro3D_dabszkarlatny_arn_Porta_ZD_4638x3174

 

PORTA NOVA, grupa 2 – w tej kolekcji znajdują się drzwi, które maja wszechstronne zastosowanie – można je zamontować zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych, jak i biurach. Zapewniają dobrą izolację akustyczną, są wytrzymałe. Modele pełne, czyli PORTA NOVA 2.1, gwarantują zachowanie prywatności, sprawdzą się więc idealnie w sypialni czy gabinecie. Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest model PORTA NOVA 2.2, czyli drzwi z lustrem (na jedną lub dwie strony). Pokój, w którym zastosujemy takie skrzydło będzie się wydawał przestronniejszy i jaśniejszy.

 

DRZWI PORTA NOVA – W JAKICH WNĘTRZACH SPRAWDZĄ SIĘ NAJLEPIEJ?

PORTA NOVA, grupa 6 i 7 – modele drzwi znajdujących się w tych grupach zapewniają dobre wyciszenie pomieszczenia i posiadają wytrzymałą konstrukcję. Dostępne są skrzydła pełne, które znajdziemy w linii PORTA NOVA grupa 7 (np. model PORTA NOVA 7.1) oraz z przeszkleniami ze szkła hartowanego (m.in. PORTA NOVA 7.2) – drzwi można dopasować do funkcji konkretnego pomieszczenia. Kolekcja jest ukłonem w stronę tradycyjnego wzornictwa, które ma swoich wiernych fanów, dlatego też jest doceniana przez szerokie grono klientów.

 

Skrzydła drzwiowe z kolekcji PORTA NOVA są doskonałym rozwiązaniem do mieszkań urządzonych w stylu klasycznym, który cechują ponadczasowość, wysoka jakość materiałów oraz dbałość o detale. W takich aranżacjach prym wiodą proste w formie, symetryczne wzory i neutralna kolorystyka, dlatego też sprawdzą się w nich drzwi z drewnopodobnymi okleinami, z wyraźnym rysunkiem słojów.

 

Z kolei wnętrza w stylu vintage czy retro to idealne połączenie tradycji z nowoczesnością. Meble z duszą, stylowe dodatki oraz wyraziste akcenty kolorystyczne i ciekawe faktury to coś, co wyróżnia ten sposób urządzania przestrzeni mieszkalnej. Drzwi PORTA NOVA grupa 6 oraz 7 znakomicie się w niego wpisują, stanowiąc dopełnienie aranżacji. 

 

Zobacz również drzwi z kolekcji:

PORTA NOVA grupa 3

PORTA NOVA grupa 4

PORTA NOVA grupa 5

PORTA NOVA grupa 6

PORTA NOVA grupa 7

KONSTRUKCJA SKRZYDŁA

Wypełnienie stanowi płyta wiórowa wzmocniona wewnętrznym ramiakiem. Całość obłożona jest płytą HDF. Model 2.2 możliwy do wykonania z lustrem na jedną stronę lub dwie strony. Przy wyborze skrzydła z lustrem na jedną stronę z drugiej znajduje się płycina.

AKCESORIA W CENIE SKRZYDŁA

Zamek: na klucz zwykły, z blokadą łazienkową lub dostosowany pod wkładkę patentową
Drzwi przylgowe: dwa lub trzy zawiasy czopowe standard lub PRIME (opcja za dopłatą); bezprzylgowe: dwa zawiasy 3D
Szyba – wzory: „chinchilla“, matowa (za dopłatą)
Przygotowanie do skrótu maksymalnie 60 mm
Pochwyt okrągły (do drzwi przesuwnych)

OŚCIEŻNICE

Rekomendowane ościeżnice przylgowe:

PORTA SYSTEM
MINIMAX 
STALOWE 

Rekomendowane ościeżnice bezprzylgowe:

PORTA SYSTEM ELEGANCE
LEVEL

UWAGI

Norma PN EN 14351-2:2018-12.
Możliwość dowolnego zestawienia wymiarów skrzydeł w drzwiach podwójnych. Przy drzwiach podwójnych bezprzylgowych należy zamawiać skrzydło czynne i bierne.
Skrzydło podwójne niedostępne z zamkiem magnetycznym.
Model 2.2 niedostępny w rozmiarze „100”.
Przy opcji „wzmocnienie pod samozamykacz” wymagany jest 3 zawias.
Przy szerokości „100” wymagany jest 3 zawias.
Zawiasy PRIME lub zawiasy 3D – pakowane z ościeżnicą.

DOPŁATY

lustro na jedną stronę
lustro na dwie strony
odwrócenie szyby bez dopłaty
podcięcie, tuleje wentylacyjne (1 rząd)
skrzydła przesuwne – pochwyt podłużny
skrzydła przesuwne – zamek hakowy z pochwytami bocznymi
szyba matowa, model 2.2
trzeci zawias 3D kolor srebrny, biały, czarny (dopłata do ceny ośc.)
trzeci zawias 3D kolor złoty (dopłata do ceny ośc.)
uszczelka opadająca
zamek czarny i zawiasy czopowe czarne
zamek magnetyczny z czołem ze stali nierdzewnej
zamek magnetyczny: biały, czarny w skrzydłach bezprzylg.
zamek PRIME z czołem połysk (srebrny lub złoty)
zawiasy 3D kolor złoty (dopłata do ceny ośc.)
zawiasy PRIME (dotyczy dedykowanych ościeżnic)
nakładki na zawiasy standard
klamka z szyldem

Dostępne
kolory oklein