logo_main

Nowoczesne mieszkanie Martyny

Mieszkanie Martyny zapiera dech w piersiach. Jest przestronne, minimalistyczne i eleganckie. Jednak najpiękniejszym elementem jest widok z okien - wprost na morze. Zobaczcie!
1/12

Pasjonatka mody i aranżacji wnętrz

Martyna to rodowita Gdynianka pasjonująca się projektowaniem wnętrz oraz modą. Jak sama pisze, najlepiej czuje się w swoim mieszkaniu.

- Bardzo cenię sobie czas spędzany w domu, tak naprawdę tylko wtedy wypoczywam. Uwielbiam swój salon z kominkiem i projektorem, przestrzenną jasną kuchnię, która często gości masę moich znajomych oraz przytulną oderwaną kolorami od reszty mieszkania sypialnię z pokojem kąpielowym tylko dla mnie - napisała w swoim zgłoszeniu. 

W wolnym czasie biega i jeździ na rowerze. 

Biel w różnym wydaniu 

Mieszkanie ma 180 m i mieści się w zabytkowej kamienicy usytuowanej 300 m od brzegu morza. Willa jest pierwszym domem wybudowanym 1930r. w nadmorskiej dzielnicy Orłowo.

Białe ściany i podłogi doskonale eksponują eklektycznie wykończenie wnętrza oraz sprawiają, że przestrzeń jest jasna i nowoczesna. W projekcie uwzględniono pomysł, aby jeden pokój był całkowicie oderwany od reszty mieszkania. Sypialnia, jest ciemnym pomieszczeniem, które zostało ocieplone poprzez złote i lustrzane dodatki. Dominujący kolor bieli, prezentowany jest w różnych fakturach, matach i połyskach dzięki czemu nie sprawia wrażenia monotonności.

×

podziel się tym artykułem

Wyślij artykuł swoim znajomym