logo_main

Bohema u Małgorzaty i Piotra

Mieszkanie Małgorzaty i Piotra jest jedyne w swoim rodzaju. NIebanalne i odważne. Mamy tu intensywne kolory i wzory, nietypowe meble i dużo roślin. Podoba Wam się?
1/11

Niezwykła przestrzeń dla dwojga

Kolejnymi uczestnikami konkursu O!Twórz Mieszkanie są Małgorzata i Piotr. Oboje zajmują się projektowaniem autorskich wzorów tapet oraz tworzeniem nietypowych projektów z dziedzin kreatywnych. - Spędzamy ze sobą większość czasu w pracy i poza nią, dlatego nasze przestrzenie życiowe muszą wpływać na nas pozytywnie a czasami nawet kojąco. Lubimy polskie góry, wypady poza miasto, dobre koncerty, a w zimowe wieczory grać ze znajomymi w planszówki - napisała w swoim zgłoszeniu Małgorzata. 

Klimat bohemy

Idea tego mieszkania to połączenie pracowni artystycznej, showroomu oraz gościnności. Zapraszamy tutaj wszystkich miłośników designu, turystów pragnących spędzić czas w Krakowie w nietypowym miejscu, a przede wszystkim przyjaciół. Kochamy tutaj przebywać - tak swoje mieszkanie opisuje Małgorzata. 

W mieszkaniu znajdziemy niezwykłe tapety oraz ręcznie malowane przez płytki. Inspiracją były słowa: pejzaż, roślinność, bohema, spotkania, pastele i geometria. Mieszkanie mieści się w starej, zabytkowej kamienicy i ma 45 metrów. Jest wysokie - ma aż 4 metry, co pozwoliło na zaaranżowanie 2 antresoli, aby całkowicie wykorzystać przestrzeń.

×

podziel się tym artykułem

Wyślij artykuł swoim znajomym