logo_main

Magiczne retro u Marty

Odnowione meble, niezwykłe materiały, odważne kolory - między innymi to można odnaleźć w mieszkaniu Marty. Wszystko ma tam swoje miejsce i idealnie komponuje się z pozostałymi elementami wyposażenia. Zobaczcie!
1/9

Zgodnie z naturą

Dla Marty, kolejnej uczestniczki naszego konkursu najważniejsze jest życie w zgodzie z naturą. - Niemalże pod nosem mamy piękny las, na działce własny warzywnik w skrzyniach - napisała w swoim formularzu. 

Największą pasją Marty jest odnawianie starych mebli. - Często buszujemy po targach staroci, w poszukiwaniu wyjątkowych przedmiotów. Razem, wiele prac remontowych prowadzimy własnoręcznie. Kiedy mój mąż nie dostaje ode mnie "zlecenia" na kolejną twórczą pracę, oddaje się swojej pasji, którą jest motoryzacja a dokładnie stare motocykle - podsumowuje. 

Eklektyczne wnętrze

Dom ma 140 metrów. To budynek gospodarczy adaptowany na stylowe i przytulne mieszkanie. 

Znajdziemy tam dwie sypialnie, mały salon, jadalnię, kuchnię, łazienkę i upragnioną przez Martę werandę. - Tak naprawdę nasz dom nigdy do końca nie będzie urządzony... Ciągle coś zmieniamy, malujemy, dodajemy, zmieniamy funkcję pomieszczeń. W naszym domu mieszkamy około pięciu lat i zawsze jest coś nowego do zrobienia - wspomniała Marta w formularzu zgłoszeniowym.

W domu panuje styl eklektyczny. - Mieszamy stare meble z nowymi. Urządzaniem naszego domu zajmuję się osobiście. Ogromne zamiłowanie do przyrody i mebli z odzysku ma swoje odbicie w moich wnętrzach. Uwielbiam naturalne materiały takie jak drewno, szkło, porcelanę, metal... - podsumowała.  

×

podziel się tym artykułem

Wyślij artykuł swoim znajomym