Kolekcja

Ościeżnica LEVEL

Ościeżnice

Ościeżnica drzwiowa LEVEL to ościeżnica regulowana, która składa się z belek głównych, listew opaskowych o szerokości 80 mm i dwóch paneli poziomych, które należy zamówić jako osobną pozycję. Belki główne to jedna belka pozioma, czyli nadproże z piórami łączącymi panel i dwie belki poziome, które są wykonane z materiałów drewnopochodnych i wyposażone w niezbędne okucia i akcesoria. W cenie ościeżnicy klient otrzymuje: dwa komplety zawiasów regulowanych 3D oraz uszczelkę gumową na obwodzie ościeżnicy. Za dodatkową opłatą można otrzymać trzeci zawias.

Do tej kolekcji polecamy klamkę: Klamka w zestawie (niewidoczna) - Czarny

Cena od

953.25 zł

(ZAWIERA 23% VAT)

LEVEL

OŚCIEŻNICA DRZWIOWA LEVEL – Z PIONOWYM LUB POZIOMYM USŁOJENIEM

 

Ościeżnica LEVEL idealnie łączy się ze skrzydłami drzwi wewnętrznych z kolekcji PORTA LEVEL. W zależności od wyboru koloru, może posiadać pionowy lub poziomy kierunek usłojenia. Trzeba przy tym dodać, że układ poziomy jest spotykany dużo rzadziej i dotyczy zaledwie sześciu, wybranych kolorów. Klienci, którzy zdecydują się kupić ościeżnicę drzwiową LEVEL, otrzymają komplet elementów przeznaczonych do złożenia na miejscu budowy. Warto przy tym pamiętać, że montaż ościeżnicy regulowanej powinien odbywać się w pomieszczeniach z wykończonymi ścianami i podłogą.

 

OŚCIEŻNICA LEVEL – Z NOWYM ZAWIASEM 3D

 

Ościeżnica drzwiowa LEVEL jest dostępna z nowym zawiasem 3D SIMONSWERK. To zawias, który można regulować w trzech płaszczyznach 3D, a jego sprawność działania sięga aż 200000 cykli. Zawias 3D SIMONSWERK ma nośność 60 kg, czyli dwóch zawiasów. Wszystkie jego elementy są wykończone powłoką poliestrową.

 


 

KONSTRUKCJA OŚCIEŻNICY

Ościeżnica składa się z:

  • belek głównych: poziomej (nadproże z piórami łączącymi panel) oraz dwóch pionowych wykonanych z materiałów drewnopochodnych i wyposażonych w niezbędne okucia i akcesoria,
  • listew opaskowych (80 mm),
  • 2 paneli poziomych (zamawiane jako osobna pozycja).


Panel LEVEL posiada pionowy kierunek usłojenia. Dla wybranych kolorów - układ poziomy. Promień listwy kątownika 1,5 mm. Ościeżnica LEVEL jest produkowana i dostarczana do Klienta w postaci kompletu elementów przeznaczonych do składania na miejscu budowy.
Ościeżnica LEVEL dla skrzydeł w Farbie Akrylowej UV oklejona folią gruntującą oraz wykończona Farbą Akrylową utwardzaną UV.


AKCESORIA – W CENIE OŚCIEŻNICY

  • Dwa komplety zawiasów regulowanych 3D
  • Uszczelka gumowa na obwodzie ościeżnicy


ROZMIAR OŚCIEŻNICY

W dziesięciu zakresach szerokości muru, od 95 mm do 300 mm: „60”, „70”, „80”, „90”, „100”.


UWAGI

  • Krajowa Ocena Techniczna ITB-KOT-2018/0358 wydanie 1.
  • Montaż ościeżnicy należy wykonać w pomieszczeniach z ostatecznie wykończonymi ścianami (np. tapety) i podłogą (np. parkiet).
  • Ościeżnicę można również zamawiać w wersji „tunel” (tj. wykonaną bez uszczelki, zawiasów i zaczepu zamka).
  • trzeci zawias 3D kolor srebrny, biały, czarny (dopłata do ceny ośc.)
  • trzeci zawias 3D kolor złoty (dopłata do ceny ośc.)

Dostępne
kolory oklein