Drzwi Porta - pasja i doświadczenie... Niezmiennie od 25 lat!

Oceń artykuł:

100%
0%

Porta Drzwi to marka, która dziś jest znana w całej Polsce i w wielu krajach na świecie. Na jej sukces pracowaliśmy 25 lat, a odnieśliśmy go również dzięki naszym klientom, którzy docenili naszą pracę i obdarzyli nas swoim zaufaniem.

Drzwi Porta - pasja i doświadczenie... Niezmiennie od 25 lat!

Wiemy, że dla każdego człowieka najważniejsza jest rodzina, najważniejszy jest wspólny dom i wspólne mieszkanie, do których prowadzą drzwi. Niezmiennie od 25 lat, naszą pasją jest tworzenie drzwi, które z przyjemnością będziesz otwierać każdego dnia, po przekroczeniu których znajdziesz się tam, gdzie czekają na Ciebie najbliżsi, tam gdzie jest Twój prywatny świat… w swoim domu.

25 lat minęło… 

W 1992 roku, w pierwszym zakładzie w Bolszewie koło Wejherowa, pracowało tylko 10 osób. Ten kilkuosobowy zespół zaczął produkować pierwsze skrzydła drzwiowe. Dziś w Bolszewie znajduje się główna siedziba spółki Porta KMI Poland.

W 2000 roku, dynamiczny rozwój firmy doprowadził do powstania nowoczesnej fabryki ościeżnic drewnianych w Ełku – Porta KMI System. Rok później, także w Ełku powstała druga fabryka, produkująca ościeżnice metalowe i rozpoczęła działalność pod nazwą Porta KMI Metal.

Produkty naszej firmy niemal przebojem zdobywały rynki i zadowolonych klientów. My skupiliśmy się na solidnej pracy oraz na unowocześnianiu technologii produkcji, a zarząd inwestował w nowe hale, sprzęt i urządzenia. W kwietniu 2001 roku, do Grupy PORTA dołączyła nowa firma Porta KMI Fornir w Suwałkach, która zajęła się produkcją stolarki aluminiowej.

W 2003 roku, w Arad w Rumunii powstała firma  Porta KMI Romania srl, a 2 lata później otworzyła swoją pierwszą fabrykę.

Rozwój firm, unowocześnianie i automatyzacja technologii produkcji zaowocowały szerokim asortymentem produkowanych Drzwi Porta, a także możliwościami realizacji nietypowych zamówień. Wszystko to doprowadziło do otwarcia w Suwałkach, w 2009 roku, nowego wydziału ościeżnic.

Porta dzisiaj…

…to 5 fabryk produkujących drzwi. W każdym miesiącu, w 20 000 polskich domów i mieszkań pojawiają się Drzwi Porta. W naszej ofercie, klienci mogą znaleźć drzwi do wszystkich rodzajów pomieszczeń, drzwi wykonane z różnych materiałów, w różnych stylach i kolorach.

Asortyment Porta Drzwi to:

  •  drzwi wewnątrzlokalowe lakierowane, ramiakowi i te w naturalnej okleinie,
  • drzwi łamane i przesuwne,
  • drzwi techniczne, a wśród nich drzwi akustyczne i przeciwpożarowe,
  • drzwi wewnętrzne wejściowe, a wśród nich nowości – drzwi antywłamaniowe klasy RC3 – Granit i Extreme,
  • drzwi zewnętrzne wejściowe, a wśród nich znakomite drzwi Eco POLAR Passive,
  • drzwi techniczne, stalowe.

Porta_KONCEPT_C6_bialy_klamkaOffice (002) Porta KONCEPT

Oprócz modeli, które możecie znaleźć w naszym 200-stronicowym katalogu, realizujemy także bardzo ciekawe projekty jednostkowe, jak na przykład wyposażenie Teatru Szekspirowskiego w Gdańsku, w drzwi niestandardowe, projektowane i wyprodukowane zgodnie z życzeniem zleceniodawcy.

Tajemnica naszego sukcesu…

…to wysoka jakość, elastyczność i szukanie innowacji technologicznych. Nasi specjaliści z działów innowacji i R&D śledzą światowe trendy zarówno w zakresie technologii, jak i wzornictwa, a następnie dostosowują je do wymagań naszych klientów. Dzięki solidności i rzetelności zdobyliśmy zaufanie odbiorców i partnerów biznesowych.

Przez kolejne lata będziemy rozwijać się dla Ciebie, aby Twój dom mogły dalej zdobić drzwi Porta.

Oceń artykuł:

100%
0%
×

podziel się tym artykułem

Wyślij artykuł swoim znajomym