logo_main

Biel i elegancja u Cezarego

Mieszkanie Cezarego to prawdziwa perełka. Wszechobecna biel, dodatki w stylu glamour i klasyczne meble. Jak podoba Wam się tak zaaranżowane wnętrze?
1/15

Mieszkanie tuż nad morzem

- Pochodzę z małej, nadmorskiej miejscowości. Poszukując pierwszego „M” kierowałem się sentymentem do morza. Wybór padł na Gdynię. Najchętniej spędzam czas w domowym zaciszu - tak rozpoczyna się historia kolejnego uczestnika konkursu O!Twórz Mieszkanie. - Jestem miłośnikiem dobrego wina i włoskiej kuchni. Lubię otaczać się ładnymi przedmiotami, klasykami designu - napisał Cezary, którego mieszkanie jest utrzymane w jasnych barwach.  

KLIKNIJ I ZOBACZ 1. MIEJSCE

Mieszkanie z widokiem

- Mieszkam w nowo wybudowanym, kameralnym apartamentowcu, który jest oddalony zaledwie kilka minut od nadmorskiego klifu. Na 35 metrach udało się wydzielić salon z aneksem kuchennym, sypialnię oraz łazienkę. Zamieszkałem w nim zaledwie kilka miesięcy temu, natomiast etap aranżacji wnętrza zaczął się dużo wcześniej - wspomniał w swoim formularzu zgłoszeniowym Cezary. 

KLIKNIJ I ZOBACZ 2. MIEJSCE

- Designerskie meble od cenionych projektantów przeplatają się z meblami od rodzimych producentów oraz tymi z sieciówki. Podczas urządzania mieszkania inspirowały mnie rozwiązania, jakie zazwyczaj nie są stosowane w małych wnętrzach. Starałem się myśleć niesztampowo i odważnie - podsumował. 

KLIKNIJ I ZOBACZ 3. MIEJSCE

Zwycięskie mieszkania wybrało jury w składzie: Anna Poprawska - Brand & Product Marketing Director Homebook.pl, Beata Kwiatkowska i Joanna Real-Studzińska - projektantki wnętrz i autorki bloga Make Home Easier oraz Iwona Ławecka-Marczewska, redaktor naczelna miesięcznika „Dobre Wnętrze”.

 

×

podziel się tym artykułem

Wyślij artykuł swoim znajomym