Nasza marka to gwarancja jakości i trwałości wykonania!

Oceń artykuł:

0%
100%

Na bieżąco śledzimy trendy pojawiające się na rynku wzorniczym, żeby nasza oferta była dla Ciebie atrakcyjna i zawsze aktualna. Dbamy o zróżnicowanie modeli i kolorystyki naszych drzwi, aby idealnie pasowały do aranżacji wnętrza Twojego domu. Zmieniamy się z Tobą i dla Ciebie. Jest jednak coś, co się nie zmieni – to solidność i staranność wykonania naszych produktów. PORTA DRZWI to gwarancja najwyższej jakości.

Nasza marka to gwarancja jakości i trwałości wykonania!

P – znak jakości PORTA

Wprowadziliśmy specjalne rozwiązania, które pozwalają kontrolować jakość naszych wyrobów na każdym etapie produkcji. Samodzielnie także możesz się o tym przekonać, sprawdzając oznaczenia na Twoich drzwiach Porta.

Od czasu do czasu na rynku pojawiają się podrobione produkty, które zupełnie nie spełniają wymogów marki PORTA DRZWI. Z tego właśnie powodu warto zwrócić uwagę czy drzwi, które właśnie kupujesz, posiadają znak najwyższej jakości Porta. Zależy nam na satysfakcji naszych Klientów i chcemy oferować tylko najlepsze rozwiązania.

Symbol P z podpisem PORTA to najbardziej widoczny znak wysokiej jakości. Znajdziesz go na krawędzi skrzydła – zarówno bezprzylgowego jak i przylgowego. To obietnica dana każdemu, kto zaufał naszej marce i wybrał drzwi Porta

Dbamy o szczegóły

Mało kto wie, że na dole każdego skrzydła znajdują się nadrukowane informacje, umieszczone jeszcze na etapie produkcji. Znajduje się tam 22-znakowy symbol produktu wraz z datą jego produkcji. Nadruk wykonywany jest automatycznie i przydaje się podczas kontroli jakości na różnych etapach realizacji. Informacje na dole skrzydła pozwalają też zidentyfikować osoby, które odpowiedzialne są za ostateczną jakość wykonania.

Drzwi techniczne z oferty Porta posiadają dodatkowo tabliczki znamionowe. To małe blaszki montowane na krawędzi skrzydła. Zapisane są tam parametry techniczne oraz klasyfikacja techniczna zgodna z oficjalnymi standardami w prawie budowlanym. Ponadto znaleźć tam można rok produkcji oraz numer seryjny.

Kiedy już nasz produkt jest gotowy, przed wysyłką musimy go jeszcze odpowiednio zapakować i zabezpieczyć. Na opakowaniu również znajdują się nasze oznaczenia. Tym razem jest to logo Porta wraz z naklejką, na której poza kodem kreskowym mieszczą się informacje o numerze zamówienia, punkcie dealerskim, do którego zostanie wysłany transport oraz inne, mogące ułatwić identyfikację.

Opakowania ościeżnic również są przez nas dokładnie oznakowane, aby każdy miał pewność, że to produkt marki Porta. Dodatkowo załączamy karty gwarancyjne, które zawierają także informacje dotyczące montażu. 

Jak widzisz, staramy się, aby nasze produkty były najwyższej jakości nie tylko pod względem wykonania, lecz także oznakowania, które czasem może uchronić przed pomyłką i zamówieniem drzwi od innego producenta.

Ręczymy za najwyższy poziom naszych produktów, jesteśmy też pewni jakości montażu, wykonywanego przez nasze Autoryzowane Grupy Montażowe

Oceń artykuł:

0%
100%
×

podziel się tym artykułem

Wyślij artykuł swoim znajomym