Kolekcja

NATURA LOFT

Drzwi wewnętrzne

Prawdziwa gratka dla miłośników drewnianych akcentów we wnętrzu. Kolekcja drzwi NATURA LOFT zachwyca naturalną okleiną o wyjątkowym usłojeniu oraz wyrazistym designem, który zapewniają czarne matowe ościeżnice oraz akcesoria drzwiowe w tym samym odcieniu. Pełne skrzydła z tej kolekcji znakomicie dopełnią wnętrz w loftowym stylu, choć nie tylko. Kolekcja sprawdzi się również w eleganckich, nowoczesnych mieszkaniach, apartamentach czy domach. Uwagę przyciąga głęboka czerń ościeżnicy wykończona w matowy sposób. Jeśli chodzi o stylistykę skrzydła, do wyboru są okleiny w trzech odcieniach: Dąb 1, Jesion i Orzech. To stwarza duże możliwości aranżacyjne już na etapie zamawiania drzwi dopasowanych do swojego wnętrza. Kolekcja NATURA LOFT stanie się bazą do wyczarowania mieszkania z wyjątkowym charakterem. Oryginalna stylistyka przyciąga uwagę i nadaje pazura każdemu pomieszczeniu, w którym skrzydło drzwiowe NATURA LOFT zagości.

Drzwi wewnętrzne z tej kolekcji są dostępne w wymiarach od 60 do 100 cm szerokości.

Cena od

1538.73 zł

(ZAWIERA 23% VAT)

Stwórz swoją
konfigurację

Przejdź do procesu tworzenia drzwi na podstawie wybranej kolekcji. Wybierz kolor okleiny, klamkę i ościeżnicę.

NATURA LOFT model 1.1

DRZWI WEWNĘTRZNE PORTA Z KOLEKCJI NATURA LOFT

Planując wykończenie mieszkania w stylistyce pofabrycznej, koniecznie zwróć uwagę na możliwości, jakie daje ta kolekcja. Seria produktów NATURA LOFT nie jest zarezerwowana wyłącznie dla miłośników budynków o przemysłowych korzeniach. Znakomicie odnajdzie się także we współczesnych mieszkaniach w nowym budownictwie czy w eleganckich domach jednorodzinnych. Połączenie drewna i czerni sprawia, że wnętrza stają się bardziej wyraziste i charakterne. Idąca w parze z wyglądem funkcjonalność sprawia, że na etapie prac remontowych na pewno się nimi zainteresujesz.

 

NaturaLOFT_OkleinaNaturalnaOrzech_klamkaEuforia_arn_Porta_RN

 

Charakterystyczną cechą kolekcji, podobnie jak w PORTA LOFT, są czarne ościeżnice, czarne obrzeże skrzydła, czarne zawiasy 3D i czarny zamek. To właśnie te elementy stanowią wizualną kropkę nad „i”, dodając smaczku poszczególnym egzemplarzom. Do drzwi z kolekcji NATURA LOFT, zarówno w odcieniach naturalnego drewna, jak i czarnej okleinie Select, polecamy klamki o minimalistycznym designie i prostokątnym szyldzie, takie jak model CUBE w odcieniu dopasowanym do koloru ościeżnicy i pozostałych akcesoriów.

 

NaturaLOFT_OkleinaNaturalnaDab1Pasiak_klamkaElegant_arn_Porta_RN

KONSTRUKCJA SKRZYDŁA

Konstrukcja skrzydła opiera się na płycie oklejonej naturalną okleiną, wypełnionej „plastrem miodu” bądź płytą wiórową otworową wzmocnioną wewnętrznym ramiakiem (opcja za dopłatą). Obrzeże stanowi czarna naturalna okleina select. Boki skrzydła wyróżnia czarna kolorystyka, powtórzona na innych akcesoriach (ościeżnicach, zawiasach 3D i zamku).

AKCESORIA W CENIE SKRZYDŁA

Zawiasy bezprzylgowe 3D dwa lub trzy (opcja za dopłatą) – Czarne
Zamek z czołem w kolorze obrzeża skrzydła – Czarny

OŚCIEŻNICE

PORTA SYSTEM ELEGANCE w kolorze czarnym
PORTA SYSTEM ELEGANCE 90 stopni w kolorze czarnym

UWAGI

Norma PN EN 14351-2:2018-12.
Wypełnienie płyta otworowa zawiera przygotowanie do skrótu w standardzie.
Trzy zawiasy w skrzydle o wymiarze „100“.
Zawiasy 3D – pakowane z ościeżnicą.

DOPŁATY

podcięcie wentylacyjne
rozmiar „100”
trzeci zawias 3D (dopłata do ceny ościeżnicy)
wypełnienie płytą wiórową otworową

Dostępne
kolory oklein