ŁÓDŹ DESIGN FESTIVAL 2016 - MIĘDZYNARODOWE ŚWIĘTO DESIGNU!

Oceń artykuł:

0%
0%
Trwa jubileuszowa, 10. edycja Łódź Design Festival. W tym roku temat przewodni stanowi „Tożsamość”. Po raz kolejny jesteśmy partnerem tego międzynarodowego święta designu i po raz kolejny przygotowaliśmy wiele fantastycznych atrakcji dla jego uczestników! Łódź Design Festival potrwa do 23 października.
ŁÓDŹ DESIGN FESTIVAL 2016 - MIĘDZYNARODOWE ŚWIĘTO DESIGNU!

Drugiego dnia festiwalowego odbyło się uroczyste otwarcie kolejnej edycji konkursu dla młodych projektantów PORTA BY ME. Temat przewodni to „4 DOORS”. Ponadto w naszej przestrzeni na festiwalu zaaranżowaliśmy wystawę pokonkursową modeli najciekawszych projektów z poczdamskiej edycji konkursu, prezentację debiutujących tu personalizowanych drzwi SMART oraz zabawę z nagrodami.

Kreatywność przede wszystkim

Konkurs PORTA BY ME „4 DOORS” będzie dla młodych designerów i architektów świetną okazją do wykazania się swoją pomysłowością oraz kreatywnością. Już po raz trzeci konkursowe prace zostaną ocenione przez profesjonalne jury nie tylko pod względem realizacji przewodniego tematu, ale również w kontekście innowacyjności, funkcjonalności, estetyki, wzornictwa, doboru materiałów, sposobu umiejętnego zaprezentowania produktu oraz możliwości realizacji projektu.

Widzimy ogromny potencjał u młodych, uzdolnionych ludzi, dlatego ich wspieramy. Polscy projektanci i architekci coraz częściej zdobywają główne nagrody w międzynarodowych prestiżowych konkursach. Wierzymy, że PORTA BY ME na stałe zaistnieje w świadomości młodych designerów, ponieważ dla nas jest on źródłem inspiracji, a dla projektantów możliwością poszerzania swojego portfolio i zdobywania nowych, cennych doświadczeń – mówi Artur Pęksyk, Dyrektor Marketingu w PORTA KMI POLAND.

 

 

 

 

 

 

Otwarcie 4 edycji konkursu PORTA BY ME - 4DOORS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Stoisko Porta na Łódź Design Festiwal

Udany debiut

Łódź Design Festival jest również miejscem debiutu najnowszych drzwi Porta – SMART, które dadzą ich użytkownikom niepowtarzalne możliwości aranżacyjne. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom, mogą odpowiadać na ich konkretne potrzeby. Wyposażenie skrzydła drzwiowego w półki, filcowe uchwyty oraz pojemniki wzbogaca je o nowe funkcjonalności – można dzięki nim przechowywać przedmioty, na które wcześniej trudno było znaleźć miejsce w mieszkaniu. Oryginalny design i praktyczne rozwiązania – z drzwiami SMART aranżacja wnętrz stanie się jeszcze większą przygodą! Już niedługo będą one dostępne w sprzedaży w wybranych salonach firmy VOX.

W pierwszy weekend festiwalowy miało miejsce niezwykłe wydarzenie, zorganizowane dla blogerów wnętrzarskich – Meetblogin. W ramach tego spotkania Porta Drzwi, jako partner Meetblogin, zaprosiła blogerów na warsztaty z personalizacji drzwi.

 

 

 

 

 

 

Projekty powstałe w ramach warsztatów Meetblogin

Warsztaty przerodziły się w świetną zabawę – wszystkim uczestnikom Meetblogin dziękujemy za to bardzo inspirujące spotkanie! Ogromne podziękowania również dla firmy Vox, która nie tylko wspierała nas podczas przygotowań do warsztatów, dostarczając mnóstwo ciekawych akcesoriów do personalizacji drzwi, lecz także bezpośrednio włączyła się do zabawy. Wspólnie wyzwoliliśmy w jej uczestnikach nowe pokłady energii – warsztaty odbywały się późnym popołudniem, więc pora nie sprzyjała kreatywności.

 

 

 

 

 

Relacja z warsztatów

Relacja z otwarcia Łódź Design Festival

  

Oceń artykuł:

0%
0%