Strona główna

V

MODEL

Biały

KOLOR

Lakier Premium

OKLEINA

KOLEKCJA

Porta VECTOR Premium

cena od 539,97 zł

(zawiera 23% VAT)


KOLEKCJA WYBRANA PRZEZ BLOGERKIHome on the Hill & Interiors Design Blog

WYGODNE ROZWIĄZANIA

+Wersja przesuwna do małych pomieszczeń.

+Jeśli szukasz drzwi przeszklonych, które będą pasowały do kolekcji VECTOR Premium, zobacz również kolekcję Porta FOCUS Premium.

+Możliwość personalizacji dzięki frezowaniu oraz ościeżnicy w okleinie.

KOLORY

KOLORY

Kolekcja dostępna w 2 kolorach

Zapytaj o wzornik

MODELE

DODATKOWE PRODUKTY

Porta SYSTEM ELEGANCE

bezprzylgowa

Porta SYSTEM

przylgowa

Simple

TOP ZESTAW

+
+
+
+

Skrzydło Porta VECTOR Premium, model E, Lakier Premium Biały - 528,12 zł

+ Ościeżnica Porta SYSTEM ELEGANCE zakres B, Okleina Premium Biała - 668,52 zł

+ Klamka SIMPLE, kolor czarny- 142,56 zł

= 1 339,20 zł
iCena skrzydła, ościeżnicy oraz klamki zawiera 8% VAT i obowiązuje przy zakupie Top Zestawu z usługą montażu. Cena nie uwzględnia ceny usługi montażu. Cena Top Zestawu może się zmienić w zależności od wybranych opcji dodatkowych. O szczegóły pytaj w punkcie sprzedaży.

KUP 3 TOP ZESTAWY Z MONTAŻEM

OSZCZĘDZISZ 558,00 zł (8% VAT)
iCena zawiera 8% VAT przy zakupie skrzydła drzwiowego z usługą montażu. Cena skrzydła drzwiowego nie uwzględnia ceny usługi montażu. Cena drzwi wewnętrznych może się zmienić w zależności od wybranych opcji dodatkowych. O szczegóły pytaj w punkcie sprzedaży.

STYL NOWOCZESNY

Przestrzeń i prostota w najlepszym wydaniu

Proste rozwiązania, jasne barwy i minimalizm – tym charakteryzuje się nowoczesny styl. Wnętrza urządza się w taki sposób, by sprawiały wrażenie większych, niż są w rzeczywistości. W nowoczesnym mieszkaniu znajdą się szkło, drewno, beton dekoracyjny oraz tworzywa sztuczne. Najlepiej w takich wnętrzach sprawdzi się kolekcja Porta VECTOR Premium.

CECHY KOLEKCJI

Wzornictwo

Dbamy o to, aby nasze kolekcje były zgodne z aktualnymi trendami. Nasz dział badań i rozwoju, wsparty przez Team Designu, szuka inspiracji na targach we Włoszech i w Niemczech. Dzięki temu po wielu miesiącach pracy powstają ponadczasowe kolekcje.

Nietypowe rozwiązania

Nasi specjaliści od rozwiązań nietypowych są w stanie przygotować dla Ciebie drzwi dostosowane do specjalnych potrzeb (nietypowy wymiar, kolor lub specjalny frez). Wiąże się to z dłuższym czasem oczekiwania i nieco większym kosztem, ale drzwi, które ostatecznie do Ciebie przyjadą, będą naprawdę wyjątkowe.

Frezowanie

To specjalne rowki na płaszczyźnie drzwi wykonywane frezarką o diamentowym ostrzu, która zapewnia precyzję i estetykę wykonania. Pozwala to na dopasowanie drzwi do funkcji pomieszczenia, np. łazienki (symbol prysznica) lub biura, albo na spersonalizowanie pokoju dziecięcego (drzwi z wyfrezowanym superbohaterem).

ODKRYJ INNE KOLEKCJE