Kolekcja

NATURA VECTOR

Drzwi wewnętrzne

Drzwi wewnętrzne NATURA VECTOR to idealny wybór dla wszystkich miłośników natury (i nie tylko). Okleina naturalna, którą pokryte są skrzydła drzwi i wyraźnie widoczna na nich struktura prawdziwego dębu sprawia, że skrzydła z tej wyjątkowej serii stanowią eleganckie, designerskie wykończenie mieszkań w stylu eko, hygge oraz boho. Prosta konstrukcja doskonale wpisuje się w ich minimalistyczny charakter, a brak przeszkleń zapewnia oczekiwany poziom dyskrecji. Jasny, naturalny odcień dębu dodaje wnętrzu rodzinnego ciepła, a możliwość doboru czarnych klamek pozwala na uzyskanie idealnie wyważonego połączenia tradycyjnego designu z nowoczesnością.

Drzwi pokojowe z kolekcji NATURA VECTOR są dostępne w kilku modelach różniących się subtelnymi zdobieniami w postaci frezów, a także dodatkowej wersji kolorystycznej – Dąb Biały, zaprojektowanej z myślą o wnętrzach w stylu skandynawskim oraz minimalistycznym.

Cena od

1724.46 zł

(ZAWIERA 23% VAT)

Stwórz swoją
konfigurację

Przejdź do procesu tworzenia drzwi na podstawie wybranej kolekcji. Wybierz kolor okleiny, klamkę i ościeżnicę.

NATURA VECTOR model G

NATURA VECTOR model F

NATURA VECTOR model W

NATURA VECTOR model L

NATURA VECTOR model K

NATURA VECTOR model V

NATURA VECTOR model U

NATURA VECTOR model J

NATURA VECTOR model E

NATURA VECTOR model B

DRZWI WEWNĘTRZNE NATURA VECTOR – JESZCZE BLIŻEJ NATURY

Naturalna dębowa okleina, którą zostały pokryte skrzydła drzwi wewnętrznych z kolekcji NATURA VECTOR, prezentuje się niezwykle efektownie. Nadaje wnętrzom autentycznego charakteru; subtelne frezowanie uwydatnia charakterystyczną strukturę dębu. W klasycznej wersji kolorystycznej, czyli naturalnym odcieniu drewna, drzwi pokojowe NATURA VECTOR stanowią doskonałe uzupełnienie wnętrz, których mieszkańcy stawiają na ciepło domowego ogniska i bliskość z naturą.

 

NaturaVECTOR_V_220_dabNaturalny_oscPS_klamkaLillaCzarna_arn_Porta_RN


Bogata roślinność, tradycyjne drewniane meble, ekologiczne jutowe ozdoby czy ręcznie tkane dywaniki – to idealne otoczenie dla tej wyjątkowej naturalnej okleiny. Z kolei nowoczesne skrzydło drzwiowe w kolorze Dąb Biały to kropka nad „i” nowoczesnych, minimalistycznych mieszkań. Dębowa struktura okleiny wprowadza nutę ciepła do zwykle chłodnego stylu skandynawskiego.

 

NaturaVECTOR_J_bialy_oscPS_klamkaElegance_arn_Porta_RN

 


Precyzyjne frezowanie, czyli ozdobne rowki wykonywane frezarką o diamentowanym ostrzu na skrzydle drzwiowym, ułatwia perfekcyjne dobranie modelu drzwi do charakteru wnętrza. Subtelne trzy pionowe frezy przechodzące przez całą długość skrzydła w modelu NATURA VECTOR B idealnie wkomponują się w najbardziej minimalistyczną stylistykę mieszkania. Z kolei bardziej bogate zdobienie, jak nowoczesna jodełka francuska na modelu NATURA VECTOR J, doskonale pasują do wyrazistych sypialni czy łazienek wzorowanych na SPA.

SOLIDNE SKRZYDŁA DRZWIOWE Z KOLEKCJI NATURA VECTOR

Drzwi wewnętrzne z kolekcji NATURA VECTOR zostały zabezpieczone ekologicznymi lakierami wodnymi, które są pozbawione substancji chemicznych szkodliwych dla środowiska, a przy tym zapewniają wysoki poziom ochrony. Samo skrzydło drzwiowe wypełniliśmy wzmacnianym wkładem stabilizującym. To solidny wybór na długie lata – lakier wodny wykazuje bardzo dobrą odporność mechaniczną, dzięki czemu drzwi nie są podatne na zarysowania okleiny lub jej ścieranie. Przy okazji jest bardzo łatwy w czyszczeniu, co pozwala zachować powierzchnię drzwi w idealnym stanie bez większego wysiłku. Drzwi pokojowe NATURA VECTOR są wyposażone w wytrzymały zamek magnetyczny w trzech możliwych odsłonach: na zwykły klucz, z blokadą łazienkową albo pod wkładkę patentową. Będą zatem doskonałym wyborem zarówno do sypialni czy domowego gabinetu, jak i kuchni oraz łazienki.

