logo_main

Nowoczesny dom Basi

Dom Basi to kwintesencja stylu nowoczesnego z lekkim twistem loftu. Właściciele zawsze marzyli o własnej przestrzeni z ogrodem i udało im się spełnić te marzenia. Zobaczcie, jak swoje wnętrza zaaranżowała Basia.
1/8

Miejsce dla dzieci

- Wybudowaliśmy dom przede wszystkim dla naszych dzieci, by miały ogród, w którym będą mogły się bawić. My z salonu będziemy mogli na nie patrzeć i czytać sobie książki na kanapie. Skończyło się tak, ze to one leżą na kanapie i gapią się na nas relaksujących się w ogrodzie - tak swoja historię rozpoczęła Basia z Wrocławia, która jest posiadaczką przepięknego domu. 

Rodzina to cztery osoby: rodzice i dwoje dzieci. - Oboje z mężem ciagle się w coś angażujemy i lubimy być cały czas w ruchu, a dzieci odziedziczyły te cechy, przez co nasz dom stał się dla nas ostoja odpoczynku, spokoju i miejsca do którego wracamy - podsumowała. 

Wymarzone miejsce

Dom ma 230 metrów, ale dzięki wielkim przeszkleniom wydaje się dużo większy. - Mamy w nim pokój gościnny dla dziadków oraz pokój do zabawy dla dzieci. Dom od początku był moim autorskim pomysłem - wszystko począwszy od ścian, skończywszy na pojemnikach na mydło projektowałam sama - napisała w swoim zgłoszeniu Basia. 

Dom jest połączeniem stylu nowoczesnego oraz industrialnego. 

×

podziel się tym artykułem

Wyślij artykuł swoim znajomym