logo_main

Styl minimalistyczny u Kamili

Biel, nowoczesne dodatki, industrialne elementy - to wszystko znajdziemy w domu Kamili, który aranżowała samodzielnie. Zobaczcie naszą galerię.
1/14

Sportowo - artystyczna rodzina

Kolejnymi uczestnikami naszego konkursu są Kamila i Paweł - młode małżeństwo z roczną towarzyszką życia, Antosią. Paweł pracuje w korporacji, Kamila jest architektem, obecnie na urlopie macierzyńskim. 

KLIKNIJ I ZOBACZ 1. MIEJSCE

- W wolnych chwilach staramy się pokazywać świat naszemu dziecku lub spędzamy wspólnie czas w naszym domu, ponieważ w dzisiejszych zabieganych czasach ciągle brakuje nam takich momentów. Naszą wspólną pasją są podróże oraz narciarstwo (...) Uwielbiam sztukę - kiedy tylko mogę maluje obrazy - napisała Kamila. 

KLIKNIJ I ZOBACZ 2. MIEJSCE

Nowy dom 

- Mija dokładnie rok odkąd mieszkamy w naszym domu. Od zawsze bliskie naszemu sercu były nowoczesne stodoły i tak też wygląda nasz wymarzony dom. Zależało nam, aby wnętrze nawiązywało oczywiście do całości bryły - było nowoczesne i jednocześnie ciepłe - tak o swoim ukochanym miejscu napisała Kamila. 

- Wszystko, co nas otacza jest takie, jakie chcielibyśmy mieć. Oczywiście jeśli chodzi o zbędne ozdoby, to przy naszej Antosi nie udało się ich uniknąć.  Jednak wiemy, że te elementy sprawiają, że nasz dom żyje i nie przeszkadza nam to, przynajmniej na ten moment. Największy wpływ na aranżację wnętrza miałam oczywiście ja z racji mojego zawodu - podsumowała. 

KLIKNIJ I ZOBACZ 3. MIEJSCE

Zwycięskie mieszkania wybrało jury w składzie: Anna Poprawska - Brand & Product Marketing Director Homebook.pl, Beata Kwiatkowska i Joanna Real-Studzińska - projektantki wnętrz i autorki bloga Make Home Easier oraz Iwona Ławecka-Marczewska, redaktor naczelna miesięcznika „Dobre Wnętrze”.

 

×

podziel się tym artykułem

Wyślij artykuł swoim znajomym