 

NaturaVECTOR_J_okleinaNaturalnaDabStandardPASIAK_oscPS_klamkaElegance_arn_Porta_RN

 

Drzwi wewnętrzne z tej kolekcji niezwykle stylowo prezentują się w połączeniu ze stalową ościeżnicą w czarnym kolorze. Polaczenie neutralnego odcienia naturalnego drewna z surowością stali dodaje wnętrzu nieco bardziej drapieżnego charakteru. Takie zestawienie świetnie sprawdzi się w aranżacjach w stylu loftowym, nowoczesnym, ale i minimalistycznym. 

Modele drzwi NATURA VECTOR w standardowej ofercie (drzwi jednoskrzydłowe) można zamówić w szerokości 70, 80 i 90 cm, a także w wersji z podwójnym skrzydłem (szerokości od 120 do 200 cm). We wnętrzach kamienic, apartamentowców czy też domów warto rozważyć zamontowanie drzwi podwyższanych, które można w ramach tej kolekcji zamówić w rozmiarze do 220 cm (w tym przypadku skrzydła są wypełnione płytą wiórową otworową oraz posiadają trzy zawiasy w standardzie). 

 

KONSTRUKCJA SKRZYDŁA

Wypełnienie skrzydła stanowi wkład stabilizujący wzmocniony wewnętrznym ramiakiem. Całość obłożona jest płytą oklejoną wysokiej jakości okleiną naturalną. Powierzchnia skrzydła zabezpieczona jest ekologicznymi lakierami wodnymi. Wypełnienie płytą wiórową otworową za dopłatą.

AKCESORIA W CENIE SKRZYDŁA

Drzwi przylgowe: trzy zawiasy czopowe standard lub PRIME; bezprzylgowe: dwa zawiasy 3D
Zamek magnetyczny z czołem srebrny połysk lub złoty połysk: na klucz zwykły, z blokadą łazienkową lub dostosowany pod wkładkę patentową
Pochwyt okrągły (do drzwi przesuwnych)

OŚCIEŻNICE

Rekomendowane ościeżnice przylgowe:

PORTA SYSTEM
MINIMAX
STALOWE

Rekomendowane ościeżnice bezprzylgowe:

PORTA SYSTEM ELEGANCE
PORTA SYSTEM ELEGANCE 90 stopni

UWAGI

Norma PN EN 14351-2:2018-12.
Wysokość „220”: wypełnienie - płyta wiórowa otworowa; trzy zawiasy w standardzie.
Możliwość dowolnego zestawienia wymiarów skrzydeł w drzwiach podwójnych. Skrzydło bierne (dostawka) w rozmiarach „30”, „40”, „50” bez frezu.
Skrzydło podwójne niedostępne z zamkiem magnetycznym.
Przy opcji „wzmocnienie pod samozamykacz” wymagany jest 3 zawias.
W modelu E występuje usłojenie poziome forniru, w pozostałych modelach pionowe.
Zawiasy PRIME lub zawiasy 3D – pakowane z ościeżnicą.

DOPŁATY

drzwi przesuwne – pochwyt podłużny
drzwi przesuwne – zamek hakowy z pochwytami bocznymi
podcięcie wentylacyjne
przygotowanie do skrótu (maks. 60 mm)
rozmiar „100”
trzeci zawias 3D kolor srebrny, biały, czarny (dopłata do ceny ośc.)
trzeci zawias 3D kolor złoty (dopłata do ceny ośc.)
wypełnienie płytą wiórową otworową
wysokość skrzydła „220”
wzmocnienie pod samozamykacz – wymagany 3 zawias
zamek czarny i zawiasy czopowe czarne
zamek magnetyczny: biały, czarny w drzwiach bezprzylg.
zamek magnetyczny z czołem ze stali nierdzewnej
zawiasy 3D kolor złoty (dopłata do ceny ośc.)
klamka z szyldem

Dostępne
kolory oklein