logo_main

Piękny loft Serafina

To mieszkanie to kwintesencja stylu industrialnego. Autorem takiej aranżacji jest Serafin. Jak wygląda mieszkanie architekta? Zobaczcie!
1/12

Mieszkanie architekta

Kolejnym uczestnikiem jest Serafin.

- Jestem z wykształcenia architektem. Urodziłem się w Wodzisławiu Śląskim i jestem Ślązakiem z dziada pradziada. (...)  Jest ono jednak dla mnie punktem odniesienia, jednym z ważniejszych punktów na mojej mapie świata - napisał w swoim zgłoszeniu. 

Magiczny loft

Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w kamienicy z początku XX wieku we Wrocławiu. Budynek w trakcie wojny został częściowo uszkodzony przez bombę. W trakcie odbudowy po wojnie duże, ponad stumetrowe mieszkania zostały podzielone na mniejsze.

- Jedno z nich kilka lat temu udało mi się kupić. Mieszkanie ma 47 metrów. Kuchnia połączona jest z salonem, do tego osobno sypialnia, hol i łazienka. Ekspozycja północno-zachodnia z widokiem na zielony skwer - napisał w swoim zgłoszeniu Serafin. 

Urządzone w stylu minimalistycznym - dekoracyjnym, nawiązującym w pewnym stopniu do stylu wykończenia wnętrz kamienic wrocławskich z początku XX wieku.

×

podziel się tym artykułem

Wyślij artykuł swoim znajomym