logo_main

Eklektyzm z nutką nowoczesności

Mieszkanie Oli i Maćka jest eleganckie i przestronne. To idealny przykład łączenia starego z nowym, klasycznego z nowoczesnym. Wszystko ma tam swoje miejsce. Podoba Wam się?
1/7

Mieszkanie architekta

Mieszkanie Oli i Maćka to idealnie zaaranżowana przestrzeń, gdzie łączą się różne style. - Oboje z mężem mamy po 34 lata, każde z nas ma odmienne pasje. Mąż jeździ konno, gotuje oraz biega, ja natomiast wolny czas spędzam na malowaniu obrazów, tańcu, oraz treningach aerobowych. Nasza wspólna pasja to podróże, oraz wycieczki rowerowe - tak o sobie oraz swoim mężu napisała Ola, która zdecydowała się pokazać swoje piękne mieszkanie. - Na co dzień mąż pracuje w branży IT, ja natomiast jestem architektem - dodała. 

Eklektyzm i odważne kolory

Mieszkanie znajduje się na Ochocie, ma 85 metrów i mieści się w bloku. Jest zaaranżowane w stylu eklektycznym . - Bardzo zależało nam na stworzeniu przyjaznej ciepłej atmosfery, oraz wyraźnym wyznaniu stref: na dzienną i nocną. W mieszkaniu świetnie komponują się obrazy mojego autorstwa - napisała Ola. Przyznała także, że największy wpływ na urządzenie całej przestrzeni miała ona. 

×

podziel się tym artykułem

Wyślij artykuł swoim znajomym