logo_main

Przytulne mieszkanie Kasi

Mieszkanie Kasi to prawdziwa oaza spokoju. Dominuje w nim biel, drewno i meble naturalnych barwach, a dodatki idealnie komponują się z resztą wyposażenia. Podoba Wam się?
1/15

Miejsce dla całej rodziny

Kasia - kolejna uczestniczka naszego konkursu mieszka wraz ze swoją rodziną na warszawskim Kamionku. Rok po narodzinach pierwszej córki z mężem postanowili rozejrzeć się za większym lokum. - Uznaliśmy wtedy, że tzw. ucieczka za miasto nałoży na nas nowe obowiązki, którym w obliczu rodzicielstwa, nie chcemy nawet próbować sprostać. Postanowiliśmy zatem, że zostaniemy w Warszawie, ale dostosujemy pęd stolicy do swoich potrzeb i potrzeb naszych dzieci. Przeprowadziliśmy się o "dwa zakręty" dalej, mamy małomiasteczkowy brak anonimowości wśród sąsiadów oraz przebogatą ofertę stolicy na wyciągnięcie ręki tj. kilka przystanków tramwajem - wspomniała

KLIKNIJ I ZOBACZ 1. MIEJSCE

Zmiana planów mieszkaniowych 

- Czasami okazuje się, że jest najlepiej, kiedy plan nie wypali. My, niezgodnie z pierwotnym planem zdecydowaliśmy się na zakup mieszkania o powierzchni 75 metrów na warszawskim Kamionku. Zrezygnowaliśmy z planowanego przez dewelopera korytarza, co po wyburzeniu ścian zwiększyło powierzchnię dzienną salonu i kuchni - napisała Kasia.

KLIKNIJ I ZOBACZ 2. MIEJSCE

- Urządziliśmy trzy sypialnie oraz garderobę i małą spiżarnię. Mamy drzwi do sufitu (z ukrytą ościeżnicą), meble z wyługowanej sklejki, huśtawkę, podesty ze schowkami, czarną kuchnię, czarną wannę i baterie, lampy o prawie dwumetrowej średnicy i wciąż całe mnóstwo gości. Jest najlepiej - dodała. 

KLIKNIJ I ZOBACZ 3. MIEJSCE

Zwycięskie mieszkania wybrało jury w składzie: Anna Poprawska - Brand & Product Marketing Director Homebook.pl, Beata Kwiatkowska i Joanna Real-Studzińska - projektantki wnętrz i autorki bloga Make Home Easier oraz Iwona Ławecka-Marczewska, redaktor naczelna miesięcznika „Dobre Wnętrze”.

 

 

 

×

podziel się tym artykułem

Wyślij artykuł swoim znajomym