logo_main

Nowoczesna stodoła pod Warszawą

Dom Uli to unikalny miks różnego rodzaju elementów. Mamy tu między innymi dodatki przywiezione z rodzinnego domu, nowoczesną bryłę i odważne kolory. Podoba Wam się? Zobaczcie galerię.
1/13

Przestrzeń dla dzieci

- Mamy trójkę dzieci. Ostatnie 5 lat jest próbą ogarnięcia żywiołu nie do ogarnięcia. Jest w tej walce tona radości, ale też i skrajnych uczuć, aż po łzy. Uwielbiam bycie matką, samo przez się mi przypadło dbanie o ognisko domowe, zaś mężowi dbanie o byt materialny - od takich słów opis swojej rodziny rozpoczęła Ula. 

Ula jest architektem i jak sama przyznaje, praca jest jej największą pasją. - Mam doktorat w tematyce na skraju różnych dziedzin: psychologii, komunikacji i architektury. Mój mąż jest inżynierem, ale głównie pracuje z ludźmi. W wolnym czasie uwielbiamy spędzać czas ze sobą, czytając, grając na instrumentach, malując, gotując, jeżdżąc na wycieczki na łono przyrody - dodała. 

KLIKNIJ I ZOBACZ 1. MIEJSCE

Dom dla całej rodziny

- Gwałtowne powiększenie się rodziny spowodowało, że zbudowaliśmy dom. Z racji mojego zawodu było to moje zadanie. Wyszedł z tego kalejdoskop wszystkich miejsc gdzie mieszkaliśmy, ulubionych kadrów, przesianych przez nasze upodobania - w taki sposób swój dom opisała Ula. 

Baza jest nowoczesna: dom bryłą przypomina szarą stodołę. A dalej to już kolorowy, szalony kolaż. Wewnątrz znajdziemy takie elementy, jak chodnik po babci, ogromna lampa nad stołem, malowidło na ścianie czy dywan z rodzinnego domu. 

KLIKNIJ I ZOBACZ 3. MIEJSCE

Zwycięskie mieszkania wybrało jury w składzie: Anna Poprawska - Brand & Product Marketing Director Homebook.pl, Beata Kwiatkowska i Joanna Real-Studzińska - projektantki wnętrz i autorki bloga Make Home Easier oraz Iwona Ławecka-Marczewska, redaktor naczelna miesięcznika „Dobre Wnętrze”.

 

×

podziel się tym artykułem

Wyślij artykuł swoim znajomym