logo_main

Styl boho u Kasi i Patryka

Mieszkanie Kasi i Patryka zapiera dech w piersiach. Jest utrzymane w stylu boho i zachwyca niebanalnymi rozwiązaniami. Wam tez się podoba?
1/11

Mieszkanie artystów

- Jesteśmy młodym małżeństwem zajmującym się fotografią ślubną, poznaliśmy się niecałe 5 lat temu. Od samego początku wiedzieliśmy że tworzymy zgrany duet do zadań specjalnych - od takich słów rozpoczyna się kolejne nadesłane do nas zgłoszenie. 

KLIKNIJ I ZOBACZ 1. MIEJSCE

Patryka i Kasię połączyła miłość do muzyki, kuchni świata i pięknych miejsc. - Obydwoje wiemy czego chcemy, nigdy nie idziemy na kompromisy, jeśli czegoś zapragniemy zrobimy wszystko żeby zrealizować postawiony sobie cel. Tak też było w przypadku remontu mieszkania, w którym zakochaliśmy się od pierwszego wejrzenia - zdradził. - Większość prac podczas remontu wykonaliśmy własnoręcznie: od szklanego przeszklenia w salonie, miedziany blat w kuchni, po drewniane nóżki do wanny w łazience - podsumował. 

KLIKNIJ I ZOBACZ 2. MIEJSCE

Mieszkanie z duszą

Mieszkanie Kasi i Patryka jest niezwykłe. Mieści się w starej kamiennicy z lat 80 XIX wieku i ma prawie 80 metrów. 

- Zaniedbany lokal długo czekał na kogoś, kto mimo wejścia przez łazienkę dostrzeże jego ukryte pod zniszczonymi ścianami piękno. Nam wystarczył wykusz, piękne piece kaflowe i stara deska ukryta pod wieloma warstwami farby - wspomniał Patryk. - Mieszkanie składa się z salonu połączonego z kuchnią oraz przeszklonym gabinetem, korytarza, łazienki, sypialni oraz garderoby. Jest eklektyczne, z dużą ilością kwiatów oraz akcentami boho - dodał. - Wykańczając wnętrza mieliśmy na uwadze elementy, które mają dla nas znaczenie sentymentalne takie jak pierwszy stół rodziców Kasi czy naturalne pamiątki przywiezione z najdalszych zakątków świata - podsumował. 

KLIKNIJ I ZOBACZ 3. MIEJSCE

Zwycięskie mieszkania wybrało jury w składzie: Anna Poprawska - Brand & Product Marketing Director Homebook.pl, Beata Kwiatkowska i Joanna Real-Studzińska - projektantki wnętrz i autorki bloga Make Home Easier oraz Iwona Ławecka-Marczewska, redaktor naczelna miesięcznika „Dobre Wnętrze”.

 

 

 

×

podziel się tym artykułem

Wyślij artykuł swoim znajomym