PORTA DRZWI Uff! Dobry wybór na lata!

Oceń artykuł:

0%
0%

Marzą Ci się wysokiej jakości drzwi wewnętrzne, które staną się nieodłącznym elementem wystroju Twoich czterech ścian przez długi czas? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość – właśnie wystartowaliśmy z kontynuacją ubiegłorocznej kampanii „Uff! Dobry wybór na lata”. To nasze działanie, które ma na celu uświadomienie, że z PORTA podczas trudnego czasu remontu domu czy odświeżania wyglądu mieszkania możesz poczuć ulgę, bezpieczeństwo i komfort. O szczegółach kampanii dowiesz się w dalszej części artykułu.

PORTA DRZWI Uff! Dobry wybór na lata!

Uff! Z drzwiami wewnętrznymi PORTA każdy remont zakończy się sukcesem

Wybieranie drzwi wewnętrznych do własnych czterech ścian nie jest prostym zadaniem. W końcu są one częścią aranżacji domu lub mieszkania przez wiele lat. W przeciwieństwie do koloru ścian czy mebli, ich zmiana jest nieco kosztowniejsza, a wymiana – bardziej skomplikowana. Dlatego też podczas poszukiwania nowych drzwi pokojowych warto postawić na klasyczne i sprawdzone rozwiązania, które będą Cię cieszyły zarówno swoim wyglądem, jak i dobrym wykonaniem oraz funkcjonalnością.

Kluczowe wartości w kampanii PORTA „Uff! Dobry wybór na lata”

W tegorocznej kampanii „Uff! Dobry wybór na lata” przyświeca nam pięć kluczowych wartości:

  • Jakość. Przede wszystkim liczy się dla nas profesjonalizm. Nasze drzwi charakteryzują się wysoką trwałością, co potwierdzają certyfikaty i Klienci. Autoryzowane serwisy PORTA gwarantują znakomitej jakości montaż drzwi w mieszkaniu lub domu.
  • Design. Drzwi nie tylko dzielą przestrzeń – to niezastąpiony element , którym podkreślisz charakter swoich czterech kątów. W ofercie PORTA DRZWI możesz znaleźć drzwi pasujące do różnych styli, funkcjonalne i zaprojektowane w komplecie, z akcesoriami, listwami i panelami.
  • Bezpieczeństwo. Pakiet Bezpieczeństwa PORTA zapewnia ochronę – bezpłatną regulację, konserwację i naprawę uszkodzeń na 3 lata. Dzięki usłudze nie musisz martwić się o usterki – wszystkie prace naprawcze załatwimy za Ciebie.
  • Zaufanie. Drzwi PORTA to sprawdzony wybór na lata. 30-letnie doświadczenie, pozycja lidera niezmiennie od lat i obecność w 34 krajach mówią same za siebie.
  • Wygoda. Doradzimy Ci, jakie skrzydła drzwiowe sprawdzą się w Twoich czterech kątach, a także załatwimy wszystkie niezbędne formalności w kwestii montażu wybranego modelu. Wykonamy też pomiary, a drzwi przywieziemy pod wskazany adres.

W naszej kampanii „Uff! Dobry wybór na lata!” podkreślamy wysoką jakość produktów, profesjonalne usługi dodatkowe oraz wygodę zakupu. Pokazujemy ponadczasowy design tworzonych projektów skrzydeł drzwiowych. Wszystko po to, by podczas remontu lub zmiany aranżacji własnego „M” lub domu powiedzieć: Uff! PORTA to dobry wybór na lata!

kampania PORTA UFF

Promocje produktowe i usługowe kampanii PORTA „Uff! Dobry wybór na lata!”

Na co postawiliśmy w tegorocznej kampanii PORTA? Przede wszystkim skupiamy się na pomocy w aranżowaniu własnych czterech ścian i w podejmowaniu właściwych decyzji w trakcie remontu. Dlatego też od początku lipca 2023 r. na naszej stronie www, a także w Punktach Sprzedaży PORTA DRZWI, pojawiły się różne promocje produktowe i usługowe:

  • klamka za 1 grosz do wybranych kolekcji drzwi lakierowanych, w tym np. do PORTA VECTOR PREMIUM.
  • drugie skrzydło tańsze o 50% na wybrane modele kolekcji drzwi PORTA, m.in. PORTA VERTE HOME, grupa N.
  • bezpłatny Pakiet Bezpieczeństwa PORTA na trzy lata przy zakupie kompletu produktów PORTA (drzwi, ościeżnicy i klamki).
  • atrakcyjna niższa cena kolekcji PORTA HIDE, dodatkowo klamka EUFORIA Q za 1 grosz; modele w lakierze podkładowym gotowym do malowania, tapetowania i wyklejania w ramach promocji są dostępne od ręki.
  • drzwi dostępne od ręki, w tym np. PORTA VERTE PREMIUM, grupa E, model E.5 bezprzylgowy lub przylgowy, w okleinie Białej Premium i z ościeżnicą PORTA SYSTEM lub PORTA SYSTEM ELEGANCE.

Dzięki naszym okazjom i promocjom wyposażysz dom lub mieszkanie w solidne rozwiązania, a przy okazji sporo zaoszczędzisz. A, jak wiadomo, w trakcie zmiany wystroju wnętrz lub remontu każdy grosz się liczy!

Kampania PORTA UFF! Darek Stolarz

Czym jeszcze zaskoczy Cię kampania producenta PORTA DRZWI?

Kampania „Uff! Dobry wybór na lata!” to sposób na poznanie marki PORTA, a także możliwość pokazania swoich umiejętności aranżacyjnych.

Znane twarze inicjatywy „Uff! Dobry wybór na lata!”

W kampanii PORTA „Uff! Dobry wybór na lata!” skupiliśmy się na tym, by w naturalny i ciepły sposób pokazać Ci korzyści płynące z posiadania naszych drzwi. Odwiedziliśmy więc naszych Klientów, którzy opowiedzieli pokrótce o zaletach drzwi i usług PORTA. Na naszych ambasadorów wybraliśmy znanych influencerów: Darka Stolarza, Marikę Jóźwiak i Annę Nowak-Ibisz, a także projektantkę wnętrz Ann Living, Ekskluzywnego Menela oraz twórczynię „Krystyno, nie denerwuj matki” Michalinę Grzesiak.

Kampania PORTA UFF! Ann Living

Konkurs dla architektów i projektantów PORTA DESIGN AWARDS

W naszych działaniach komunikacyjnych nie zapomnieliśmy o architektach i projektantach wnętrz, dla których wraz z Teamem PORTA CX Design stworzyliśmy konkurs – PORTA DESIGN AWARDS. Zgodnie z zasadami, każdy uczestnik stworzy wizualizację wnętrza z wykorzystaniem drzwi z kolekcji PORTA 4 Żywioły, w tym np. modelu P/ POWIETRZE. Pula nagród w konkursie to aż 65 000 zł.

Czy istnieje sposób na udany remont? Oczywiście, że tak – wystarczy, że w trakcie prac postawisz na wysokiej jakości produkty – drzwi PORTA. Dzięki nim zaaranżujesz swoją przestrzeń tak, jak chcesz. Nie zwlekaj już dłużej – skorzystaj z akcji „Uff! Dobry wybór na lata!” i spraw, aby Twoje cztery kąty nabrały świetnego wyglądu, a w Twoim portfelu pozostało sporo oszczędności.

Oceń artykuł:

0%
0%
×

podziel się tym artykułem

Wyślij artykuł swoim znajomym