Uff! Niższa cena PORTA HIDE i klamka za 1 grosz!

Promocja cenowa drzwi ukrytych! Nie zwlekaj! Niższe ceny obowiązują na wybrane konfiguracje do wyczerpania zapasów!

PORTA HIDE Model 1.1 w Lakierze Podkładowym gotowym do malowania, tapetowania, wyklejania.

  • Skrzydło od 484,62 zł, było 646,98 zł (brutto)
  • Ościeżnica od 982,77 zł, było 1198,02 zł (brutto)
  • Klamka czarna EUFORIA z rozetą 1 grosz było 86,10 zł (brutto)
Kalkulacja dla wypełnienia plaster miodu, 2 zawiasy, ościeżnica standard, Lakier Podkładowy do samodzielnego wykończenia farbą lub tapetą.

Obowiązuje do 31 grudnia 2024.
Regulamin promocji dostępny tutaj.

Kalkulacja dla kompletu: wypełnienia plaster miodu, 2 zawiasy, ościeżnica standard, Lakier Podkładowy do samodzielnego wykończenia farbą lub tapetą. Szczegóły w regulaminie: www.porta.com.pl/pliki-do-pobrania

Zobacz dlaczego warto wybrać PORTA

BEZPIECZEŃSTWO NA LATA W PAKIECIE

— Anna Nowak-Ibisz

WYBIERAM TYLKO ZAUFANE MARKI

— Michalina Grzesiak

STAWIAM NA DOBRY DESIGN

— Marika Jóźwiak

PRZEDE WSZYSTKIM WYGODNE ROZWIĄZANIA

— Ekskluzywny Menel

NAJWAŻNIEJSZA JEST JAKOŚĆ

— Darek Stolarz

Pytania i odpowiedzi

Ile trwa promocja?

Promocja obowiązuje od dnia 01.01.2024 do 31.12.2024 roku. Może zakończyć się wcześniej w przypadku wyczerpania zapasów produktów objętych promocją.

Czy jest ograniczona ilość zakupu?

Uczestnik promocji może w okresie jej obowiązywania zakupić dowolną ilość produktów objętych promocją z zastrzeżeniem, że nie został wyczerpany zapas produktów, dla których obowiązuje.

Czy obniżka ceny dotyczy też zamówień niestandardowych?

Promocyjna cena dotyczy ceny bazowej i ta zostanie rabatowana. Dopłaty związane z zamówieniami niestandardowymi w dalszym ciągu są objęte indywidualną wyceną. Zamówienie niestandardowe nie są objęte zamówieniami z magazynu producenta.

Czy muszę kupić cały komplet czy mogę np. tylko skrzydło lub samą ościeżnicę?

Obniżona cena dotyczy zarówno ceny kompletu jak i zakupu samego skrzydła drzwi PORTA HIDE lub dedykowanej ościeżnicy ukrytej.

Czy promocja łączy się z ofertą klamka za 1 grosz?

Promocja niższa cena PORTA HIDE łączy się z promocją klamka za 1 gr w okresie jej obowiązywania.

Gdzie mogę skorzystać z promocji, u jakich Sprzedawców?

Promocja organizowana jest na terenie Polski we wszystkich sklepach stacjonarnych i internetowych w Punktach Sprzedaży: https://www.porta.com.pl/punkty-sprzedazy oraz Leroy Merlin, Bricoman, Merkury Market, Grupa PSB, w tym Mrówka.

Co muszę zrobić, aby skorzystać z oferty?

Aby skorzystać z promocji należy:
- w okresie jej trwania tj. od 01.01.2024 do 31.12.2024 zgłosić Sprzedawcy chęć skorzystania z promocji przed złożeniem zamówienia (najbliższy Punkt Sprzedaży znajdziesz pod tym linkiem: https://www.porta.com.pl/punkty-sprzedazy),
- dokonać zakupu drzwi objętych promocją, czyli zakup musi dotyczyć drzwi wewnętrznych PORTA HIDE lub dedykowanej ościeżnicy ukrytej.
Promocyjna cena dotyczy tylko terytorium Polski.

Czy cena widoczna w katalogu jest tą ostateczną?

Promocyjna cena katalogowa za skrzydło i ościeżnicę jest ceną sugerowaną. Ostateczną wysokość ceny promocyjnej uzyskasz bezpośrednio w Punkcie Sprzedaży. Najbliższy Punkt Sprzedaży znajdziesz pod tym linkiem: https://www.porta.com.pl/punkty-sprzedazy

Czy promocja działa za granicą?

Promocyjna cena dotyczy zakupu tylko terytorium Polski.

Ile razy można skorzystać z promocji?

Z promocji można skorzystać dowolną ilość razy w czasie okresu jej trwania, czyli od dnia 01.01.2024 roku do dnia 31.12.2024 roku.

Czy mogę tą promocję połączyć z promocją 50% taniej na drugie skrzydło, jeśli w jednym zamówieniu mam zarówno PORTA HIDE i PORTA VERTE HOME N?

Rekomendujemy, aby zamówienia promocyjne realizować w oddzielnych zamówieniach.

Czy promocja obowiązuje w każdym Punkcie Sprzedaży?

Promocja organizowana jest na terenie Polski we wszystkich sklepach stacjonarnych i internetowych w Punktach Sprzedaży: https://www.porta.com.pl/punkty-sprzedazy oraz Leroy Merlin, Bricoman, Merkury Market, Grupa PSB, w tym Mrówka

Jaki jest czas oczekiwania na zamówienie?

Zamówienia standardowe są realizowane ze stanów magazynowych. Zamówienia niestandardowe wiążą się z wydłużonym czasem realizacji. Szczegółowe informacje związane z terminem realizacji swojego zamówienia uzyskasz u wybranym Punkcie Sprzedaży. Najbliższy Punkt Sprzedaży znajdziesz pod tym linkiem: https://www.porta.com.pl/punkty-sprzedazy