System

System przesuwny BEZOŚCIEŻNICOWY

Drzwi przesuwne

Drzwi z systemem przesuwnym bezościeżnicowym to nowatorskie rozwiązanie, które polega na tym, że skrzydła przesuwne są chowane w ścianę. System przesuwny bezościeżnicowy nie wymaga zastosowania zarówno ościeżnicy, jak i opasek maskujących. Tego rodzaju rozwiązanie sprawdzi się w przypadku murów o grubości 100 mm i jest przeznaczone do montażu w ścianach kartonowo-gipsowych, a także w ścianach murowanych z pełnej cegły. Kupując drzwi z systemem przesuwnym bezościeżnicowym, klient otrzymuje komplet akcesoriów i funkcji, które umożliwiają instalację i późniejszą regulację skrzydeł. Zatem nie musi martwić się o to, że będą mu potrzebne jakieś dodatkowe akcesoria.

Cena od

2950.77 zł

(ZAWIERA 23% VAT)

Stwórz swoją
konfigurację

Przejdź do procesu tworzenia drzwi na podstawie wybranej kolekcji. Wybierz kolor okleiny, klamkę i ościeżnicę.

BEZOŚCIEŻNICOWE SUWANE HIDE

DRZWI Z SYSTEMEM PRZESUWNYM BEZOŚCIEŻNICOWYM – BIAŁE LUB DO WŁASNEJ ARANŻACJI

Drzwi z systemem przesuwnym bezościeżnicowym można dostać w dwóch wersjach: pokryte białym Lakierem Premium lub białą Farbą Podkładową. Ta druga opcja jest przeznaczona dla tych, którzy planują samodzielnie malować lub tapetować drzwi. Z drzwiami doskonale prezentują się dwa rodzaje pochwytów: stalowy o okrągłym kształcie i czarny, w kwadratowej wersji. Wspomniane rodzaje pochwytów, w połączeniu z białym Lakierem Premium stworzą spójną całość, która idealnie wpisze się w skandynawskie i klasyczne wnętrza. Z kolei skrzydła przeznaczone do własnej aranżacji można z łatwością dostosować do dowolnego stylu wnętrza. Oklejone tapetą będą świetną ozdobą pokoju młodzieżowego, a pomalowane na intensywny kolor (np. czerwony, żółty, fioletowy), idealnie wpiszą się w nowoczesne wnętrze.

SYSTEM PRZESUWNY BEZOŚCIEŻNICOWY – JAKOŚĆ NA LATA

Wypełnienie drzwi z systemem przesuwnym bezościeżnicowym stanowi „plaster miodu” lub płyta wiórowa otworowa. To drugie rozwiązanie jest dostępne za dodatkową opłatą. Oprócz tego, skrzydła drzwiowe są obłożone płytą HDF, co wpływa na jakość wykonania i długoletni charakter drzwi. System przesuwny bezościeżnicowy można dostać w wersji wykończonej lub nie. Skrzydła wykończone są pokryte białym Lakierem Premium. Drugi rodzaj skrzydeł to skrzydła jedynie zagruntowane, które są przygotowane do samodzielnego malowania lub tapetowania. W tym przypadku, krawędzie zostały oklejone obrzeżem, które ułatwia późniejszą obróbkę drzwi.

System przesuwny bezościeżnicowy to nowoczesne, modne i dające dużą swobodę aranżacyjną rozwiązanie, które sprawdzi się we wnętrzach o niewielkim metrażu, optycznie powiększając przestrzeń. Drzwi "wtopione" w ścianę to świetny pomysł na dyskretne ukrycie dodatkowego pomieszczenia, oddzielenia sypialni od części dziennej mieszkania czy wyodrębnienia dodatkowej przestrzeni na domowe biuro. 

KONSTRUKCJA SKRZYDŁA

Wypełnienie stanowi „plaster miodu” lub płyta wiórowa otworowa (opcja za dopłatą). Całość obłożona jest płytą HDF. Skrzydło dostępne jest w dwóch wariantach wykończenia:

Skrzydło zagruntowane i przygotowane do malowania lub tapetowania. Krawędzie skrzydła oklejone obrzeżem umożliwiającym jego pomalowanie.
Skrzydła w wykończeniu Lakier Premium Biały.

 

KasetaBezościeżnicowa_pochwytProstokątnyCzarny_ZamekHakowy_Hide_klamkaMaximaCzarny_arn_Porta_RN

 

KasetaBezościeżnicowa_pochwytProstokątnyCzarny_ZamekHakowy_arn_Porta_RN_pion

 

KasetaBezościeżnicowa_pochwytProstokątnyCzarny_ZamekHakowy_arn_Porta_RN

KONSTRUKCJA SYSTEMU PRZESUWNEGO

System przesuwny wykonany jest z profili aluminiowych dostosowanych do zabudowy w systemach KG lub ścian murowanych z pełnej cegły. Możliwy do zastosowania ze skrzydłami o grubości 40 mm. System wyposażony jest w komplet akcesoriów i funkcji umożliwiających precyzyjną instalację systemu oraz regulację skrzydła (regulacja głębokości chowania się skrzydła w systemie, regulacja położenia skrzydła względem ościeżnicy - na wysokości +/- 2,5 mm) oraz demontowalną belkę odbojową umożliwiającą wymianę skrzydła, komplet uszczelek, prowadnice, łożyskowane rolki.

AKCESORIA W CENIE

Kaseta konstrukcyjna
Zaczep zamka hakowego (opcja za dopłatą do skrzydła)

UWAGI

Norma PN EN 14351-2:2018-12. - skrzydło.
Krajowa Ocena Techniczna ITB-KOT-2020/1281 wyd.1 - system przesuwny.
System przygotowany do ścianek kartonowo-gipsowych o grubości 100 mm lub 125 mm.

DOPŁATY

Pochwyt okrągły lub kwadratowy
Zamek hakowy z pochwytami
Wypełnienie płytą wiórową otworową

Dostępne
kolory oklein